L.O.L. dolls

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

L.O.L. dolls

Post autor: EvilCupcake »

Nie byłam pewna, czy dać to do lalek, czy bardziej do blind bagów, ale w sumie seria ma w sobie trochę tego i tego.

LOL dolls to mini lalekczki, w kulach, które działają jak tradycyjne blind boxy, a to oznacza, że nie wiadomo jaki model nam się trafi. Każda kula jest owinięta kilkoma warstwami folii, a każda warstwa odkrywa coś innego. (akcesoria dla lalki itp.)
ObrazekObrazek

Dodatkowo opakowanie może służyć za mini playset, przenośny kuferek lub podstawkę.
Obrazek

Same laleczki mogą albo płakać, zapluwać się lub... sikać. :D Mają w sobie coś z bratz babyz, ale nie będę ukrywać,
że w odróżnieniu od nich, lolki mi się podobają, jest w tych mordkach coś sympatycznego.
Obrazek
Świetna recenzja na toyboxphilosopher.com

Seria powoli wkracza na nasz rynek i dzisiaj połasiłam się na jedną sztukę. Cena trochę daje po kieszeni, bo zapłaciłam za nią 40 lub 44 zł (kiepska pamięć), co i tak nie odbiega daleko od cen, które można zobaczyć w Stanach. (ok 10$)
A tak prezentuje się mała brzydzia:
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Balbinka »

Cudna :) i pewnie radość z odpakowywania wielka :) cena trochę sporawa, ale mają w sobie coś :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Soihime »

Widziałam review na kanale Myfroggystuff :D ciekawa pozycja. Podoba mi się to odkrywanie warstw, ale ta cena to jednak spora :<.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: reiha »

te trzy *_* https://www.instagram.com/p/BX1tPvpgPGO ... dreja_life

widziałam w kerfie puste pudełko po tych lalkach, ale i tak 40 złotych za takie coś to dla mnie za drogo :(

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: EvilCupcake »

Ja tylko czekam aż 2 seria się u nas pojawi, bo serię alicjową muszę mieć.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Miranda »

Laleczki urocze, ale mogłyby być tańsze o te 10 złotych. Szkoda, że stosunek cen dolar - złotówka nie może być 1:1. :D

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Aarjelin »

Ano maluchy urocze :3
Ale rety, ta cena... 40 zł praktycznie za jajko-niespodziankę... moje serce :facepalm: ale przynajmniej twórcy nazwę dali adekwatną do ceny xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Soihime »

Laleczka większa niż myślałam, widziałam je rozpakowane w ToysrUs, ale za te 35 zł można kupić lalkę Barbie Playline, no i skalą w ogóle mi nie pasują, by być jakimiś bobasami moich lalek, więc postoję.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: EvilCupcake »

Miranda pisze:Laleczki urocze, ale mogłyby być tańsze o te 10 złotych. Szkoda, że stosunek cen dolar - złotówka nie może być 1:1. :D
One w większości sklepów w Stanach kosztują jakieś 10$, więc 35/38 zł u nas to całkiem dobry przelicznik. :)

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Miranda »

Myślę, że jednak wydanie 10 $ dla Amerykanów boli mniej niż 38 zł. Mnie ten przelicznik nie przekonuje, nie za ten produkt. ;)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: EvilCupcake »

Oni też narzekają. :D Ale w sumie zastanawiam się dlaczego firma uznała, że ok. 40 zł to dobra cena. W produkcji nie mogą być droższe od monsterek, bo cała lalka i jej dodatki to tylko wytłaczanki z miękkiego tworzywa.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Miranda »

Nikomu nie dogodzi. :D Ale naprawdę, jakby były te 10 zeta tańsze, to z chęcią bym wzięła, nawet jako zabawkę dla mojej Idy. :P

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: reiha »

zaczęli klonować LOL dolls, moja pierwsza myśl to było "och, wreszcie będą jakieś tańsze", zamiast świętego oburzenia :/ wstyd.
https://www.youtube.com/watch?v=Bibo4d5sgDE
najlepsza jest ta w pokeballu :D


Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: EvilCupcake »

reiha pisze:zaczęli klonować LOL dolls, moja pierwsza myśl to było "och, wreszcie będą jakieś tańsze", zamiast świętego oburzenia :/ wstyd.
https://www.youtube.com/watch?v=Bibo4d5sgDE
najlepsza jest ta w pokeballu :D
Widziałam te fejki w jednym chińczyku i są... Straszne. xD Wszystkie wyglądały jakby miały skórę po jakiś strasznych oparzeniach, a jedna miała wgnieciony brzuch.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości