[MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: reiha »

Fejsbukowa gra pochłonęła mnie zupełnie, nie mam nawet czasu szlajać się po tumblerze (tragedia!11111111111 :P). Więc macie zrzynkę z innego forum.
Obrazek
Oryginał z mommyandgracieshow na instagramie.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: EvilCupcake »

Dla tej wielkości już jestem na nie. Lalka wygląda strasznie tandetnie. Nie wiem co chcieli nią osiągnąć, mieli w planach zrobienie konkurencji lalkom bjd? Kurczaki, mogli chociaż wybrać jakiś ciekawszy mold, a nie odlewać bułę XXL i to jeszcze zapleśniałą, jak kolor sugeruje. Lalka z buźką dyrektorki i o jakimś ogarniętym odcieniu skóry prezentowałaby się lepiej.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: Stary_Zgred »

EvilCupcake pisze:Kurczaki, mogli chociaż wybrać jakiś ciekawszy mold, a nie odlewać bułę XXL i to jeszcze zapleśniałą, jak kolor sugeruje.
Yhyhy, popłakałam się! :rotfl: :rotfl: :rotfl: Teraz ta paskuda już na zawsze będzie mi się kojarzyć z pleśnią.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: Pat »

Mogli jej chociaż dać nowe stawy (serio, zwykłe stawy u lalki tego rozmiaru?). Nie rozumiem idei drugich (niepasujących) dłoni. Po co? Już myślałem że maska i dodatkowe dłonie będą pasować kolorystycznie do drugiego wariantu ale jak widać, myliłem się.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: Moony »

Byłabym jak najbardziej na tak- gdyby to była normalna lalka, w spójnej stylistyce. A nie coś, co wygląda jak zlepek odrzutów z fabryki.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: reiha »

Nie bronię ich, bo są paskudne (:P), ale jak dla mnie jej dodatki byłyby ok, gdyby kolorystycznie pasowały do ciała lalki. Taki zestaw CAM dla małych dziewczynek, bez potrzeby kupowania 213144 dodatków, żeby zrobić różne potwory.
I moim zdaniem fajniejsze byłyby w jasnych kolorach, szczególnie zielona, bo w takim odcieniu jest mnóstwo klonów:P

Ale-ale-ale- jak to ma sztywne kolana?!?!?@!?@!? Poprzewijałam chaotyczną recenzję MommyandGracieShow i czuję do tych lalek jeszcze większą niechęć. Bleh. (i czy one naprawdę nie mogłyby się bardziej ogarnąć przy nagrywaniu? Denerwuje mnie samo oglądanie)
Za to podobają mi się mechanizm wymiennych oczu, który nie wymaga grzebania w mózgu, jak u poprzednich serii. Powinni trochę splagiatować customowe możliwości Pullipów/Blythe/itp i zrobić specjalny CAM, któremu można samodzielnie tworzyć i wymieniać oczy :D

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: KiciaKocia »

reiha pisze:(i czy one naprawdę nie mogłyby się bardziej ogarnąć przy nagrywaniu? Denerwuje mnie samo oglądanie)
Nie, bo to podobno fajne i zabawne. I też mnie denerwują ich reviewy, więc przestałam je oglądać. Zawsze czekam aż ktoś sensowny nagra filmik... (Niestety, koleś z najbardziej ogarniętymi reviewami przestał nagrywać nowe filmiki)
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: reiha »

KiciaKocia pisze:
reiha pisze:(i czy one naprawdę nie mogłyby się bardziej ogarnąć przy nagrywaniu? Denerwuje mnie samo oglądanie)
Nie, bo to podobno fajne i zabawne. I też mnie denerwują ich reviewy, więc przestałam je oglądać. Zawsze czekam aż ktoś sensowny nagra filmik... (Niestety, koleś z najbardziej ogarniętymi reviewami przestał nagrywać nowe filmiki)

Chyba wiem o kogo Ci chodzi, ale teraz nie potrafię jej znaleźć... Te z linka nawzajem sobie przeszkadzają i mają nieziemski bajzel na stole. W głównym wątku wrzucałam sznurek do geekowej Ghoulii, tamci ludzie widać zapomnieli, po co włączyli kamerę :facepalm: Szkoda, że Toy Box Philosopher ostatnio przystopowała z MH, po jej recenzjach nie potrzebuję już filmików. Ostatnio znalazłam tego pana, jeśli zignoruje się lalki-dzieci, to recenzje są całkiem spoko.

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: Viktor »

Z tego co mi wiadomo to to cudeńko nie jest 100% mattelowskie, producentem jest ta sama firma co głowę do czesania zrobiła, dlatego efekt taki jak nie inny. Ja bym się jarał gdyby to normalna lalka tej wielkości była, owszem, z ciekawymi dodatkami itp, ale nie dość że wszystko nie do pary to jeszcze kolory okropne, poza tym chyba sam bym lepsze ubranie uszył moimi niedowładnymi rękami...
A co do tego kogo chcą konkurować, to nie, raczej nie BJD, przecież BJD to nie rynek zabawkarski jednak, myślę że to pomysł dla młodszych dzieci po prostu, większe lalki są popularne wśród młodych dzieci w US, np. American Girl itp.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: reiha »

Głowa tej dużej lalki wygląda fatalnie na zbliżeniach. Nie wierzę, że to jest lalka na licencji Mattela, a nie klonem.
Obrazek
z diriliart.tumblr.com.


Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: Viktor »

To ma sens jednak, bo są zbyt ciężkie i by ich kolana nie uniosły, no i one chyba stojaków nie mają. To nie lalki do takiej zwykłej zabawy tylko do stylizowania.

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: Ner »

Ja pierniczę, Mattel się pakuje w coraz to mniej udane projekty, a potem się dziwimy, że oszczędza np. na artykulacji Fashionistek lub wmoldowanych ubrankach... Już bym wolała mniej linii, a lepsze dopracowanie tych, co już są.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: reiha »

Viktor pisze:To ma sens jednak, bo są zbyt ciężkie i by ich kolana nie uniosły, no i one chyba stojaków nie mają.
ok, ale w takim razie dlaczego zrobili te nogi w taki sposób, żeby WYGLĄDAŁY jak zginalne? Nie mogli ich odlać z jednej formy? Albo ze zwykłym cięciem przy kolanie, bez tego pionowego elementu wyglądającego jak staw? Oszukiści :P Liczą na to, że ludzie rzucą się na nie, bo są dobrze artykułowane, a tu kupa.

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] CAM, Color Me Creepy, Inner Monster

Post autor: Viktor »

Tak jak mówiłem, to nie jest produkt 100% mattelowski, tylko taki "collab" z mattelem i tą dziwną firmą co robi lalki do stylizacji, może oni tak uznali że lepiej będzie, kto wie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości