Cu-Poche

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Cu-Poche

Post autor: Carmazin »

Pewnie już widzieliście te słodkie maleństwa, jakimi są Cu-Poche. Utrzymane w mangowej stylistyce, podobne do Nendoroidów, z tym, że Cu-Poche mają ściągane materiałowe ubranka i stawy kulkowe.
Moim zdaniem są przecudne, a ich recenzje są raczej dobre. Można dokupywać do nich osobne ubranka i buźki, każda laleczka w stopach i butach ma magnesy i w zestawie metalową podstawkę :serducho:
Kilka przykładów tych śliczności:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: Soihime »

Są prześliczne! Wiadomo jaka jest cena tych słodkości?

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: Carmazin »

Na amiami Cindirella to około 42 Euro, ale już Anne jest za 26 Euro. Widziałam je też na Ebay i tam ceny zaczynają się od 13.99 USD.
Muszę przyznać, że nie wytrzymałam i zamówiłam sobie podstawową Alicję :D Wersja Noir też mi się podoba, ale jest niestety dużo droższa :(

Patrzcie, jakie słodkie sety ubranek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I nawet motorek:

Obrazek

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: Mysha »

Mały rycerz pozdrawia :D

ObrazekDSC06048 by Mysha, on Flickr

... i przy okazji przypomina, że z tymi ubrankami to nie zawsze tak jest, że są materiałowe. Ten tu CuPoche ma zbroję plastikową, a gołe ciałko do ubierania można dokupić osobno.

Ech, trzeba uważać, żeby nie zacząć ich zbierać stadami ;) Te malutkie ciuszki mają cudne.
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: Carmazin »

O, dobrze, że mnie uświadomiłaś, myślałam, że one mają te ubranka tylko materiałowe :O
Myślę nad dokupieniem do Alicji tego setu z dodatkowymi minkami... uzależniają :D

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: Mysha »

Minki są fajne! Też chciałam dla swojej, ale wybór jest mały i nie znalazłam mojej wymarzonej buzi (mam jedną taka minkę, którą bym chciała, a nigdzie nie widziałam).

Swoją drogą, nendo też ostatnio zaczęli robić z ubrankami: https://otakumode.com/shop/5bf37884ad32 ... injuku-Ver
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: Carmazin »

O rany, to teraz jeszcze będę miała chcicę na Nendo!
Swoją drogą podobno CuPoche i Nendo są kompatybilne jak chodzi o buźki https://nendoronikki.blogspot.com/2017/ ... poche.html

A i przyszła moja Alicja :D

ObrazekDSCN9193_2 by Carmazin, on Flickr

Jestem zachwycona! Jakość jest super, wydaje się bardzo porządnie wykonana i fajnie leży w dłoni. I jest większa, niż myślałam.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: lwica »

Carmazin gratuluję nowego maleństwa. :brawo: Alicja jest prześliczna i taka słodka. :serducho:

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: Ciabas »

Alicja aż się prosi o kjójićka :dance:
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Cu-Poche

Post autor: Aarjelin »

mini Alicja absolutnie cudna :serducho: ^^ w ogóle te ich mangobuźki, ubranka i całokształt są urocze, takie totalne małe słodziaki :zakochany:

PS: ...ale chyba troszkę się pogubiłam, zwłaszcza po tym poście o ubrankach u Nendo, znaczy czym teraz jedne różnią się od drugich? tak ogólnie? Bo próbuję jakoś to zebrać i ogarnąć xD

1. lekko wzrostem (choć oba są w 1/12 skali, ale jak to dokładnie jest z tymi centymetrami to nie wiem xp 10-13cm? :mysli: )

2. Mają inne ciałka. Porównując tak wizualnie: te ruchome Nendoroidowe wygląda trochę jak kończyny od mini Azone z tułowiem od Obitsu 11cm cm :mysli: ,
a ciało Cu-Poche, odwrotnie, ręce i nogi przypominają "Obitsu 11cm" a korpusik "Azone 1/12 Picco Neemo" xD

https://nendomini-eng.blogspot.com/2018 ... -with.html

[ bardziej podobają mi się ciała Cu-Poche (mimo moldowanej bielizny za którą generalnie nie przepadam), zwłaszcza damskie, bo mają mniej dziecięce sylwetki i smuklej wyprofilowane ciałka, wyglądają jak takie ulepszone Obitsu 11cm (ogólnie prezentują się lepiej od niekształtnego i niezgrabnego Obitsu 11 :p mam jedno i średnio na nim ubranka jakiekolwiek leżą xp ) ]

PS.2: Mam jeszcze chyba dziwne pytanie, szukałam czegoś na ten temat, ale chyba po prostu niema takiego rarytasa jak Cu-Poche z lalkowymi włosami/perukami...? xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości