Laleczki z Dream of Doll

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Achu
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2015, 00:07
Kontakt:

Laleczki z Dream of Doll

Post autor: Achu »

Witam :) Nie zdążyłam jeszcze przywitać się na forum, ale sprawa jest pilna (dla mnie), więc zacznę o tu.
Od jakiegoś czasu czaję się na jedną laleczkę z D.O.D., a konkretnie na tą oto malutką http://www.dreamofdoll.com/eng/product/ ... der_Num=16 (jest taka podobna do mojej córeczki <3)
Czekałam kilka miesięcy na spadek dolara i kiedy w końcu się doczekałam, mam problem, bo nie przyjmują paypal'em ;/ Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z lalkami z D.O.D.? Skoro nie paypal, to jakiego typu płatności najlepiej użyć?

Jeśli już takie pytanie gdzieś padło to wybaczcie :) nigdzie nie dostrzegłam.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Laleczki z Dream of Doll

Post autor: KiciaKocia »

Ale jak nie przyjmują paypala, skoro w dziale "How to order" jest wyraźnie zaznaczone, że można płacić paypalem?
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Achu
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2015, 00:07
Kontakt:

Re: Laleczki z Dream of Doll

Post autor: Achu »

No właśnie jest, ale jak już się zamawia to nie da się zaznaczyć tej opcji :(

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Laleczki z Dream of Doll

Post autor: KiciaKocia »

Dobra, ja to się na paypalu nie znam, że to nie tak, że można wykonywać przelewy przez stronę internetową paypala? W "How to order" podali swoje dane paypalowe, więc chyba dało by radę zrobić to w ten sposób.

Ogólnie jak masz wątpliwości to chyba najprościej i najlepiej było by napisać do DoD i się ich zapytać.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Achu
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2015, 00:07
Kontakt:

Re: Laleczki z Dream of Doll

Post autor: Achu »

Czekam właśnie na ich odpowiedź :) ale spodziewam się, że może nie przyjść zbyt szybko, wiec chciałam się dowiedzieć, czy ktoś miał podobne przeżycia z D.O.D.
Teoretycznie wszystko gra, jednak nie mogę sfinalizować zamówienia, bo trzeba zaznaczyć typ płatności, a właśnie na tym etapie nie można tego zrobić (pole do zaznaczenia jest zablokowane).
No cóż, przyjdzie mi pewnie skorzystać z innej opcji, choć paypal wyjątkowo budzi u mnie zaufanie. Byle dolar znowu nie skoczył, bo już ze dwa lata czekam, zbieram, odkładam i żebrzę ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości