Legitne lalki bjd z plastiku

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Legitne lalki bjd z plastiku

Post autor: Miranda »

Otwarcie przyznaję, że nie jestem fanką żywicy, choć same lalki mi się podobają.
Chciałabym dlatego stworzyć wątek o oryginalnych lalkach ze stawami kulkowymi z tworzywa innego niż żywica.
Sama wiem o Hujoo, jest Obitsu, Smart Doll.
Znacie inne firmy?

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Legitne lalki bjd z plastiku

Post autor: Mysha »

Z najbardziej oczywistych: Volks Dollfie Dream, Azone (przekrój rozmiarów od 12cm do 60cm), Angel Philia (dwa ostatnie i tak używają zmodyfikowanych ciał Obitsu).
Są jeszcze BJD drukowane 3D, więc też na gumkach, ale nie odlewane z żywicy (chociażby https://www.etsy.com/shop/ElleoDolls ).
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Legitne lalki bjd z plastiku

Post autor: Stary_Zgred »

Firma Granado również tworzy swoje lalki z plastiku. Ich podstawowa produkcja to żywica, ale ze względu na prośby klientów poszli także w plastik. I jedne i drugie lalki są wspaniałe (jestem wielką fanką tej firmy i większość moich żywic pochodzi właśnie od niej).
Obrazek

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Legitne lalki bjd z plastiku

Post autor: Miranda »

Dziękuję.
Czyli wybór na razie niewielki. Mam nadzieję, że wraz z popularnością druku 3D rozwinie się i produkcja lalek z plastiku.
Choć problem chyba jeszcze z dokładnością wydruku, który nie dorównuje tej z żywicy.
W ogóle są gotowe darmowe projekty.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości