#snapstar

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

#snapstar

Post autor: reiha »

Na razie albo strony nie działają, albo wyświetla się na nich przykładowy tekst, więc pełen profesjonalizm :D Produkuje je YULU. Premiera zapowiedziana na styczeń 2019.
Obrazek
Inne zdjęcia są za duże, żeby zmieściły się na forum :(
grupowe
jeszcze jedno

No i oficjalny instagram.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: #snapstar

Post autor: Carmazin »

Głowa wygląda jak od Liv XD jakoś nie podobają mi się proporcje, chyba za chuda szyja mnie drażni.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: #snapstar

Post autor: Miranda »

Twarze mają niczego sobie, ale też mi się nie podobają proporcje. Nie podoba mi się też mocny makijaż oczu.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: #snapstar

Post autor: Carmazin »

mają fajną artykulację, mnie spodziewałam się https://www.youtube.com/watch?v=8hxldpgs_bo

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: #snapstar

Post autor: Aarjelin »

hym... powiem tak, bez ubranek to wygląda jakby ktoś przypadkowo złożył dwie różne lalki xp głowa do tułowia pasuje jak pięść do nosa -_-" proporcje kompletnie mi się nie podobają :mysli:

Osobno głowa: cóż ja akurat lubię zabawy z perukami, pod warunkiem, że fabrycznie są dobrej jakości :p tutaj trochę na to nie wygląda... Makijaż dolnej połowy twarzyczki jeszcze ok, ale oczy i brwi już do zmycia :/ no i faktycznie przypomina to głowy od Livek :mysli:

Ciało: artykulacja nawet niezła :3 choć jeśli filmik nie przekłamuje kolorów, to głowa, kończyny i korpus wszystko ma inny odcień xp no i ten wspomniany problem zaburzonych proporcji... takie duże główki na filigranowych ciałkach wyglądają dobrze wtedy kiedy są bardziej zaokrąglone albo mangowo cute... a tutaj to po prostu razem jakoś dobrze nie gra :mysli:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości