Midnoir by Emilie Steel

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Midnoir by Emilie Steel

Post autor: Czarnab1 »

Nie znalazłam wątku dla tych lalek, więc na początek wrzucam linki do strony artystki i konta na IG, gdzie możecie obejrzeć jej dzieła. Zdjęcia są mocne, nie każdemu mogą się spodobać.

Strona www: https://www.emiliesteele.se/gallery/doll
Profil na instagramie: https://instagram.com/emilie.steele?igs ... UyNmU2YQ==

Aktualnie artystka stworzyła i wprowadziła do sprzedaży nową lalkę w skali 1/6 (32 cm) z 3 twarzami. Poprzednie lalki były między 1/4 a 1/3 (miały 53cm) i już ich nie będzie produkować.

Moją ulbioną laką jest mold Rini z tych starszych modeli. Co do nowych to nie jestem jeszcze przekonana. Czekam na zdjęcia z makijażem.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Midnoir by Emilie Steel

Post autor: Czarnab1 »

Wczoraj spełniło się moje największe marzenie lalkowe. Do kolekcji dołączyła przecudowna Rini. Wiem, wiem, że to kwestia gustu, ale nie kupiłam jej dla słodkich zdjęć, tylko za jej artystyczny wygląd.
Urzekły mnie zdjęcia Emilie Steel na Instagramie (może nie wszystkie, ale jest tam kilka perełek), głównie to że lalka nie jest upiększana, trochę mroczna, trochę jakby schorowana, a mimo to zawariowałam na jej punkcie. Może potrzebowałam odmiany od pięknych buziek. ☺️

Mam wobec niej plany. Chcę ją fotografować na potęgę. Wszędzie gdzie się da. Sama się o to prosi.

Na początek zrobię jej peruki z długimi włosami, poszukam nowych oczek i pokombinuję coś z ustami.

Poniżej zdjęcie z pierwszego dnia u mnie.
Lalka jako pudło ma skrzynię w jakiej transportuje się rzeźby. Emili jest artystką, która tworzy rzeźby, więc i lalkę traktuje jako dzieło sztuki, bo nim właściwie jest. ❤

Moja Rini.
Obrazek

Jeszcze profil. Ten nosek uwielbiam najbardziej 🥰
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1061
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Midnoir by Emilie Steel

Post autor: Kamelia »

Cieszę się bardzo, że spełniłaś lalkowe marzenie. :)

Zupełnie nie moja bajka, ale jestem ogromnie ciekawa Twoich zdjęć. :) Czekam!

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Midnoir by Emilie Steel

Post autor: Czarnab1 »

Ożywiłam troszkę lalkę przez domalowanie ust i rumieńcami

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Midnoir by Emilie Steel

Post autor: Czarnab1 »

Zrobiłam z Rini słodkiego różowego cukiereczka, inaczej niż większość. Koniec z ponurymi zdjęciami tej lalki! Moja będzię łabędziem a nie brzydkim kaczątkiem 🥰


Obrazek

Obrazek

Chciałam odmiany a wyszło jak zwykle... 😅

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1061
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Midnoir by Emilie Steel

Post autor: Kamelia »

Jej by pasowała sukienka z bufiastymi rękawami - jak dla Ani z Zielonego Wzgórza. :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Midnoir by Emilie Steel

Post autor: Czarnab1 »

Myślę nad taką sukienką, ale w nowoczesnym wydaniu. Tylko nie chcę, aby wyszła z tego Lolita. 😅
Najpierw uszyję coś pod zimowe krajobrazy ☺️

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości