Minifee Fairyland

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Minifee Fairyland

Post autor: Justyna »

Postanowiłam założyć wątek właśnie o tych lalkach bo słyszy się wiele nie miłych opinii na ich temat. Ze sa nijakie, mdłe, wszystkie wyglądają tak samo. Chętnie pooglądam wasze MNF, ponieważ w przeciwieństwie do wielu uważam te lalki za piękne, nie bez powodu są tak popularne.

Najpierw pokażę swoją nienawidzoną przez wszystkich Chloe.

Obrazek

i Ante

Obrazek

Teraz wasza kolej. :D

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Miranda »

Ja się tylko wypowiem, bo lalki nie posiadam. I celuję w ciut starsze, jeśli o bjd chodzi - tak od 14-15 lat w górę.
Bardzo ładnie wyglądają, a zwłaszcza Ante. Chloe dla mnie musiałaby być jaśniejsza, ale to już po prostu moje własne preferencje "skórne". :D

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Justyna »

One mają taki sam kolor ;) Kwestia światła podczas robienia zdjęcia.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Miranda »

A to dałam się nabrać. Uroki fotografii i monitora. :D
Ale co by nie mówić, to kolor Ante tak jak na zdjęciu bardzo by mi odpowiadał. :)
Szkoda, że one nie są też produkowane z winylu, bo nie posiadając ani jednej żywicy, mam jednak coraz mniejszą ochotę na żywiczną lalkę. :D

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Elka »

Chloe jest piękna. Uwielbiam :serducho:
Jak dla mnie najpiękniejsza MNF pod Słońcem

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: lwica »

Ale one są przepiękne,napatrzeć się nie mogę. :zakochany:

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Balbinka »

Obydwie są cudne i na prawdę ślicznie pomalowane i wystylizowane :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
azulla
Posty: 75
Rejestracja: 12 maja 2013, 14:12
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: azulla »

Dlaczego od razu znienawidzoną?? Masz bardzo ładną Chloe... To jaka jest lalka w dużej mierze zależy od właściciela a Ty dajesz radę jak dla mnie w 100% To Tobie ona ma sprawiać radość nie innym :ok: więc opinię innych miej w.. gdzieś ;)
Napiszę Ci również, że bardzo dawno nie widziałam tak ładnej Ante -choć to w ogóle nie moja bajka- urzekła mnie :zawstydzony:

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Justyna »

Dziewczyny, dziękuję bardzo. od zawsze wyznaję zasadę że moje lalki mają się podobać głównie mi :D i nieskromnie dodam że jak dla mnie to ideały. :P Jednak spora część osób, pochowała do pudeł swoje Chloe, czytając ciągłe komentarze że kogoś cofa ni ich widok. O.o Ja swoją uwielbiam i na pewno do szafy nie trafi, pomimo różnych opinii.


Awatar użytkownika
Seevou
Posty: 64
Rejestracja: 14 lut 2017, 22:30
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Seevou »

Justyno, masz śliczne lalki! Uwielbiam Minifee i nie dziwię się, że są aż tak popularne.

Co do tych opinii głoszących, że są nijakie, wszystkie takie same itd. - każdy może mieć swoje zdanie, ale widziałam zbyt wiele pięknych, kreatywnie wystylizowanych bjd od Fairylandu, żeby się z nimi zgodzić. Bardzo mi się podoba ich balans między realizmem a bajkową konwencją, zarówno w proporcjach jak i szczegółach. Są "klasyczne" i dlatego właśnie bardzo plastyczne. Trochę jak z aktorkami, które nie mają nietypowych rysów i dlatego mogą być kobietami o stu twarzach.

Poza tym pewne cechy pozwalają im się wyróżnić. Są dosyć filigranowe w porównaniu do innych popularnych lalek w rozmiarze msd (dollmore, dollzone, spiritdoll...). Mają fantastycznie rozwiązane stawy, bez kanciastych załamań, dzięki czemu pozują naturalnie. Kiedy interesowałam się robieniem bjd i uważnie przyglądałam się stawom różnych lalek, zachwyciły mnie kolana u Minifee. Wydaje mi się, że jedyną firmą, u której widziałam podobne rozwiązanie jest Magic Time (które ogólnie są podejrzanie podobne).

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Arima »

Ja tam nie mam nic przeciwko MNF. To bardzo ładne panienki, bo ich chłopcy to kompletnie nie moja bajka.
Moim zdaniem Ante jest ładniejsza od Chloe, podoba mi się też Celine.


Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: lwica »

Przepiękna,śliczna i cudowna. :zakochany: A w tej stylizacji wygląda tak dziewczęco,uroczo i wiosennie. :serducho: Justynko ja nie wiem jak Ty to robisz ale wszystkie Twoje bjd wyglądają jak milion dolarów i moim zdaniem są idealne. :brawo:

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: Minifee Fairyland

Post autor: Justyna »

lwica pisze:Przepiękna,śliczna i cudowna. :zakochany: A w tej stylizacji wygląda tak dziewczęco,uroczo i wiosennie. :serducho: Justynko ja nie wiem jak Ty to robisz ale wszystkie Twoje bjd wyglądają jak milion dolarów i moim zdaniem są idealne. :brawo:
Dziękuję. Bardzo mi miło :serducho: Staram się aby były idealne :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości