[MH] I ♥ Fashion

Wszystko o Monsterkach
Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Viktor »

Co tam Bonita (i tak by te ubrania prędzej zjadła), z Aveą większy problem... Ale w sumie na nią to nie ma co ILF robić, bo na nią to tylko bluzki. Eh, Neighthan taki ekonomiczny, to kolejny powód dlaczego powinien kolejną jakąś odsłonę mieć. Bo kurcze, nie ma sensu żeby hybrydy się znowu nie pojawiły, a ILF to dla nich najlepsza opcja. Albo chociaż ILA... Chociaż ILA to z reguły same remoldy...

W ogóle to wiadomo kiedy ta Iris ma na rynek wyjść?

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Pat »

Viktor pisze:...szkoda że tylko jedną parę dodatkowych butów ma.
Ja tam czekam za zdjęcia pudełkowe/promo, to że ta osoba nie ma, to nie znaczy że nie dostanie w ogóle drugiej dodatkowej pary butów. Irytuje mnie sytuacja z Cleo i Venus, Toys R Us mnie olewa a do mattela nie mam ochoty teraz dzwonić (i użerać się z nieogarniętymi ludźmi na infolinii). Czekam aż ceny spadną żeby je sprowadzić.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Pat, jeszcze do Twoich starych postów. Od tego czasu kilkanaście razy widziałam posty ludzi z USA, że u nich TEŻ nie ma Venus i Cleo. Marudzili, że widzieli może z jedną sztukę na cały sklep, codziennie chodzą do TRU i dalej nie było dostawy. Więc to nie tylko polski problem, widać rypnęło im się z dystrybucją, albo jednak zrezygnowali ze sprzedaży :/ Cleo była taka szałowa :(


- - - -

Ładne (i ogromne) zdjęcie Iris
Obrazek
http://monsterhigh.tumblr.com/image/117877485382

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Pat »

Polskie TRU mnie olewa a amerykańskie twierdzi że Cleo "to stary model" (serio?!). Nie ma wyjścia, odkładam pieniądze, może jakimś cudem stanieje lub w końcu się pojawi w normalnej dystrybucji (taaaa...).
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Stary model, a tydzień temu w nowootwartym widziałam Skarę, hmmmmm. Martwi mnie jeszcze brak Legacy Day2, nawet nie łudzę się już, że kiedyś pojawią się te mniejsze serie everkowe :C


Obrazek
źródło

(dlaczego ona nie ma środkowych rzęs? Powinny być lekko widoczne, nawet od przodu. I lepiej wyglądałaby z widoczną górną powieką)

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Pat »

:cwaniak:
MAM!
MAM!
MAM!

Obrazek

8) 8) 8)

Obrazek

Obrazek
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek!!!111111


Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Pat »

Dzięki :) One są boskie.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: LadyBarbarella »

Gratulacje! U mnie dalej ich nie ma, a szkoda bo obydwie mi się podobają. @Reiha ja też straciłam nadzieję na Legacy Day 2.. niektórych serii do dzisiaj nie ma w Polsce. Może to lepiej, bo nie zbankrutuję haha :haha:

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Pat »

Niestety, one są ciężkie do dostania nawet zagranicą, właściwie to praktycznie ich nie ma (nawet w USA ludzie narzekają).
Dolls... Dolls everywhere...

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Viktor »

Bo w USA ich chyba nawet w ogóle nie ma, ew. rzadko są. Ludzie je chyba biorą z Australii czy czegoś, tak samo Ghouls Alive Robecca jest dostępna praktycznie tylko w Anglii i gdzieś jeszcze. To jakiś problem z dystrybucją czy coś.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Na stronie TRU jest do kupienia Iris :D (i dwupak z Ghoulią) link. Szkoda, że mi tam wiecznie nie po drodze, chciałabym w końcu zobaczyć kolekcjonerską Drakę na żywo. I Iris. I tysiąc innych.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Whisp!
Obrazek
źródło

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: EvilCupcake »

Jest taka... urocza! Ale będzie pasowała do Gigi! :D Oby do nas dotarła. Czy to nie przypadkiem jej buty ostatnio wyciekły na forum? (te biało kościane)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości