[MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Riv »

Monsterki podobno wracają, choć bardzo fragmentarycznie – na youloveit.com czytałam, że 1 czerwca i 1 sierpnia mają pojawić się nowe okazy kolekcjonerskie, jeden inspirowany Pennywisem, drugi bliźniaczkami z Lśnienia. Mam nadzieję, że to prawda i czekam do czerwca. Ciekawe, jak to wyjdzie, o ile coś z tego wyjdzie – wydaje mi się, że nisza lalek z kultowych horrorów była nieźle wypełniona przez Living Dead Dolls.

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 261
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Dia »

Ja piernicze, teraz dopiero zobaczyłam że ta seria upadła, do tego jak mocno. Mam nadzieję, że jeśli już planują wrócić, to zrobią to dobrze i będą znowu ładne.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Riv »

Ja raczej już nie liczę na wielki powrót, mam tylko nadzieję, że z tymi okazjonalnymi wypustami kolekcjonerskimi to prawda... chociaż nie liczę na to, żebym miała możliwość położenia na nich łapek - pewnie rozejdą się szybko, zarówno wśród fanów, jak i liczących na zarobek (ceny wszelkich limitek, okazów kolekcjonerskich i niektórych "zwykłych" monsterek (Isi!) na rynku wtórnym potrafią przecież bardzo boleć).

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Przecież już dobrych kilka miesięcy temu świat odżył, odżył nawet oficjalny instagram monsterek i jest pompowany wielki powrót.

Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Oczekiwania ludzi są OGROMNE, więc pewnie nie uda się im sprostać. Coś czuję nosem, że zostanie podjętych kilka decyzji, które się nie spodobają wiernym fanom. Ale fajnie by było, gdyby monsterki wróciły jako pełnowymiarowa linia. Ma być nowa kreskówka, więc szansa jest spora. Pytanie czy monsterki zostaną monsterkami czy przemielonym przez idee i dostosowanie do dzisiejszego świata produktem. Na jesieni mają być już jakieś nowości, więc zobaczymy. Ale na odrodzenie EAH już nawet nie liczę. :(

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

To już podobno oficjalne, chociaż długo nie mogłam w to uwierzyć, MH ma wrócić z serialem, filmem aktorskim (to akurat jest dla mnie nieporozumienie, monsterki są tak uroczo karykaturalne, że moim zdaniem powinni zostać przy kresce i animacji sprzed rebootu) i trzema na początek lalkami. Mam wielką nadzieję, że będą w normalnej cenie a nie jak kolekcjonerskie około 1000 zł, bo mimo że bardzo je chciałam to tyle niestety za jedną lalkę czy dwupak nie dam... Zdjęcia promocyjne wg mnie ładne, takie klasyczne Frankie, Draca i Clawdeen :D

Obrazek

EDIT: A jednak mają być w cenie Skullector, szkoda bardzo, zważając na to, że nie wyglądają jakoś ponadprzeciętnie :(

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Soihime »

No właśnie dostałam info na maila, że jutro ponoć preordery mają wejść. Chyba o 9tej. Ale skoro mają kosztować tyle co kolekcjonerki to chyba sobie jednak odpuszczę. :/

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Riv »

Na Facebooku Doll Circle pojawiły się już zdjęcia porównujące Frankie ze zdjęć promocyjnych i w rzeczywistości, no i... nie jest dobrze, jak dla mnie. Tzn. ogólnie lalki wyglądają nieźle, Draca kojarzy mi się z wcześniejszą kolekcjonerską, tylko po prostu w innym wydaniu, ale nie jest to dla mnie warte 75 dolarów. Także czekam na zwykłe, tańsze playline.
Obrazek

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Karo »

Jakbym widziała oryginał i bootleg. 😅 Nie zbieram MH, ale różnica jest dość duża.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

Różnica jest kolosalna, o ile właśnie Frankie na zdjęciach promocyjnych jak pierwszy raz pokazały mi się na IG byłam zachwycona, w realu wygląda nieciekawie, na pewno nie jest warta swojej ceny... Ale to jest niestety akurat coś, co w MH i EAH (Mattelu chyba ogólnie) występuje od zawsze - lalki na zdjęciach promocyjnych są zachwycające, a w realu wyglądają jak ich słabe podróbki wręcz... To jest coś co cenię w RH i większości lalek Disney'a, tam na promo lalka wygląda zawsze tak samo jak w realu. Tęskni mi się za MH i mam duży sentyment ale jednak nie podoba mi się co robią, słaba jakość za ogromne pieniądze, tylko po to żeby zarobić... O ile wyjdzie zwykłe playline za normalną cenę jak kiedyś pewnie się skuszę ale jednak jestem zawiedziona. Poza tym moim zdaniem powinni wziąć pod uwagę to, że o ile kiedyś mogli liczyć na zarobek ze strony zarówno kolekcjonerów jak i dzieci, teraz raczej ich odbiorcami są głównie osoby dorosłe, te które pamiętają i z sentymentem do nich wracają, więc zamiast bardziej o nich zadbać, robią sobie pod górkę.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Soihime »

O jejku jestem mocno zawiedziona! Jak dobrze, że nie zamówiłam tej Frankie. :( Jak wyżej dla mnie wygląda jak podróbka :(

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Frankie z jakiegoś powodu jako jedyna na zdjęciach promocyjnych była ręcznie malowanym prototypem, co rzucało się w oczy już na samym początku, gdy tylko wrzucili zdjęcia, więc nie jestem zaskoczona jej wyglądem. Mnie tylko zastanawia jedno, ona ma jakiś strasznie kwadratowy łeb, wygląda jakby wzięli mold z rebootu. Czy to może kwestia fryzury?

Ciekawe kiedy wrzucą preordery na resztę. Draka bardzo mnie kusi, no ale nie, nie za kosmiczną kwotę przy doliczeniu podatku i przesyłki. Zwłaszcza teraz kiedy dolar stoi nieprzyzwoicie mocno.

Widzieliście przecieki Cleo i Lagoony? Coś czuję, że Cleo będzie kusić tak samo jak Draka...

No i oczywiście czekam aż pokażą w końcu coś, na co będzie mógł sobie pozwolić przeciętny Kowalski. Skoro mają zrobić reedycję basiców, to będzie jeszcze linia rebootowa? Tyle pytań, zero odpowiedzi. Już mi się dłuży to czekanie. :/

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

W sobotę był drop Clawdeen. Ktoś się zaopatrzył?

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: GooliopeJ »

Booriginal Creeproduction - ktoś wie, kiedy pojawią się w Polsce, ewentualnie w USA? I jakie mają być ceny? Jeżeli normalne, chętnie powrócę do wspomnień kupując chociaż jedną, jeśli takie jak za kolekcjonerskie, raz na zawsze pożegnam się z MH.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: kenereri »

Sklep Mega Dyskont potwierdził, że będą je mieli w asortymencie, ale kiedy to nie wiadomo.
Cena to 24$, oficjalna premiera jutro, ale już są w sklepach w USA stacjonarnie i online.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości