[MH] Swim Assortiment

Wszystko o Monsterkach
oristiel
Posty: 37
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [MH] Swim Assortiment

Post autor: oristiel »

Super, dziękuję za informację! :) Już myślałam, że są tak brudne jak jej twarz i nogi, które miały żółtawo szary kolor - mydło nie dawało rady i bawiłam się chyba z 15 minut zmywaczem do paznokci. :/

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Swim Assortiment

Post autor: reiha »

Biedna Franka :( Moja też jest używana, ale była czysta, tylko gumki ma luźne. Na MH arena widziałam dyskusję o tym, czy lalka może zżółknąć od kleju, ale nie pamiętam już do jakich wniosków doszli. Moje inne Franki też mają klej, ale żadna nie zatłuściła się tak mocna jak ta plażowa.

oristiel
Posty: 37
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [MH] Swim Assortiment

Post autor: oristiel »

Myślę, że "kolor" ciałka to nie od kleju, bo na udach to tak z nim średnio, a były tak samo brudne jak twarz. To może być kwestia bardzo intensywnej zabawy, ale z drugiej strony włosy ma w dobrym stanie, więc w sumie nie wiem. Kleju na głowie jeszcze nie widziałam wyłażącego, ale to pewnie kwestia czasu, jak zresztą z większością monsterek ostatnio.
Babka, od której kupowałam zastrzegła, że są do odświeżenia (kupiłam też Lagoonę z pierwszej edycji), ale nie myślałam, że aż tak. No i szkoda, że nie wspomniała o tym, że nogi ma samorobnie naprawiane, na zwykłej gumce, a Lagoona oprócz takich samych nóg, miała śrubę w jednej ręce zamiast bolca. W tym momencie ręka jest nie do odratowania. :/

A powiedz mi jeszcze - ta Franka ma ten sam kolor ciałka, co Ghoulia? Bo im dłużej na nie patrzę, tym bardziej wydaje mi się, że jednak się różnią. Tylko nie wiem, czy to już też nie jest jakaś moja faza z tym zżółceniem.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Swim Assortiment

Post autor: reiha »

Tego dnia co Frankę, też kupiłam Lagoonę :rotfl:
Wydaje mi się, że są identyczne, moja Ghoulia jest nawet miejscami zielonkawa, obwiniam o to sukienkę (łups!). W niezielonych miejscach wyglądają na takie same.

Mam wreszcie motywację do uszycia czegoś nowego :rolleyes:


(jeśli porównujesz tylko głowy, to Frania może być żółtawa, bo guma zmienia kolor z wiekiem :( Trzymałam wszystkie Spectry w zamkniętej szafce, a i tak zżółkły paskudnie.)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości