[MH] Dead Tired

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: hamtaro_wielki »

reiha pisze:Dzięki :)

Hamtaro, może oddaliby Ci różnicę w cenie w punkcie obsługi? Pytałaś pani w kasie? Jeśli nie po prostu oddałabyś lalkę.
Akurat obsługa klienta nie jest najmocniejsza stroną tego marketu w mojej mieścinie :) Czasem mają pretensje o to, że klient się o coś spyta :D

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: Ina »

Chorowałam na Ghoulię, ale nowa osiągała ceny nieziemskie a używki w stanie raczej kiepskim ceną też nie kusiły, ale udało mi się dorwać nówkę za 80zł :DDDD makijaż perfect, pudełko w stanie idealnym :DDDDD do tej pory jej nie wyjęłam bo mi szkoda ;D
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: hamtaro_wielki »

Ina pisze:Chorowałam na Ghoulię, ale nowa osiągała ceny nieziemskie a używki w stanie raczej kiepskim ceną też nie kusiły, ale udało mi się dorwać nówkę za 80zł :DDDD makijaż perfect, pudełko w stanie idealnym :DDDDD do tej pory jej nie wyjęłam bo mi szkoda ;D
Ja też na nią chorowałam ;) jedna dziewczynka miała ją, to jak się nią zajmowałam to mogłam ją potrzymać w łampakch :P
Koniec końców mam Ghoulię (tyle, że z zestawu Classroom z Cleo :D)

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: Ina »

hamtaro_wielki pisze:Ja też na nią chorowałam ;) jedna dziewczynka miała ją, to jak się nią zajmowałam to mogłam ją potrzymać w łampakch :P
Koniec końców mam Ghoulię (tyle, że z zestawu Classroom z Cleo :D)
Ghoulia to jeden z moich ulubionych modeli, ma taką delikatną wysmukłą buźkę :) ta z zestawu Classroom też jest śliczna :)))
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Ina pisze:Chorowałam na Ghoulię, ale nowa osiągała ceny nieziemskie a używki w stanie raczej kiepskim ceną też nie kusiły, ale udało mi się dorwać nówkę za 80zł :DDDD makijaż perfect, pudełko w stanie idealnym :DDDDD do tej pory jej nie wyjęłam bo mi szkoda ;D
Zazdroszczę, ona jest piękna :serducho: Już do końca życia będę wyrzucała sobie, że nie kupiłam jej wtedy, kiedy była dostępna.

A klasowa też ładna :D

Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: hamtaro_wielki »

Ina pisze:Ghoulia to jeden z moich ulubionych modeli, ma taką delikatną wysmukłą buźkę :) ta z zestawu Classroom też jest śliczna :)))
Cleo wypada blado w porównaniu z Ghoulią... nawet przy ciemnej karnacji de Nile :D Ale to moje osobiste zdanie :D

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: Ina »

reiha pisze:
Ina pisze:Chorowałam na Ghoulię, ale nowa osiągała ceny nieziemskie a używki w stanie raczej kiepskim ceną też nie kusiły, ale udało mi się dorwać nówkę za 80zł :DDDD makijaż perfect, pudełko w stanie idealnym :DDDDD do tej pory jej nie wyjęłam bo mi szkoda ;D
Zazdroszczę, ona jest piękna :serducho: Już do końca życia będę wyrzucała sobie, że nie kupiłam jej wtedy, kiedy była dostępna.

A klasowa też ładna :D
Trzeba zaglądać na portale aukcyjne, czasem jakaś firma czyści magazyn i znajduje Ghoulię ;D a potem wystawia za rozsądną cenę :))
hamtaro_wielki pisze:
Ina pisze:Ghoulia to jeden z moich ulubionych modeli, ma taką delikatną wysmukłą buźkę :) ta z zestawu Classroom też jest śliczna :)))
Cleo wypada blado w porównaniu z Ghoulią... nawet przy ciemnej karnacji de Nile :D Ale to moje osobiste zdanie :D
Fakt... Cleo jakoś pasuje mi najmniej z Monsterek ;)
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Odgrzebuję arcyzajmujący problem kapci :P Udało mi się wcisnąć w nie Lagoonę, częściowo.
Obrazek
(pikasa postanowiła dodać do zdjęcia morze :| czy tylko mnie tak nie lubi? Mijają wieki zanim uda się ją włączyć)

Nie wygląda to dobrze, ale da się w nich tańczyć :P
Obrazek

Pikasa zepsuła jakość tak bardzo, że drugi plan wygląda tak, jakby była na nim kupa brudu :/

W ogóle to kapcie lagoonowe i cleowe mają inny kształt niż spectrowe. Są większe i wyższe.

Chanelle
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: Chanelle »

Wczoraj właśnie capnęłam Spectrę w supercenie 39,99 :slinka: (mniejsza o to, że nie wiem, jak to się stało, że w ogóle ją kupiłam xD nie planowałam tego) i muszę powiedzieć, że jestem z niej bardzo zadowolona. Tylko wybór "tej właściwej" był mega trudny xd Po prostu z tymi Spectrami to jakaś masakra, cała półka była nimi zastawiona, a i tak nie mogłam żadnej wybrać, bo a to jedna miała zeza, a tu druga miała jedno oko większe drugie mniejsze (serio O.o ) a to inna miała krzywo namalowany makijarz, a to inna miała dobra oczy ale plamę na ustach, a to jeszcze inna miała tak krzywo naklejone oczy, że wyglądała, jakby patrzyła w bok, a to inna miała ogromne oczy jak u kosmity... Wybór dobrej Spectry był naprawdę trudny, ale w końcu znalazłam taką, która wyglądała w miarę przyzwoicie. I jest niesamowita! :happy: Pomijając to, że jest ładna i w ogóle (ale to już moje zdanie), jest dosyć dobrze wykonana, jednak fakt, że miała sporo kleju na twarzy, ale to można zmyć. Denerwujące są trochę te białe bolce, wygląda to dziwnie ;/ Czy wszystkie Spectry tak mają? Poza tym, kapciuszki są w miarę stabilne, ale sądząc po zdjęciach, które tu widziałam, myślałam, że będą jednak bardziej stabilne. Bo moja potrafi ustać tylko w niewielu pozach, np. na jednej nodze, a drugiej odchylonej trochę w tył nie ustała, choć próbowałam na tryliard sposobów xd Albo nie wiem, może to kwestia krzywej podłogi? xD
Ach, zainteresował mnie także dodatek do niej - to jest chyba taka mini-gierka (dosłownie kawałek plastiku z naklejką, udającą scenę gry), ale co mnie zaciekawiło, jest na niej przedstawiony nietoperz uderzający w konstrukcję z nagrobków, pod którą siedzi duszek. Ta scena skojarzyła mi się z popularną grą Angry Birds - nietoperz zastępuje ptaki, duszek zastępuje zielone świnie, a konstrukcja z nagrobków udaje Angry Birdsowe konstrukcje z lodu, drewna, kamienia itd. Myślę, że na tej grze być może wzorował się Mattel :D

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: ajatoco »

Chanelle pisze: Ta scena skojarzyła mi się z popularną grą Angry Birds - nietoperz zastępuje ptaki, duszek zastępuje zielone świnie, a konstrukcja z nagrobków udaje Angry Birdsowe konstrukcje z lodu, drewna, kamienia itd. Myślę, że na tej grze być może wzorował się Mattel :D
Tak się składa, że planszową wersję gry Angry Birds produkuje właśnie Mattel ;)
A znalezienia lalki o mało co idealnej gratuluję :D

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Stanie na jednej nodze to bardzo dobre osiągnięcie, niektóre moje monsterki ledwo stoją na dwóch :rotfl: Fajnie, że udało Ci się znaleźć właściwą. Ja chciałam taką patrzącą w bok, ale wszystkie były jednak zbyt krzywe :zawstydzony:

Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: hamtaro_wielki »

Moja Spectra się kiwa i ledwo stoi na dwóch nogach :P Uroczo wygląda jakby dopiero co wstała z łóżka :D

-- sobota, 21 cze 2014, 20:22 --
reiha pisze:Odgrzebuję arcyzajmujący problem kapci :P Udało mi się wcisnąć w nie Lagoonę, częściowo.
Mam ten sam problem z Lagooną.. ciężko sie wkłada, stać stoi, ale szału nie ma... Moja ma bardziej blond włosy :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Te lalki były zapowiedziane już tak dawno temu, że nie do końca wierzę w prawdziwość tego zrzutu ekranu :P
Obrazek
tumblr

Oby Roszela znowu była zielona, bo ta z Garrotem jest droga :P


Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: IHime »

Znowu Draka, Franka i Clawdeen, co za nuda.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość