YOSD

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

YOSD

Post autor: Justyna »

Podobnie jak w temacie Tiniaków :D

To moje YOSD, na razie nie planuje kolejnych, Littlefee Ante i Littlefee Bisou :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: YOSD

Post autor: Balbinka »

Ante jest przepiękna. Od jakiegoś czasu maniacko oglądam jej różne zdjęcia w Internecie. Ale żeby panience B. nie było przykro, to też jest urocza :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: YOSD

Post autor: Justyna »

Bisou to moja ulubienica, Ante kupiłam troche przypadkiem ale też za nią przepadłam :D Ante to oklepany mold ale moim zdaniem najładniejszy i dlatego ciułam $ na największą, kiedyś tam :D

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: YOSD

Post autor: Balbinka »

Oj, tam może i oklepany, ale jak sama mówisz - najładniejszy. I w pełni podzielam tę opinię :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: YOSD

Post autor: Justyna »

Obrazek

golden_eye
Posty: 95
Rejestracja: 04 kwie 2014, 09:13
Kontakt:

Re: YOSD

Post autor: golden_eye »

subskrybuję :)

Rozglądam się dopiero za jośkiem, sama nie wiem, czy panienkę z Leeke wziać, bo promocja jest teraz, czy 5Stardolls malucha bo śliczniasty, czy Fairylandową jakąś mordziaczkę czy z Iple bo też mam typy trzy. Żeby tak nie musieć wybierać i móc mieć wszystkie :bezradny:

Ante śliczna ale Bisou śliczniejsza :) mogę wiedzieć czy szyłaś jej bluzeczkę sama? Ma bardzo ładne wykończenie pod szyją, chciałabym tak umieć, wiedzieć jak to się robi żeby było tak ładnie ;)

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: YOSD

Post autor: Justyna »

golden_eye pisze:subskrybuję :)

Rozglądam się dopiero za jośkiem, sama nie wiem, czy panienkę z Leeke wziać, bo promocja jest teraz, czy 5Stardolls malucha bo śliczniasty, czy Fairylandową jakąś mordziaczkę czy z Iple bo też mam typy trzy. Żeby tak nie musieć wybierać i móc mieć wszystkie :bezradny:

Ante śliczna ale Bisou śliczniejsza :) mogę wiedzieć czy szyłaś jej bluzeczkę sama? Ma bardzo ładne wykończenie pod szyją, chciałabym tak umieć, wiedzieć jak to się robi żeby było tak ładnie ;)
Wybór jest ciężki, to prawda. Mi sie bardzo chce jakiegoś yośka z Ipla albo bambcrony :) Ubranek nie szyłam sama. Ubranko na Bisou szyła Annettet. :D

-- 28 cze 2016, o 21:03 --

Przybyła do mnie elfka :serducho:

Obrazek

-- 1 wrz 2016, o 14:30 --

Znowu skleja posty :/

Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: YOSD

Post autor: Balbinka »

Odgrzebuję mega stary wątek, żeby pochwalić się moją Jujusią, która zmieniła ciuszki:

ObrazekYouYou from DollLove by Balbinka B, on Flickr

ObrazekYouYou, DollLove by Balbinka B, on Flickr

I tradycyjnie więcej zdjęć na moim blogu:
http://balbinkoweemporium.blogspot.com/ ... znowu.html
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości