Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Lalki z Doll Leaves.

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Orsolya
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2018, 17:34
Kontakt:

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Lalki z Doll Leaves.

Post autor: Orsolya »

Cześć! :serducho:
Z forami nigdy się nie lubiłam, ale stwierdziłam, że najwyższa pora to zmienić. W moim pierwszym wątku przyszłam rzucić kilkoma pytaniami, bo właśnie zdecydowałam się na zakup mojej pierwszej lalki w tym typie i mimo przeczytania Vademecum wciąż mam sporo wątpliwości. Póki co nie przejmuję się tym, w razie czego przeszukam wszystkie wątki jeszcze raz. ;)
Jak już wspomniałam, upatrzyłam sobie konkretny model z Doll Leaves. Sporo już się o niej dowiedziałam, ale chciałam jeszcze zobaczyć jakie doświadczenia mają z nią kolekcjonerzy z Polski. Czy dobrze się z nią pracuje? Może ktoś ma u siebie „starszą” lalkę tej firmy? Jak bardzo zmienił się jej kolor żywicy?
Dopiero wkręcam się w kolekcjonowanie BJD, wcześniej miałam do czynienia tylko z panienkami „dyniogłowymi” typu Pullip, czy Dal. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś wygłosił ogólną opinią na temat lalek z Doll Leaves, jestem bardzo ciekawa Waszego zdania.
Mam nadzieję, że jeszcze się tu zobaczymy! :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości