[MH] I ♥ Fashion

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Szklanooka »

Blu Nectarine pisze:I to jeszcze w serii I heart fashion, jak nie będzie kosztować 300zł to się zdziwię :lol:
E? Niby dlaczego miałaby tyle kosztować?

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: KiciaKocia »

Blu Nectarine pisze:I to jeszcze w serii I heart fashion, jak nie będzie kosztować 300zł to się zdziwię :lol:
I♥fashion nie kosztuje 300zł - o ile dobrze pamiętam to bez promocji one kosztują 120zł a na promocji 80zł. Więc nie przesadzajmy.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Blu Nectarine
Posty: 151
Rejestracja: 20 maja 2014, 19:38
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Blu Nectarine »

Well, tak zaokrągliłam, pewnie będzie w podobnej cenie co Catty, w końcu to będzie dopiero drugi set o ile się nie mylę, w którym będzie można ją dostać (+ nie wiem czy poprzedni jest normalnie do kupienia?). Cóż, jak będzie po 80zł to będę BARDZO zdziwiona :P
I decide what the tide will bring
>>>http://bludolls.blogspot.com/<<<

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Scarah też była w normalnej cenie, a to było jej drugie wydanie, nie wiem czemu tutaj miałoby być inaczej. Webarella nie była droga, dlatego że była Webarellą, tylko przez to że była limitką dla Comic Conu.

Awatar użytkownika
Blu Nectarine
Posty: 151
Rejestracja: 20 maja 2014, 19:38
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Blu Nectarine »

To była taka luźna dygresja ale nadal skłaniam się co do ceny bliżej 200 niż 80, cóż, czekam niecierpliwie, kiedy będzie u nas w sklepach bo muszę przyznać, że mi się niesamowicie podoba, będzie pasować do figurek Spidermana chłopaka :lol:
I decide what the tide will bring
>>>http://bludolls.blogspot.com/<<<

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: KiciaKocia »

Blu Nectarine pisze:To była taka luźna dygresja ale nadal skłaniam się co do ceny bliżej 200 niż 80, cóż, czekam niecierpliwie, kiedy będzie u nas w sklepach bo muszę przyznać, że mi się niesamowicie podoba, będzie pasować do figurek Spidermana chłopaka :lol:
To się nie skłaniaj, bo jak dotychczas wszystkie lalki z tej serii tak kosztowały.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Grażyna »

Wydowna
http://momdusa.tumblr.com/post/91464749 ... -i-fashion
http://miwadake.tumblr.com/post/9146489 ... -obsession

Białe kozaczki to basikowe Ghouli? A srebrne kozaczki to te użyte w prototypie na SDCC?
Podoba mi się makijaż oczu, usta już niekoniecznie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blu Nectarine
Posty: 151
Rejestracja: 20 maja 2014, 19:38
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Blu Nectarine »

Nie ma moldowanych rękawiczek, piękna :zakochany:
I decide what the tide will bring
>>>http://bludolls.blogspot.com/<<<

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Na flickrze ktoś wrzucił link do filmu, z którego pochodzą screeny i ona ma jedną rękawiczkę. Jej kolorystyka kojarzy mi się trochę za bardzo z hot dogami, keczupem, musztardą i innymi rzeczami, po których jest mi niedobrze :facepalm: Musiałabym ją jakoś przemalować, ale zanim do nas dojdzie i na allegro osiągnie normalne ceny, pewnie będziemy już wiedzieli, czy nie wyjdzie w innej, ogólnosklepowodostępnej serii :P

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Iris.
Obrazek
Obrazek
źródło

Nic nie wiem o jej drugiej parze ubrań :(

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Pat »

Podoba mi się, cieszę się, jeśli faktycznie wyjdzie w tej serii, bo to moja ulubiona. Wkurza mnie, że w Polsce ciągle nie ma Venus i Cleo. Z zagranicy za drogo :(
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

ObrazekMonster High ♥ IRIS CLOPS ♥ I Love Fashion REVIEW by MonsterHighDM, on Flickr
W opisie zdjęcia jest link do recenzji na youtube, gdzie są pokazane wszystkie dodatki.
Nie podoba mi się :P Ani krój tych rzeczy, ani dobór kolorów. Ciekawe jaka będzie druga lalka w serii, mogliby tym razem dać jakiegoś chłopaka. Billy byłby dobrym kandydatem...

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Viktor »

Mi się bardzo podoba ta Iris, na pewno ją nabędę drogą kupna. Fryzurę ma taką sobie, ale może dałoby się ją uczesać tak jak tą podstawową z SDCC... A ubrania mi się podobają, szkoda że tylko jedną parę dodatkowych butów ma.
Co do chłopaka z ILF to modlę się o... Neighthana, serio. To mój ulubiony facet z MH, a ma styl bardzo fajny, według mnie. Chociaż jak już to prędzej pewnie będzie to Manny, w końcu z ILF zrobili "wydajmy tą dotychczas SDCC'ową lalkę z paroma ciuchami aby nam fani przestali głowę suszyć", chociaż nie widzę jak Mattelowi się będzie chciało szyć 3 stroje w jego rozmiarze...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: EvilCupcake »

reiha pisze:Ciekawe jaka będzie druga lalka w serii, mogliby tym razem dać jakiegoś chłopaka. Billy byłby dobrym kandydatem...
Jeśli robiliby chłopaka to mogliby dać Gila (nawet jeśli miał już trochę tych lalek) albo jednorożka, chociaż obawiam się, że postacie z FF nie będą już miały więcej odsłon. :c

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Jednorożek może jeszcze się pojawi, ale nie wyobrażam sobie Bonity wciśniętej w ekonomiczne pudełko :C

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości