Minifee Fairyland

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Pokrzyva »

Wiecie, ja się TOTALNIE nie znam na tych lalkach, no zielona jestem w temacie, ale ta pierwsza (Chloe) jest cudowna, jak dla mnie mogłaby być jeszcze ciemniejsza, wspaniała!
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Chupacabra »

Jestem ogromną fanką Chloe. I ogólnie falek z fairylandu. Nie moja skala ani półka cenowa ale wzdycham do nich i mnie inspirują.
W końcu właśnie Chloe, (tylko, że nie miniefee a feeple, podobne mordki mają na moje oko, tylko większa wygląda na starszą :D ) to była lalka dzięki, której wkręciłam się w lalki, chciałam je mieć i robić z nimi coś kreatywnego, szyć malować tworzyć, bla bla bla. Moja pierwsza lalka dostała po niej imię. :P
Co to chowania Chloe do szafy, to zupełnie tego nie rozumiem, jest takim słodziakiem okropnym. Ale gdzieś przy okazji mignęły mi przed oczami komentarze antyfanów. :( Przykre to.
Justyno, Twoje minifee są śliczne, delikatne, no i te zdjęcia. <3
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Justyna »

Dziękuję. to prawda, one są piękne. Niestety to również nie moja skala. Zdecydowanie wolę małe lalki, dlatego Chloe opuszcza moją kolekcję. Ante zostaje bo wiele wysiłku włożyłam w to aby ją zdobyć i w to aby tak wyglądała. Chloe trafiła do mnie odrobinę z przypadku jak i ciekawości. :)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Balbinka »

ObrazekDSC_0439 by Balbinka B, on Flickr

ObrazekDSC_0427 by Balbinka B, on Flickr

A to moja opalona dziewczynka - Mirwen

Tradycyjnie więcej zdjęć u mnie na blogu:
https://balbinkoweemporium.blogspot.com ... 0355236547
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Koral
Posty: 62
Rejestracja: 08 lis 2016, 13:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Koral »

Pozwólcie, że troszkę odświeżę temat. Też się spotkałam z opiniami ze są już tak oklepane i na jedno kopyto, a mimo wszytko zamierzam jedną kupić. Waham się jednak co do buziek. Wpierw bardzo wpadła mi w oko Chloe bo chyba najwięcej jej zdjęć przejrzałam na flickcerze. Kolejną moją chciejką była Mirwen, a im dalej w las tym już sama nie wiem... Wszytko zależy od zdjęć jakie znajduję. Nigdy nie miałam okazji zobaczyć żadnej na żywo. Jednak myślę, że jeśli nie uda mi się żadnej upolować z drugiej bądź dalszej reki (tu wybór buzi pozostawiam losowi i cenie lalki) to zamówię właśnie Mirwen. Wydaje mi się bardziej tajemnicza :) Szkoda że w wątku nie pojawiło się więcej zdjęć, a niestety pierwszych ocenić nie mogę ponieważ już przepadły :(

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Justyna »

Hej. Ne wiem czemu fotki poznikały ale była tam Chloe

Obrazek

Obrazek

i Ante :]

Obrazek

Awatar użytkownika
Koral
Posty: 62
Rejestracja: 08 lis 2016, 13:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Koral »

Dziękuję za aktualizację. Piękne dziewczyny! Te sarnie oczy Chloe... Ante też ma swój urok. Taka słodka tajemnicza dziewczynka. No i obie są ciemnoskóre :serducho: Na stronie FL ogłosili, że zaraz pojawi się event (22.09). Mam nadzieję, że pojawią się znów odcienie tan :hurra: to bym upolowała jedną.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Balbinka »

Odgrzebuję wątek, żeby pochwalić się, że moja minifka wreszcie powiedziała jak ma na imię :D Oto Sunniva:

ObrazekSunniva - MNF Rheia by Balbinka B, on Flickr

I tradycyjny spam zdjęciowy na blogu:
http://balbinkoweemporium.blogspot.com/ ... nniva.html
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: lwica »

Piękna panna. :serducho: I na dodatek ma charakterek dziewczyna,a na zdjęciach wygląda na taką nieśmiałą. ;)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Balbinka »

Potrafi udawać :D

-- 2 lis 2019, o 20:58 --

Sunniva na spacerku w parku:

ObrazekMinifee Rheia by Balbinka B, on Flickr

ObrazekMinifee Rheia by Balbinka B, on Flickr

i tradycyjny spam zdjęciowy na blogu:
https://balbinkoweemporium.blogspot.com ... -park.html
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
picco
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2020, 11:45
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: picco »

Trochę odkop, bo zamówiłam (18 stycznia) moją pierwszą Minifee i chciałabym zapytać doświadczonych: czy firma po zrobieniu lalki wysyła kupującemu jej zdjęcia? Jestem tak ciekawa jak ona będzie wyglądać, a zanim przyjdzie, to się jeszcze naczekam, za to niedługo już powinna być zrobiona, bo czytałam, że 60 dni się czeka, a to tuż tuż. Zdążyłam już kupić materiały na ciuszki, które uszyje siostra, oraz wybrać sobie kilka ładnych innych ubranek na Etsy i OLXie (chcę dać zarobić także Polakom rękodzielnikom), więc, jak widać, nosi mnie mocno. Chciałabym mieć ją już u siebie :P

Awatar użytkownika
picco
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2020, 11:45
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: picco »

Sorry za post pod postem, ale chciałabym zrobić małą aktualizację. Fairyland nadal ma opóźnienia w wysyłce zamówień (myslalam, że kryzys został już zazegnany, ale niestety) i moja lalka za szybko do mnie nie pójdzie. Zapytałam firmę o zdjęcia, jestem ciekawa czy mi je wyślą. Jestem paskudnie niecierpliwa, ale myślę, że fotki może mnie trochę uspokoją.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Czarnab1 »

Gdzie zamówiłaś? Czy na minifee są preordery, czy zamawia się przez stronę?
Myślę nad oryginalną, tylko boję się że trafię na recasta :/ Szukam pewnego źródła.

Awatar użytkownika
picco
Posty: 27
Rejestracja: 28 gru 2020, 11:45
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: picco »

Zamówiłam prosto z ich koreańskiej strony:
https://dollfairyland.com/index.php
To jest pewniak, więc nie ma strachu, że trafi się recasta. I trochę kosztuje :P No i tak, zamawia się przez stronę.
W moim przypadku to jest a la carte, więc taka lalka, której głowę i niektóre elementy ciała wybrałam sama, z tym że jest goła i bez peruki, którą zamówiłam dodatkowo. O preorderach nic nie wiem, widziałam tylko gotowe "zestawy", które się wybiera, albo właśnie te a la carte. Chyba że chodzi Ci o to, że zamawiasz lalkę i dopiero ją robią, to wtedy tak. Gotowych na sprzedaż nie mają, zawsze trzeba te kilka miesięcy poczekać.

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Justyna »

Czarnab1 pisze:
22 kwie 2021, 17:24
Gdzie zamówiłaś? Czy na minifee są preordery, czy zamawia się przez stronę?
Myślę nad oryginalną, tylko boję się że trafię na recasta :/ Szukam pewnego źródła.
Zerknij na stronę Denver Doll Emporium, czasami mają tam lalki in stock, płacisz i do Ciebie leci. :rotfl: Jest fajna opcja zakupu w layawayu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości