[MH] I ♥ Fashion

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: LuLu »

Ja też wolę zobaczyć na żywo. Jednak zanim się pojawią to sobie poczekamy...
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

W moim mieście nie ma TRU, więc nie mam szans zobaczyć ją na żywo :|

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: LuLu »

O bosz... Toć one są dla TRU... To też ich nie zobaczę ;(
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
Pariflora306
Posty: 345
Rejestracja: 05 cze 2013, 14:57
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Pariflora306 »

A te sklepy TRU to jest pełna nazwa? I w jakich miastach można je znaleźć?
Raz się żyje! Dlaczego mam sobie odmówić lalki, która mi się podoba i sprawia że się uśmiecham? Ja również nie widzę przeciwwskazań ;)

Wszystkich miłośników lalek zwłaszcza Monster High i Pullip zapraszam na mój blog

http://pariflora.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Mangalarga »

Pariflora306 pisze:A te sklepy TRU to jest pełna nazwa? I w jakich miastach można je znaleźć?
Toys R Us, w Polsce są w Warszawie, Gdańsku, Rzeszowie i Wrocławiu.
Obrazek

Awatar użytkownika
kmaja
Posty: 64
Rejestracja: 30 lip 2013, 18:57
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: kmaja »

W Toys "R" Us jest Sarah Scream w promocji za 80zł. Kupiłam i polecam, wszystko w niej jest porządnie dopracowane, ładne włosy i ubrania, dorosła twarz, a przede wszystkim ten pusty wzrok jest naprawdę niepokojący, jak tak wlepia w człowieka te swoje ślepia ;)
Clawdeen też podobno była, widziałam ją jednak tylko w gazetce ale już w sklepie nie.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: KiciaKocia »

Z tym polecaniem to bym się powstrzymała, bo każdy ma własny gust. Ja na przykład uważam, że Scarah ma dziwną twarz - jakby jej się część z oczami wklęsła do środka głowy i wcale bym jej nie poleciła. Więc która z nas ma w takim razie rację?
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: MajorMistakes »

To, że ktoś poleca konkretną lalkę, zachęca mnie do przyjrzenia jej się. Nikt nie wmusza ani zabawki, ani swojego zdanie, litości!
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Uwielbiam Twój tumblr, więc mam nadzieję, że tym razem Twoje zdjęcia nie zostaną zatajone na mojej tablicy :serducho:

Jestem poszkodowana geograficznie, w moim mieście nie ma ani TRU (Scarah) ani Auchana (Kotastrofa) :( Scarah (jak zapisać odmienione imię? :| ) mam na razie gdzieś na spodzie obszernej chciejlisty, nie wiem nawet czy to nie jest spowodowane tym, że musiałabym zamówić ją przez interner i drżeć, że przyjdzie z zezem :< Właśnie, czy dużo lalek miało krzywe oczy? Wydaje mi się, że na niektóre lalkowe twarze łatwiej nakleja im się oczy, więc zez występuje rzadziej.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: KiciaKocia »

MajorMistakes pisze:To, że ktoś poleca konkretną lalkę, zachęca mnie do przyjrzenia jej się. Nikt nie wmusza ani zabawki, ani swojego zdanie, litości!
Też chyba mogę mieć swoje zdanie, prawda? Czy może musimy chwalić wszystkie lalki?
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: MajorMistakes »

Możesz, masz i będziesz mieć. Wydaje mi się, że jest wątek "ostrzegam przed lalką", ale może nie ostrzegasz, tylko dzielisz się swoimi wrażeniami. Kiciu, wydaje mi się, że niepotrzebnie czepiłaś się tego słowa "polecam"- setki lalek zostały na forum polecone. Paskudy, scenki, inne. Kmai widocznie Scarah się wybitnie podoba, stąd jej entuzjastyczna ocena, z którą oczywiście masz prawo się nie zgadzać. Jestem tak nawiasem mówiąc ciekawa czemu Ci się lalka nie podoba- chodzi tylko o mold, czy coś jeszcze?
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
kmaja
Posty: 64
Rejestracja: 30 lip 2013, 18:57
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: kmaja »

KiciaKocia - polecam lalkę która jest dość trudna do zdobycia w temacie jej poświęconym. Z MH jest różnie, mi na przykład na zdjęciach bardzo podobała się Twyla, kiedy ją zobaczyłam na żywo - przestała. Wg mnie warto się wybrać do sklepu i sobie Sarę zobaczyć. To jest moja subiektywna opinia, tak samo jak Twoja i pod tym względem obie mamy rację :)

Nie zgadzam się zupełnie, że ma coś wklęsłe na twarzy. Jeśli ktoś chce sam ocenić mogę wrzucić zdjęcie z profilu.

Reiha - dziękuję, nie wiem czemu zdjęcia są zatajone gdziekolwiek, nie moja wina, ja radośnie udostępniam :)
A propos oczu to przeglądnęłam z 20 sztuk, szukając tej doskonałej (wiecie jak to jest ;)) i jak na MH miały wyjątkowo prosto ponaklejane. Kilka miało minimalnie przesunięte, czasem jakaś plamka czy kropka.

Awatar użytkownika
Lukrecja
Posty: 593
Rejestracja: 06 mar 2013, 11:24
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: Lukrecja »

Mnie się Scarah podoba w każdym wydaniu. W sobotę przyleciała do mnie właśnie ta z I love Fashion i muszę przyznać, że owszem ma wklęśnięte oczy, O.o szczególnie w górnej części ale na szczęście jakoś mi to nie przeszkadza. Co dziwne nie widzę tej wklęsłości u limitki.
Nie wiem może to kwestia innego makijażu, który powoduje, że tak tego tak nie widać, bo przecież mold ma ten sam :mysli:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: reiha »

Nie wiem jak mam się uczyć, skoro w internecie jest tyle kuszących głupot :( Nie wiem o co chodzi w tym filmiku :D, ale Scarah jest genialna :D :D Chcę!
http://www.youtube.com/watch?v=fIp-QSZMkNs

(właśnie przeglądam cały kanał zamiast podręcznika :| Ratujcie! Zaraz przegryzę kabel od Internetu, to jedyny sposób żeby wreszcie wziąć się do pracy)

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] I ♥ Fashion

Post autor: LuLu »

Dlatego ja nie siedzę przy kompie w trakcie nauki ;) (Z reguły siedzę w pokoju z mamą, która mnie pilnuje. :facepalm: )
Scarah jest świetna faktycznie :D Mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze kiedyś w jakiejś serii i uda mi się ją zdobyć ^^
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość