[MH] Dead Tired

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: LuLu »

Świetna jest! Stary mold zdecydowanie króluje nad nowym :] Co prawda bardziej podobają mi się błyszczące łapki, bo są bardziej przeźroczyste. Te kapcie są niesamowicie stabilne! Cieniowanie włosów podobne ma moja fashionistka... Wygląda to okropnie, ale kiedyś jej podetnę :D
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Pewnie nie udałoby mi się ustawić w ten sposób w kapciach lalki z ciężką głową... chociaż czemu nie, właściwie to zaraz to sprawdzę :D

Awatar użytkownika
Lukrecja
Posty: 593
Rejestracja: 06 mar 2013, 11:24
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: Lukrecja »

Reiha śliczna jest Twoja Spectra! :serducho: Moja przyszła ze skazą w makijażu ust (na szczęście to było tylko troszkę za dużo farby nad połową górnej wargi, którą udało mi się zdrapać paznokciem) oraz z pieprzykiem na łydce, z którym nic się nie da zrobić..... bo to odprysk farby jest :|
Dobrze, że mam na pocieszenie jeszcze Robeccę, wprawdzie zezowatą ale bez innych wad (chyba.... bo siedzi w pudełku) ;)
A tak w ogóle to strasznie kręcą mnie ich pudełka z tymi komiksowymi chmurkami w środku :P

Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: hamtaro_wielki »

Przepraszam, że tak długo trwało...

Spectra jeszcze zapudełkowana
Obrazek

Obrazek - wydaje mi się, ze moja zeza nie ma... albo się tylko mi wydaje :P

i rozpudełkowana - ma skazę na lewej nodze :( odprysk farby na łydce po gumce, którą była przymocowana do pudełka

Obrazek

Nie mogłam się oprzeć - mam nadzieję, że mnie nie oskalpujecie :P Z towarzyszkami :P

Obrazek

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: LuLu »

Mam głupawe pytanie... Czy serio każda piżamkowa Spectra ma białe jointy w dłoniach (o reszcie nie wspomnę)? I Czy jeszcze jakaś seria tak ma, czy tylko ta? Wyjątkowo rzadko zwracam uwagę na kolory jointów i nie zauważyłam tego wcześniej O.o
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Nie wyświetlają mi się zdjęcia Hamtaro :(
LuLu pisze:Mam głupawe pytanie... Czy serio każda piżamkowa Spectra ma białe jointy w dłoniach (o reszcie nie wspomnę)? I Czy jeszcze jakaś seria tak ma, czy tylko ta? Wyjątkowo rzadko zwracam uwagę na kolory jointów i nie zauważyłam tego wcześniej O.o
Spectry maja przezroczyste łydkostopy i przedramiona, są tylko pomalowane na biało. Dzyndzle stawowe są białe. A przynajmniej moje dwie tak mają (nie sądzę, żeby przy innych było inaczej)
W ogóle ta farba odpryskuje przy stawach, jak robiłam zdjęcia w kapciach to na biurko spadł mi płat białej farby :P

Zrobiłam zdjęcie stawów na oparach baterii, ale wyczytałam w innym wątku, że sobie taką kupiłaś :rotfl:

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: LuLu »

reiha pisze:Nie wyświetlają mi się zdjęcia Hamtaro :(
Mi tak samo i to nie tylko w tym wątku.

reiha pisze:Zrobiłam zdjęcie stawów na oparach baterii, ale wyczytałam w innym wątku, że sobie taką kupiłaś :rotfl:
To prawda :D Dlatego pytałam, bo byłam nieźle zdziwiona gdy zobaczyłam te białe "stawy". Byłam pewna, że są przeźroczyste... Nie wiem jakim cudem, ale kiedyś widziałam w głębinach internetu czyjeś zdjęcia Duszki z zupełnie przeźroczystymi stawami O.o

A co do kapciów to są niesamowite! Początkowo nie mogłam ich wepchnąć na jej stopę, ale są świetne :D
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

LuLu pisze:
reiha pisze:Zrobiłam zdjęcie stawów na oparach baterii, ale wyczytałam w innym wątku, że sobie taką kupiłaś :rotfl:
To prawda :D Dlatego pytałam, bo byłam nieźle zdziwiona gdy zobaczyłam te białe "stawy".
Byłam pewna, że zobaczyłaś zdjęcia Hamtaro i stąd te wątpliwości :D
(wczoraj sprawdziłam i wychodzi na to, że trzeba kliknąć "cytuj" przy jej wiadomości, wtedy pojawią się adresy zdjęć na chomikuj. Widać forum ich nie lubi, bo nie kończą się na jpg.)

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: LuLu »

A faktycznie. Zdjęcia przeźroczystych bolców widziałam kiedyś na jakimś blogu i wyszłam z założenia, że każda tak ma. Nie przyglądałam się temu nigdy :D Ciekawi mnie tylko po co pomalowali jej te bolce w kolanach na biało, skoro one są białe, no ale to idzie pewnie maszynowo, a maszyna siłą rzeczy nie myśli.
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Jak próbowałam wczoraj zrobić zdjęcia samej rączki, to pod jednym kątem wyglądały, jakby bolce były przezroczyste. Mi się wydaje, że ten przezroczysty plastik jest bardziej kruchy, więc woleli użyć elastyczniejszego białego.
A kolanowe faktycznie są białe pomalowane na biało - po podrapaniu zlazła farba :D Pewnie najpierw wsadzają je w nogę, a później malują.

Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: hamtaro_wielki »

Będę musiała pomysleć nad inna "przechowalnią zdjątek" bo chomikuj coś nie gryzie z naszym forum :P a faktycznie bolce w raczkach są białe przegldalam inne modele Spectr i niestety wszystkie maja białe hmmm ... "nadgarstki" :D

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Wydałam resztę pieniędzy na Lagoonę (jednak!). Wzięłam tę, która miała najwięcej niebieskiego we włosach - i tak wszystkie były zezowate :( Z tego co na razie zauważyłam to: ma tak samo luźne stawy jak Spectra i Cleo z tej serii (pewnie wszystkie chińskie tak mają), ale trzymają pozycję. Włosy są bardziej żółte-wpadające w zielony niż mojej plażowej Lagoony i są zrobione z milszego materiału. Grzywka jest związana z tyłu na gumkę, jeszcze jej nie rozpuszczałam. Włosy są gęsto rootowane dookoła głowy i na przedziału, z tyłu jest dużo dziurek, ale albo włosy są cienkie, albo jest ich mało, bo widać przez nie głowę. Ale te z przedziałku je zakrywają, jeśli nie będą czesane w dwie kitki to nie będzie tego widać. Płetwy są plastikowe, Pikachu miała gumowe, myślałam że w tych nowszych zmienili materiał, ale jednak nie :P Pikachu widać jest wyjątkowa.
Nie wiem czy stoi, bo nie mogę wcisnąć jej na stopy kapci, a nie próbowałam innych butów. Głowa ma klej, ale tylko pod włosami, Spectra ma całą miękką głowę.
A kubeczek jest śliczny i zrobiony bardzo szczegółowo :serducho:

Chciałam wrzucić zdjęcia, bo zawsze o nie jojczę kiedy ktoś kupi nową lalkę, ale nie mam teraz czasu, żeby zrobić je porządnie :| Zrobiłam nieporządnie i żadne nie wyszło, na dodatek straciłam mnóstwo czasu na edycję :facepalm:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

naprawdęniewiemcoto
Obrazek

Przy okazji zaspamuję Spectrą, którą już wrzucałam na flickr.
Obrazek
Obrazek
Testowałam światło od tyłu :serducho: Z Lagooną też tak zrobię :P :P
...kiedyś.

I dalej chcę filmową, cztery Lagoony, zgłupiałam :facepalm:

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: Urshula »

śliczna ta Spectra ze "światłem od tyłu" :)

Awatar użytkownika
hamtaro_wielki
Posty: 151
Rejestracja: 30 gru 2011, 12:21
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: hamtaro_wielki »

Przepraszam, że piszę w tym dziale - Chciałam dziś kupić Lagoonę, podeszłam do czytnika kodów kreskowych (zawsze to robię) i patrzę, a cena - 69 zł O.o ... Spectra też tyle kosztowała, ale w listopadzie... Zmienili nagle cenę, czy każdy Careffour Market rządzi się swoimi prawami :( Tylko, dlaczego jest karteczka na listwie super cena 49 zł... :wrr:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Dead Tired

Post autor: reiha »

Dzięki :)

Hamtaro, może oddaliby Ci różnicę w cenie w punkcie obsługi? Pytałaś pani w kasie? Jeśli nie po prostu oddałabyś lalkę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości