Atelier Momoni Dolls

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Atelier Momoni Dolls

Post autor: Balbinka »

Prawie od początku mojego lalkowania chorowałam na pannę od Loli z Atelier Momoni. Wzdychałam latami podziwiając zdjęcia innych właścicieli, aż pękłam i kupiłam. A jako że nie ma takiego wątku to zakładam.

Lalki z Atelier Momoni projektowane są przez europejską artystkę Lolę. W tej chwili dostępne są lalki-dziewczyny z żywicy w trzech rozmiarach:
- Pitusa - 27 cm (jest dostępnych chyba 6-7 moldów)
- Nena)2 - 35 cm (chyba 4 moldy)
- Momoni - 40 cm (Momoni i MomoniK).

Lalki pojawiają się na pre-ordery i bywają w różnych kolorach żywicy - od naturalnych po bajkowe/fantazy.

Lalki te świetnie pozują, mają podwójne stawy, a Momoni K ma jeszcze dodatkowy staw przy szyi dzięki czemu jeszcze bardziej zyskuje na mobilności. Panny wykonane są z przyjemnej w dotyku żywicy, dosyć ciężkie, ale bez fanatyzmu. Momoni, Momoni K i Momonita mają nieco krzywy uśmiech jak sama ich autorka Lola.

Kontakt z Lolą jest dobry, z reguły odpowiada ma wiadomości w ciągu 24h i można spokojnie dogadać się z nią w sprawie rat. W tej chwili są dostępne jako opcja w pre-orderach.

Z tego co gdzieś tam wyczytałam Lola planuj także wypuścić na rynek lalkę-chłopaka i lalkę z winylu. Ale to na razie plany.

I na zachętę zdjęcie mojej Momoni K w kolorze Java:
ObrazekMomoni K emoji by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Atelier Momoni Dolls

Post autor: Kamelia »

Przepiękny kolor tej żywicy! Wspaniała panienka do Ciebie trafiła. Gratuluję nabytku! :)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Atelier Momoni Dolls

Post autor: Balbinka »

Dziękuję,

A tak się prezentuje w nowych oczkach:
ObrazekMomoniK (Atelier Momoni) by Balbinka B, on Flickr

I tradycyjnie więcej zdjęć na blogu:
https://balbinkoweemporium.blogspot.com ... -eyes.html
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości