Dylemat początkującego

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

hehe... a myślalam, że to Polacy są kreatywni:)

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Only NM »

wielka_mama pisze:hehe... a myślalam, że to Polacy są kreatywni:)
Wierz mi, Polacy są super kreatywni byleby nie dostać cła <z serii BJD kształci - jak obejść przepisy>.
Pół godziny temu wróciłam do domu (ha ha mam staż) i zdałam sobie sprawe, że ten problem niebawem będzie dotyczył mnie...
Ale nie o to chciałam spytać.
Moje pytanie brzmi następująco:
Na ile wycenić białego Bluefaira? Chciałabym kupić sobie taką pannę, nawet jest na DoA, ale jest wyceniona na 650$ tylko cenbejmuje lalkę z firmowym makijażem, ciuchy buty perukę, i oczy...plus zapasowe dłonie i stopki dobcasów.owe.
Lalka którą chciałabym mieć nie jest popularnym modelem i raczej niewiele osób ją wybiera, w efekcie czego ponad pół roku wisi w ogłoszeniach.
Chciałabym kupić nagą lalkę, z dodatkową parą dłoni i stóp, reszta mnie nie interesuje bo nie podoba mi się stój, buty ani niebieskie oczy w których wygląda jak UFO...może skusiłabym się na perukę, bo to truskawkowy blond (czyli mój kolor włosów).
Jak myślicie czy jeśli zaproponuję 350-400$ czy to będzie wystarczająca suma, czy za mała, za duża?
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Arszenikk
Posty: 269
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Arszenikk »

Lalki na stronie chodzą za niecałe 300$. White skin jest mocno limitowany, więc imo za mniej, niż 450$ +wysyłka nie pójdzie. I to bez dodatków, jeśli laska się zgodzi. I tak by bardzo mocno zjechała z ceny.
Oh, you can't help that. Most everyone's mad here.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Only NM »

Uff już myślałam, że będzie gorzej...
Jak dla mnie limitowany WS nie jest tak mocno limitowany...Co roku można sobie wybrać lalkę w WS...Za miesiąc składam oferte, trzymajcie kciuki by wszystko poszło dobrze...Może po 3 latach w końcu będę miała lelencję z moich marzeń :-) Ale na razie ciiiii....
Dzięki Arsz :3
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Arszenikk
Posty: 269
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Arszenikk »

Co miesiąc? Dałabym sobie rękę uciąć, że rzadziej, bo bardzo mało ich widuję xD
Ale czymam kciuki.
Oh, you can't help that. Most everyone's mad here.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Only NM »

Nie ;3 Aż tak pięknie nie jest, żeby co miesiąc można było zamawiać białe bluefairy XD
Za miesiąc składam oferte ownerowi na DoA, już nie mogę się doczekać wypłaty :-) Muahahaha!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Arszenikk
Posty: 269
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Arszenikk »

stfu, no! Co rok, mój błąd!
To dopsz, może się zgodzi~
Oh, you can't help that. Most everyone's mad here.

Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Morrighan »

I zamiast jednej z Doll Leaves kupiłam trzy.... będę mieć 4 Alexy :D Jeszcze nie wiem co z nimi zrobię, ale coś wymyśle :hyhy: Kupiłam Ide, Pepper i Fay... Teraz tylko czekać :)

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Only NM »

Szalooona ;3 Gratulacje :-) Masz już jakiś zarys tego jak je wystylizujesz?
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: wielka_mama »

Rany, poszalalas:)

-- 16 kwi 2015, o 12:22 --

Doczekałam się!!!! - weszłam sobie na stronkę ac i co widzę?!?
Lalki w drodze!!!

Kurczaki, nie wytrzymam, juz chciałabym rozpakowywać:)

Akurat w weekend skończyłam robić i obfociłam ddioramkę (na razie bez umeblowania i bibelotów, za to z tarasem i otwieranymi drzwiami balkonowymi) dla Alex, a tu taka niespodzianka:).
No i założyłam bloga co by mieć gdzie fotki wrzucać - na razie postów brak;))), ale obiecuję, że wrzucę całość jak tylko Paskudy przyjadą:)...

-- 4 maja 2015, o 11:32 --

Paczka z moimi maluchami właśnie dotarła do Warszawy!:) - 3majcie kciuki żeby obyło się bez cła i podatków;)...

-- 8 maja 2015, o 11:01 --

Wczoraj odebrałam z poczty moje maluchy (obeszło się bez opłat dodatkowych:)) - są niesamowite! Bardzo się cieszę, że poszłam za radą Arszenikk (wielkie dzięki!:)) i skusiłam się jednak na Doll Leaves. Wczoraj zrobiłam pierwsze nieśmiałe fotki - dzisiaj wieczorem postaram się coś pokazać, chociaż na razie lalki nie pozują idealnie tak jakbym chciała, ale mam nadzieję, że z czasem się wyrobią;)

-- 8 maja 2015, o 11:03 --
Morrighan pisze:I zamiast jednej z Doll Leaves kupiłam trzy.... będę mieć 4 Alexy :D Jeszcze nie wiem co z nimi zrobię, ale coś wymyśle :hyhy: Kupiłam Ide, Pepper i Fay... Teraz tylko czekać :)
Doczekałam się!:)
Wczoraj odebrałam z poczty moje maluchy (obeszło się bez opłat dodatkowych:)) - są niesamowite! Bardzo się cieszę, że poszłam za radą Arszenikk (wielkie dzięki!:)) i skusiłam się jednak na Doll Leaves. Wczoraj zrobiłam pierwsze nieśmiałe fotki - dzisiaj wieczorem postaram się coś pokazać, chociaż na razie lalki nie pozują idealnie tak jakbym chciała, ale mam nadzieję, że z czasem się wyrobią;)

Awatar użytkownika
Kaelssi
Posty: 62
Rejestracja: 26 paź 2015, 03:09
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Kaelssi »

Przewinął się wątek lalek z doll leaves :) Sama waham się nad zakupem swojej pierwszej żywiczki, jedna panna mega wpadła mi w oko i chociaż wiem, że to droga zabawa, to może ktoś z was umiałby mi pomóc? Dostałam ofertę modelu Babel ze szklanymi oczami, różkami na magnes, sukienką i peruką za 440 zł już z przesyłką. Żadnych zmian w żywicy nie zaobserwowałam, właścicielka też nie, gdyż lalka większość żywota spędziła w pudełku :) make-up także ma wykonany, może nie jest mistrzowski, ale naprawdę daje radę. Jestem zdecydowana na zakup, tylko, że nie wiem czy jest to okazyjna cena czy lepiej jednak odpuścić. Co sądzicie?

Ps. Przepraszam, jeżeli w złym temacie, ale wydał mi się najbardziej odpowiedni...

Awatar użytkownika
Mad-Telepath
Posty: 755
Rejestracja: 22 sie 2012, 17:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Mad-Telepath »

Co do ceny, Babel to edycja specjalna na event w 2012 r. - nie można jej było kupić oddzielnie, dostawało się ją wyłącznie jako gift do innych lalek (całą albo tylko główkę - w zależności od wielkości zamówienia). Dziewczynki tej firmy w jej rozmiarze (26 cm) kosztują 138 dolarów (bez makijażu, z losowo dobranymi akrylowymi oczami).
Widziałaś ją na zdjęciach, czy miałaś w ręku? Jeśli nie ma "wad ukrytych", a przypadła Ci do serca, to wg mnie warto kupić. Nowy makijaż to nie problem.
Kłopot z myśleniem polega na tym, że kiedy już się zacznie, niełatwo przestać.
Terry Pratchett

Moi chłopcy: http://madtelepath.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kaelssi
Posty: 62
Rejestracja: 26 paź 2015, 03:09
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Kaelssi »

Mad-Telepath pisze:Co do ceny, Babel to edycja specjalna na event w 2012 r. - nie można jej było kupić oddzielnie, dostawało się ją wyłącznie jako gift do innych lalek (całą albo tylko główkę - w zależności od wielkości zamówienia). Dziewczynki tej firmy w jej rozmiarze (26 cm) kosztują 138 dolarów (bez makijażu, z losowo dobranymi akrylowymi oczami).
Widziałaś ją na zdjęciach, czy miałaś w ręku? Jeśli nie ma "wad ukrytych", a przypadła Ci do serca, to wg mnie warto kupić. Nowy makijaż to nie problem.
Widziałam ją na zdjęciach, w rękach niestety nie miałam. Mogę wkleić zdjęcia, bo osobiście żadnych wad nie widzę, ale wiadomo - to tylko zdjęcia. O wadach ukrytych też nic nie wiem :)

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Malina »

Zobacz czy światło na zdjęciach jest dobre czy takie "trochę ciemno, aby sprzedać".

Awatar użytkownika
Kaelssi
Posty: 62
Rejestracja: 26 paź 2015, 03:09
Kontakt:

Re: Dylemat początkującego

Post autor: Kaelssi »

http://pics.tinypic.pl/i/00764/b0e9u65omcz5.jpeg
http://www.tinypic.pl/0sti0qzno2s8
http://www.tinypic.pl/uvvjg7vslwgx

Takie fotki dostałam i kurcze, wydaje się być oki, ale kompletnie nie wiem na co zwracać uwagę :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości