Lalki BJD do 220$

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Miranda »

"A-priori lalek tanich nie ma. Są jednak laleczki, które kosztują o wiele mniej od innych. A przy tym one wcale nie ustępują jakością.
I o tych proponuję porozmawiać."
źródło

Proponuję wstawiać tu nazwy firm, których lalki można kupić za całkiem niezłe jak dla bjd pieniądze.
Jeśli ktoś ma możliwość, to dobrze by było ,jakby podzielił się swoimi wrażeniami na temat jakości lalki (o wyglądzie nie piszę, bo wiadomo, że każdemu podoba się co innego).

Jest ResinSoul. Jakie inne firmy możecie polecić?

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: ShokoCat »

To ja dorzucę Angel of Dream i Doll Leaves. W obu ceny MSD wynoszą ok. 160$, myślę, że to całkiem w porządku.
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Only NM »

Aquarius doll, ładne, tanie, możliwość wybrania koloru żywicy bez dopłacania.
Dollzone firma która ma już pewną renomę, ich lalki trzymają poziom i zaskakują innowacjami. Mają znośne ceny.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Stary_Zgred »

Dollzone jest przefajną firmą. Kontaktową, dbającą o klienta. Piękna żywica, bardzo ładnie odlana. Tylko makijażystów mają średnich. Firmowa paćka na jednym z łebków ciut mnie rozczarowała. Tu nierówno, tam krzywiutko, ale całość tak paskudnie brzydka, że zdecydowałam się zostawić tak, jak jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Miranda »

Dziękuję za zainteresowanie tematem. Dollzone wyglada interesuja, choc jak dla mnie to ( przynajmniej przy tym kursie dolara) cena tych lalek jest na śtednim poziomie. Jak dla mnie budżetowa bjd to tak do 300 dolarów.

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: MajorMistakes »

Do 300? To Leda, Sujan i Mono od Limhwy, 27 centymetrowe tej samej firmy kosztują do 250$ plus oczywiście koszty przesyłki. Minus taki, że właściwie kupuje się je w jednym miejscu i ostro poluje na zamówienie.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Only NM »

300$ powiadasz...Niewiele, ale zależy też jakiej wielkości chcesz lalkę. Gdybyś była na DoA to za tą cenę czasem można dostać całkiem przyzwoitą msd no, i oczywiście przy dobrych układach płacisz tańszą przesylłkę.
Ja polecam jeszczę z tańszych firm Sadol miałam w rękach i nie odstaje jakością od lalek za większe sumy.
Asleep Eidolon
Ogólnie to odradzam kupowanie pierwszej lepszej tańszej bjd - nie z powodu jakości itp. Kupując zamiennik swojej wymarzonej lalki, i tak kiedyś ją sprzedasz bo poczujesz że to nie to.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Miranda »

Z tymi dolarami sugerowalam się forum rosyjskim :P Ale prawda jest, że przy obecnym kursie, to te 300 dolarow sa dla mnie jakas tam granica. Nie liczę oczywiście tu przesylki i cla.

Interesuje mnie chyba SD, a to ze względu na Night Lolitę, bo ubranka i dodatki mialyby wspolne. Co do ceny, to zawsze tez mozna liczyc na promocje, nawet cos ostatnio widzialam nawet.
A lalki tylko ze wzgledu na cene nie zamierzam brac. Musi mnie czyms zauroczyc, inaczej to nie ma sensu. To juz bardziej bym sie nad ta MD zastanawiala.

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: MajorMistakes »

Jeśli lalka ma być większa, to niestety Limhwa odpada, bo duże lalki to duże ceny :( Ale przyjrzyj się firmie, bo lalki sympatyczne i nieoklepane.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Only NM »

MajorMistakes pisze:Ale przyjrzyj się firmie, bo lalki sympatyczne i nieoklepane.
:haha: Się uśmiałam, Limhwy nieoklepane :) Nie zgodzę się z tym zdaniem, co prawda fairyladowych lalek nie przebiją, ale jest ich sporo w PL i na świecie. I w nawiasie Limhwa to teraz EOS doll.
Nie chcę Cię martwić Mirando ale podejrzewam, że SD nie będzie dzielić garderoby z NL, one wydają się bardzo smukłe, a baby SD zwykle są solidnymi, i kształtnymi kawałami żywicy :) Chyba że weźmiesz pod uwagę Rossete - one są drobne, i mają nietypowy rozmiar 50cm czy 50-pare...
5stardoll
Przede wszystkim polecam DoA, ja ostatnio widziałam starą MSD Volksa za 180$ - w dobrym stanie...I za 300$ pewnie też SD byś znalazła. Ja do działu SD nie zaglądam przed świętami - bankructwo przed świętami nie jest wskazane :lol:
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Miranda »

Ok, dzięki za wskazówki. Przeglądałam wątek z nowościami i spodobały mi się lalki Raccon Doll, heh.

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: MajorMistakes »

Only NM pisze:
MajorMistakes pisze:Ale przyjrzyj się firmie, bo lalki sympatyczne i nieoklepane.
:haha: Się uśmiałam, Limhwy nieoklepane :) Nie zgodzę się z tym zdaniem, co prawda fairyladowych lalek nie przebiją, ale jest ich sporo w PL i na świecie. I w nawiasie Limhwa to teraz EOS doll.
Nie chcę Cię martwić Mirando ale podejrzewam, że SD nie będzie dzielić garderoby z NL, one wydają się bardzo smukłe, a baby SD zwykle są solidnymi, i kształtnymi kawałami żywicy :) Chyba że weźmiesz pod uwagę Rossete - one są drobne, i mają nietypowy rozmiar 50cm czy 50-pare...
5stardoll
Przede wszystkim polecam DoA, ja ostatnio widziałam starą MSD Volksa za 180$ - w dobrym stanie...I za 300$ pewnie też SD byś znalazła. Ja do działu SD nie zaglądam przed świętami - bankructwo przed świętami nie jest wskazane :lol:
Serio? Aż tak popularne mi się nie wydawały, ale ja faktycznie w temacie nie siedzę. Na junkyspot jako EOS występują tylko te 60cm, więc myślałam, że to osobna linia.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

luci_fair
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2013, 19:19
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: luci_fair »

Relatywnie tanio można nabyć lalki SD w Aprilstory. W ewencie dwie dowolne lalki bez dodatkowych części i makijażu kosztują 550$, czyli po 225$ za sztukę. No tyle, że muszą się znaleźć dwie osoby chętne na takie zakupy ;) :
http://www.4sdolls.com/shop/step1.php?number=148

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: Miranda »

luci_fair
Dzięki za cynk. Pewnie się nie uda, ale warto mieć w takim razie tę stronę na oku. :)

luci_fair
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2013, 19:19
Kontakt:

Re: Przyjazne dla kieszeni lalki bjd

Post autor: luci_fair »

Zwłaszcza, że te eventy oni mają często. :)
Swoją drogą Raccon Doll też ma teraz event z darmową wysyłką na cały świat, więc mimo że ich lalki kosztują więcej niż te 300$, to w zamian jest oszczędność na wysyłce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości