Błagam o pomoc!!!

Lalki z porcelany, biskwitu, kompozytu, etc.
ODPOWIEDZ
Dollfanka
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2016, 18:51
Kontakt:

Błagam o pomoc!!!

Post autor: Dollfanka »

Cześć, jestem nowa na forum, i od razu szukam w nim pomocy. No więc zacznę od opisania historii/sytuacji... Kiedy poszłam do szkoły podstawowej byłam bardzo dobrą uczennicą, za co rodzice mnie wynagradzali jedną lalką porcelanową co semestr. Uwielbiałam i dalej uwielbiam lalki porcelanowe, mimo że od ukończenia podstawówki ich nie kupuje ani nie dostaje, tylko napawam się pięknem moich "trofeów". Niestety w dniu dzisiejszym zdarzyła się okropna rzecz, mianowicie kot narzeczonej brata, którym się opiekuję, w całym przypływie swojej energii do zabawy, pod moją chwilową nieobecność wskoczył na półkę, gdzie stała moja najukochańsza lala bo ta darowana na zakończenie ważnego etapu w moim życiu- szóstej klasy szkoły podstawowej, i nieszczęśnik ją zrzucił przy czym roztrzaskał piękną twarz mojego najważniejszego trofeum ;( Płakałam rzewnie przez godzinę, opłakując ofiarę kota, po czym otarłam łzy i stwierdziłam że to nie koniec i będę o nią walczyć do samego końca. Pozbierałam roztrzaskaną główkę, spakowałam do woreczka i szukam pomocy... Tak więc kieruję pytanie do was mili ludzie, w nadziei na uzyskanie pomocy, czy znacie osoby lub wiecie gdzie mogła bym takowe znaleźć aby odtworzyć piękną twarz i głowę mojej lali, oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie??? Błagam o pomoc i była bym bardzo wdzięczna za takową. W razie gdyby taka osoba się znalazła proszę o kontakt pod moim e-mailem: dec1893@gmail.com. Oczywiście forum będzie przeze mnie ciągle monitorowane :]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość