[MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: reiha »

Upiorny piknik - seria uczulająca dziewczynki na problem niesprzątania po swoim psie.

zuuzau
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2016, 12:16
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: zuuzau »

Przecież Ghoulia ma ciało Elle Eedee na tym zdjęciu.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: EvilCupcake »

zuuzau pisze:Przecież Ghoulia ma ciało Elle Eedee na tym zdjęciu.
Bo to było zdjęcie "z przecieku".
Zdjęcie lalki znajdziesz tu:
Netta pisze:Ghoulia wróciła, tym razem w dwupaku z Cleo i są exclusive dla sklepu Mattel Shop. Ani słowa o SDCC, dziwne...
http://www.nataliezworld.com/2017/06/mo ... e-and.html

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: reiha »

Obrazek
Obrazek
z bloga beamonsterhighfan.tumblr.com

:rotfl:


Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: ingrid »

WTF

Hehehehe, niezłe. Chociaż ruszyło się coś w temacie Cleo, może wreszcie będzie jej Matka, oby artykułowana i dostępna w przystępnej cenie, to już spory sukces.

Co do tego maluszka, to będę ciut nieobiektywna, jest to paskudek, zgadzam się, nawet początkowo mnie to rozśmieszyło, ale z drugiej strony, jako drobne akcesorium, to nawet bym go kupiła, tak jak kupiłam dużego pingwina dla Robeki. Śmieszną ma tę złotą chustę na głowie w formie czepka z falbankami. Nie podoba mi się wąż w koronie i do tego niestety moldowany. No i ciałko, czemu całe nie jest bandażowe, bo ten wzorek, to porażka, dobrze, że przewidzieli jemu jakieś ciuszki zakrywające to coś, bo przewidzieli prawda?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: reiha »

siostra Cleo?
Obrazek

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Soihime »

Może to jakiś custom? Czemu ona taka nieruchawa? XD

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Pat »

Wszystkie są sztywne :P
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: EvilCupcake »

Teraz to te lalki są sztywne dosłownie i w przenośni. Ja rozumiem, że większość z nich to chodzące trupy, ale nawet im są potrzebne ruchome kończyny!

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: Pat »

Nie no, jestem w stanie przeżyć sztywne kończyny ale żeby te lalki jakieś ciekawsze były. Mogło być interesująco, wyszło byle jak...
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: reiha »

W serialu pojawiła się nowa wersja Abbey - https://www.youtube.com/watch?v=QZVgDiMg_AQ (pod koniec) i Operetty, zjawy z jaskini :| https://www.youtube.com/watch?v=_r57d9lIHwI. Na kanale jest też wersja polska, ale jak dla mnie jeszcze bardziej nieoglądalna niż angielska. Mignęła mi Tora i Venus, zmieniło się tylko to, że teraz wyglądają jak 10-latki.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: ingrid »

Ja ostatnio mam mieszane odczucia wobec najnowszej kampanii Monsterkowej, gdyż z jednej strony reboot bardzo mi nie przypadł do gustu i z łezką w oku wspomina się już sentymentalny Boo York, cała animacja, nowe postacie, piosenki, doszli do tak wysokiego poziomu i klapa. Kurczę, czas chyba naprawdę szybko leci, pamiętam, jak wyczekiwałam na promo lalek i zwiastuny, a to już historia. No i nowa 3D animacja z odmłodzonymi Monsterkami jakoś słabo według mnie wypadła wobec starszych odsłon serii. Nie mniej te nowe rysunkowe odcinki i pojawianie się w kolejnych epizodach starszych znanych uczniów, powodują jakoś, że gdzieś jest wyczuwalny klimat starszych serii. Nowa animacja nie wygląda jakoś fatalnie według mnie, kreska jest dość oryginalna, ale i sympatyczna. Szkoła nie jest już chyba taka dominująca, a zrobiło się miejsce na podróże, przygodę. Chociaż w starych odcinkach 3D Monsterki też sporo podróżowały, nie siedziały tyle w szkole, która mimo, że jest miejscem zbiorczym postaci, to jednak potencjał serii jest na tyle elastyczny, że po za szkołą można naprawdę zmieścić o wiele i wiele więcej nie ograniczając się tak bardzo do niej. No i ugłaskanie postaci nie przeszkadza mi też jakoś specjalnie, ja osobiście nie przepadałam za czarnym mrocznym klimatem i różnistymi mrocznymi symbolami, tym bardziej, że seria nawiązuje właśnie do pozornego horroru. Teraz czekam jeszcze na ponowne włączenie w serie Robuśki i jej nową rebootową lalę :zakochany:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi

Post autor: reiha »

co poniedziałek Garret Sander wrzuca na swój instagram projekt lalki i finalny produkt wraz z krótkim komentarzem. Ostatni post dotyczy Boo Yorku, Seth miał dostać lalkę! Wielka szkoda, że z niego zrezygnowano :( https://www.instagram.com/p/BZwYWPqnmq_ ... ett_sander w ogóle bardzo fajne są te posty :3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości