[MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Pat »

Nikomu tego nie bronię, taka myśl przy okazji :) Widzę, że mogłem trochę szorstko zabrzmieć, uroki bezsenności.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Soihime »

spoko. :> Uroki pisania. Ciężko wychwycić czasami jakie emocje człowiekiem kierują.

A tak wracając do tematu, to strasznie mnie ten brak artykulacji w nogach zniechęcił do zakupu Elizabath :<:<:<

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Pat »

Elissabat ma zginane nogi :> Ona jest 17calowa, jak Gooliope.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Soihime »

:O ooooooooo coś czuję, że jednak się ją zaadoptuje :>

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Pat »

No i można ją dostać w Toys R Us. Także nie trzeba będzie ściągać jej ze Stanów.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Soihime »

A no wiem :D Jakiś tydzień temu widziałam ją tam we Wrocławiu. :)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: ingrid »

Wracając do reboota, Welcome Monster itp., to ja już chyba kiedyś pisałam, że coś mi w internecie wpadło, że mają pojawiać się rodzice Monsterek, ale jako lalki i wychodzić jakoś seriami. Gdy poruszyłam tę kwestię, to usłyszałam coś w rodzaju, że lalka rodzić ma dotyczyć Matki Raven z EAH, która stała się nastolatką. Jednak nie chodziło o matkę Raven, a o faktycznych rodziców i doczytałam ostatnio, że Nowe znaki towarowe w MH mają ponoć dotyczyć właśnie członków rodziny, jak Matki Cleo, czy siostry Lagoony. Tym bardziej jestem szczęśliwa, po pierwsze mniej wtórności w kolekcji, a sporo w danym ścisłym temacie i już nie tylko temacie samego ogólnego działu Monster, a konkretniej, Monster w Egipcie, czy w głębinach oceanu. Myślę, że to naprawdę rewelacyjny krok firmy i potencjał, który może postawić markę na nogi, wręcz odbić się jak bumerang wracając z potężną siłą na wyżyny. Zbierając kilka postaci zaistnieje społeczność, jakieś środowisko, nie będzie więc potencjalnie już na półce tylko 15 różnie ubranych Cleo, a różne lalki, które będzie można przebierać tematycznie, ustawiać w dioramach, tworzyć scenki, co daje mnóstwo możliwości.

Mam nadzieję, że u Robecci sprawa będzie podobnie się rozwijać, że reaktywują samą Robi, dorzucą nowe roboty i będzie wtórnie wydany ojciec Hexiciah np. z żoną, jakąś miłą z buźki dostojną kobietą odzianą w wiktoriańskie ciuszki z mechanicznymi zdobieniami, czy gadżetami oraz większe akcesoria, jakiś steampunkowy pociąg. Rozmarzyłam się :>

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: reiha »

Widziałam Whisp w łódzkim TRU :) Teraz tylko trzeba czekać, aż stanieje.


Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: EvilCupcake »

Wygląda trochę jak soom dia. XD No i jak przeczytałam Spectra, to już miałam nadzieję, że wyszła nowa lalka. :c

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: reiha »

wtedy wrzuciłabym w wątek 2016 :D a nowa ghoulia podobno dopiero w przyszłym roku wyjdzie, o ile wyjdzie :( szkoda.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: ingrid »

Nowości w Monsterkowych klimatach i możliwe, że w EAH.

Ma wyjść ponoć zupełnie nowy typ ciałka i na nim będą miały bazować młodsze siostry Clawdeen, Draculaury i Lagoony. Podejrzewam coś w stylu Shelly/Kelly.
Imiona: Pawla, Ebbie, Fangelica

Na nowym typie ciałek mają ponoć wyjść jeszcze trzy postacie, jak Ważka, Pszczółka i Świetlik. Do nich mają być chyba, jeśli dobrze zrozumiałam trzy lalki złożone z elementów w klimacie poprzednich, czyli Kwiat, Ul oraz Grzybek. Domniemam, że malutkie lalki będą w pewnym sensie towarzyszyć tym większym, lub coś w ten deseń. Wszystkie niby sprzedawane oddzielnie.
Imiona postaci to:
Jada Hindwing
Beeanca Stinger
Fyra Sparks

Z nowych pomysłów, niby Cleo, Twyla i Toralei w jakiejś skrzydlatej odsłonie, pewnie pijąc do tych nowych postaci, o ile tamte nie są z EAH. No i każda ma mieć pewnie skrzydła na swój monsterkowy styl, zakładam coś na wzór, że Cleo będzie odziana w klimacie egipskiego skarabeusza, Twyla jakiegoś robaczka, a Toralei pchełkę może.

Ma być ponoć także autobus, który zamienia się w SPA oraz kuchnia Draculaury.



Źródło jest tutaj.
http://monsterhighfansitesgallery.tumblr.com/

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Mangalarga »

ingrid pisze:Z nowych pomysłów, niby Cleo, Twyla i Toralei w jakiejś skrzydlatej odsłonie [...] a Toralei pchełkę może.
Pchły to owady bezskrzydłe (sorki, musiałam :P).

Ważka potencjalnie mnie interesuje, ale nie napalam się za bardzo, bo pewnie znów wyjdzie coś, delikatnie mówiąc, rozczarowującego...
Obrazek

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: EvilCupcake »

Mangalarga pisze: Ważka potencjalnie mnie interesuje, ale nie napalam się za bardzo, bo pewnie znów wyjdzie coś, delikatnie mówiąc, rozczarowującego...
Przykładowo coś w stylu Draculaury ze skrzydłami? :>

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Mangalarga »

EvilCupcake pisze:Przykładowo coś w stylu Draculaury ze skrzydłami? :>
Na przykład XD
A na serio, jak będzie coś pokroju CAMowej Pszczoły, to będę względnie ukontentowana :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość