Witajcie w zupełnie nowym dziale!

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Witajcie w zupełnie nowym dziale!

Post autor: Szklanooka »

Mono pisze:Macie na myśli stworzenie wątku typu "Everkowy spam"? Monsterek też się to tyczy? Ja nie mam nic przeciwko, Szklanooka, możesz popełnić oba :D
Popełniłam. link Tak się zastanawiam czy nie lepiej byłoby przenieść posty z Everkowe nowości do tego nowego? Dlatego, że po pierwsze nowości wychodzą bardzo rzadko (mam na myśli potwierdzone informacje i oficjalne zdjęcia) po drugie w tym wątku nie ma na razie ani jednej nowości tylko same przecieki i spekulacje, po trzecie jedna osoba hoduje tam tasiemca xD a szerszy wątek byłby częściej na wierzchu - żeby było tak samo jak [MH] Nowości, plotki, zapowiedzi Poprzedni główny wątek generował dialog, bo w sumie opierał się właśnie na tym - nowościach i spekulacjach. ;) Ale to tylko taka sugestia.

-- 6 sie 2013, o 12:18 --

* teraz już dwie osoby hodują tasiemca.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Witajcie w zupełnie nowym dziale!

Post autor: reiha »

Co powiecie na:
- zamianę nazwy wątku z I love shoes na I love shoes/accessories, czy jak tam się nazywa ta nowa seria,
- tak samo dodanie do wątku camowego Inner Monster?
I zrobienie łączonych wątków [MH] serie kawiarenkowe i [MH] serie sportowe (dla faktycznie sportowych serii i lalek dopingujących)? Czy już wszystko zostało omówione i nie ma sensu do tego wracać? :P I tak szczerze mówiąc, wolałabym, żeby ktoś inny założył te nowe, mój avatar rozpoczynający każdy nowy wątek wygląda trochę idiotycznie :P

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Witajcie w zupełnie nowym dziale!

Post autor: Szklanooka »

reiha pisze:mój avatar rozpoczynający każdy nowy wątek wygląda trochę idiotycznie :P
Mnie to nie przeszkadza. :] Co do pierwszego i drugiego jestem za, a seria sportowa mnie średnio interesuje, więc się nie wypowiem.

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: Witajcie w zupełnie nowym dziale!

Post autor: LuLu »

Ja się do zakładania wątków nie nadaję, nie lubię tego xD Twój avatar mi nie przeszkadza na początku (szczególnie teraz, bo na to zdjęcie nie mogę się napatrzeć :zawstydzony: ).
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Witajcie w zupełnie nowym dziale!

Post autor: reiha »

LuLu pisze: Twój avatar mi nie przeszkadza na początku (szczególnie teraz, bo na to zdjęcie nie mogę się napatrzeć :zawstydzony: ).
Dzięki :serducho: To jedyne zdjęcie Żmijki, które mi wyszło :rotfl: Jakoś nie potrafię dobrze jej uchwycić.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość