[MH] Freaky Fusion

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Manhamana »

Dzisiaj dopadłam ClawVenus- bardzo podoba mi się zgniły kolorek :) też ku mojemu zdziwieniu równa :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: ingrid »

Do morskich stworzeń może ciekawie trafić Lagonęfire :mysli: . Kocicy pewnie od dawien dawna nie ma w sprzedaży, Dracubeccę mam jako jedyną z tej oryginalnej czwórki, a Clawvenus też jest interesująca, tak miło by wyglądała w towarzystwie Venus i Amanity. Gratuluję łowów.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Koncepty postaci wyrzucone z filmu Freaky Fusion:
Obrazek
od lewej do prawej: wilkołakopająk, kotoryba, mumiocentaur (albo minotaur? raczej centaur), gargulcowampir i szkieletoyeti, albo czymkolwiek jest Abbey. Szkoda :(
źródło: peachmork.com Inne projekty tej autorki też są strasznie super :) link

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: EvilCupcake »

Wszystkie są takie piękne. ;___; Zwłaszcza wilkołakopająk!

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Carmazin »

Mega mi się podobają wszystkie postacie, a sam styl ilustracji jest przecudowny, taki Rockabilly *__* Wszystkie postaci są chciejne, szkoda, że ich nie wyprodukowali :/

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: ingrid »

Rysunki ładne, kojarzą mi się takie szkolne klimaty amerykańskich dzieciaków. Niestety muszę storpedować te projekty, gdyż, od początku:
1. Pająk Wilkołak, rozbili na dwie, a nawet trzy, w zamian otrzymaliśmy ClawdVenus także ciekawą i oryginalną, Wydownę, rasowego wieloramiennego pająka w australijskim klimacie i Kalę, której cztery łapki plus macki kałamarnicy niemal idealnie się zgrały w jednolitą symbolikę.
2. Kotoryba przyszła w postaci wodnej Toralei, ta wcześniejsza w projekcie wygląda coś, jak rybia Lagoona ze słoikiem Gila na głowie, równie dobrze można było zrobić Venus w kosmosie ze szklaną osłoną, jako kask, a zarazem element kojarzący się z osłonką na roślinki.
3. Krowa egipska? Nie lepiej Indyjska? Niby miała nawiązywać zapewne do egipskiego byka, ale zarazem żeńskiej formy, czyli krowy, której to łatki kojarzą się już z terenami wiejskimi współczesnymi, robi się zagmatwane. Myślę, że o wiele lepiej wyszło z Aveą, po prostu centaurka i do tego dżokej, spójne, chwytne, pomysłowe oraz egipskim kotem, jako Cleolei.

4. Gargulec i Wampir, to można sobie było złożyć w zestawie CAM.
5. Yeti Szkieletor? równie dobrze mogli zaprojektować Szkieletora Pirata Ducha, lub Kosmitę Robota, o wiele bardziej kreatywne według mnie.

Reasumując, w zamian za te projekty otrzymaliśmy ponadto w linii Bonitę, niekoniecznie podoba mi się połączenie ćma i szkieletor, ale Bonita jest całkiem ładnie zrobiona, no i Luna nadrobiła klasyczny temat ćmy. Sirena rozwiązała w jakiś sposób problematykę syreny poruszającej się swobodnie po lądzie i zarazem przypomina poniekąd takiego duszka z bajek, który lewituje, jak płomyczek. Lagoonafire wyszła, jak dość oryginalny wodny motyw. Dracubecca dała właściwie alternatywnego robota w klimacie wiktoriańskim, chociaż tutaj mogłaby być osobna linia robo lalek i Frankie by pasowała, jako robot i Cleo z mechanicznymi skrzydłami skarabeusza, chociaż ona obecnie jest w serii wróżkowej, jako taki skarabeusz. Ostatni w zestawieniu jest Neightan i on jako jednorożec jakoś słabo według mnie się zgrał, mogli lepiej pokombinować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości