Licca Dolls

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: Lacrima »

Wiekszosc mangowych lasek ma tylko oczy (no i cycki...), dlatego azone bardziej je przypominają. Są i sliczne są i mniej, mi się większość bardzo podoba, napewno nie pogardziłabym taką Tachibaną Kanade albo Yuzurihą Inori, ale jakbym miała taka kupić to bym wolała zbierać na pożądnego dużego dollfa.
Niestety ich ciuchy mają ceny zwalające mnie z nóg... I dzięki za ostrzeżenie o ciuchach od Takary, przy spódnicy za 30 zł podziękuję...
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: jewelsnake »

nie są tak złej jakość, aby się pruły czy coś w tym stylu, tyle, ze są gorzej wykonane, powiedzmy, ze trochę im bliżej do ubranek Barbie niż do Momoko, np mają więcej błyszczących elementów, zdarzają się nieproporcjonalnej wielkość lamówki, oczywiście sporo różowego, tiule. same z siebie nie są złe, ale nie za 30zł. zdarzają się oryginalniejsze, lepiej wykonane rzeczy (np parka z futerkiem przy kapturze), jak i typowa masówka w stylu Mattel , nie warta swojej ceny (bluza przy kapturze obszyta grubą ,srebrną lamówką). osobiście raczej nie będę juz kupować ubranek Takara (chyba, że trafi się coś w stylu tej parki), wolę Azone czy Momoko, Azone są nie wiele droższe (średnio 15-20usd za sztukę), Momoko już wyraźniej droższe (średnio 30-50usd), ale nie wygląda to jak ubranko dla lalki, fason wzięty z ...palca, tylko normalna kopia tego co noszą ludzie na ulicy.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: Lacrima »

Momokowej jakości to ja sie nie spodziewam napewno, ich stockowe ubranka nawet jak są brzydkie to tak świetnie wykonane, że mi szczeka opadła, Tonner Integrity mogą sie schować. Akurat Takara to ma jeszcze calkiem znośne te ubrania, można coś wybrać, porównując z odzieniem Fashionistek to można je wychwalac pod niebiosa, ale nie za tą cenę, aż tak niesamowite nie są.
Co za offtop 0.o
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: jewelsnake »

jednak farbują, własnie obejrzałam Momoko noszacą bluzę Takary - jest cała szara, zaraz ide ją myć, mam nadzieję, że to zejdzie :/
ok, konczę offtopowac :)
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Agiss
Posty: 77
Rejestracja: 16 sty 2012, 22:05
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: Agiss »

Urocze są, w kimonach wygladają superowo :)
na e-bayu są ładne akcesoria dla Licci - ciekawa jestem, czy dla innych lalek też pasują...

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: jewelsnake »

nie ma pojęcia o jakich akcesoriach mowa, ale Barbie, Momoko, itp pasują
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: mobe »

Odkopuję temat, bo zakochałam się w jednej. Konkretnie Sweet Paradise.
O, ta Obrazek
I zastanawiam się, czy ją kupić, czy to chwilowy kaprys i chęć posiadania małej słodkości, czy może odłożyć trochę i kupić monsterkę. Albo basaaczka. Co robić.

Awatar użytkownika
Maura
Posty: 19
Rejestracja: 02 gru 2012, 17:06
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: Maura »

Oj, mobe. Teraz to mi narobiłam chęci na tą małą ślicznotkę. Wcześniej absolutnie te lalki mi się nie podobały, ale w Sweet Paradise się zakochałam :serducho:

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: mobe »

Maura, mam dokładnie tak samo! Oprócz tej różowej słodkości żadna Licca mnie nie rusza. <3

Awatar użytkownika
Kiryuu
Posty: 163
Rejestracja: 14 lut 2012, 16:37
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: Kiryuu »

osobiście wolę Kurhn od Licca, ale ten różowy cukierek jest całkiem uroczy :D

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: Miranda »

Mnie się Licca bardzo podoba. Ciałko ma nietypowe, ale lalka jest pełna uroku.
A że łatwiej ją zakupić niż Chabel, to na pewno jakaś Licca trafi w moje ręce. :D

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1894
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: barbusia77 »

Leela pisze:Licca (Rika) jest zdecydowanie najpopularniejsza lalką do zabawy w Japonii, ona ma po prostu wszystko, łącznie z brzuchem ciążowym xD Ja osobiście wolę starszą Jenny i jej kumpele, ale przyznaję, że Licca jest przesłodka. Te lalki mają takie piękne ubranka i akcesoria...
11-latka w ciązy :facepalm:
<3

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Licca Dolls

Post autor: Miranda »

@barbusia77
Dorosla wersja lalki byla w ciaży.



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości