[MH] Freaky Fusion

Wszystko o Monsterkach
Chanelle
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Chanelle »

W Carrefourze mają hybrydy w cenie 54,99 O.O Przynajmniej tak w gazetce promocyjnej pisze, jutro albo pojutrze jadę po nie... Po wszystkie 3, mam oszczędności... XD O ile mnie nie oszukali w tej gazetce :/ Ale uwaga bo promocja tylko do 8 grudnia.

Awatar użytkownika
kmaja
Posty: 64
Rejestracja: 30 lip 2013, 18:57
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: kmaja »

Hybrydy są za 119 (małym drukiem) ta cena 54 to nie sprecyzowali za co :P

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Za 55 dostaniesz tylko małe pudełka, Ghoulię, Frankę, Operettę albo Skarę. Byłam, sprawdzałam na czytniku.

Chanelle
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Chanelle »

A to mnie oszukali XD Ale to było do przewidzenia, zbyt piękne aby mogło być prawdziwe :|
W każdym bądź razie i tak pewnie jedną na święta nabędę ;)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Kiedyś imprezowe trzynastki kosztowały 130, teraz zeszli do 50, więc wierzę że kiedyś zdobędę lalki z tej serii w bardzo przystępnej cenie : D Tylko, żeby w sklepie zostały te, które chcę :rotfl: Którą masz na oku?:>

Chanelle
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2013, 11:46
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Chanelle »

Sirene von Boo ;) Marzy mi sie juz od dawna, jest dla mnie idealna ^^ Za godzine wyjezdzam i mam nadzieje przyprowadzic ja do domu :happy: Bonite i Avee takze pragne, wiec mam nadzieje je kiedys zdobyc (dlugo oszczedzalam na nie). Sa po prostu sliczne (lubie takie "wypasione" lalki :D). Pan jednorozec podoba mi sie jako lalka, ale jego ubranie jest dziwne :| W kazdym badz razie jego tez chce kiedys nabyc, ale to dalsze plany.
Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z komorki i ich nie mam.
[offtop]
EDIT: Zmiana planów :( Jakoś się nie zrozumiałam z rodzicami i okazało się, że oni chcieli mi kupić na święta telefon (zawsze było tak że sama sobie wybierałam, więc chciałam Sirenę)... To miłe z ich strony ale teraz jestem w kompletnej rozterce bo nie wiem czego chcę... ;( Tak bardzo marzyłam o Sirenie, ale telefon też potrzebny... tylko nie wiem czy on mnie uszczęśliwi i czy nie wolałabym Sireny... mogłabym jeszcze za swoje oszczędności kupić, ale z kolei jest mi potrzebna pamięć ram do komputera...
[/offtop]
Martwię się że taniej niż teraz to już hybryd nie dostanę ;( Chyba pozostaje mi zrobić to co reiha, czekać aż stanieją...

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: LuLu »

Też czekam aż stanieją, bo ciągnie mnie do Ćmy i Ognistego potwora morskiego ;) Póki co zeszły dopiero o 20zł z ceny początkowej z tego co zauważyłam.

W ogóle chciałam o coś spytać. Mam nadzieję, że jeszcze tego nie zrobiłam. Mianowicie: Oświećcie mnie proszę czy każda Avea ma zielono-niebieskie włosy? Przeglądałam sporo zdjęć w internecie i na niektórych takie ma, a na innych (NIE po reroocie) ich nie widzę... Choć może to być kwestia oświetlenia...
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Pat »

Wszystkie mają, nie na każdym zdjęciu je widać, ba, ja czasem ich na żywo nie widzę. To przez to że nie są w kontrastowym kolorze do reszty włosów i się ładnie wtapiają.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: LuLu »

Czyli jednak. Dziękuję bardzo. Mi się właśnie ten fakt małego kontrastu bardzo w tym wypadku podoba!
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Zobaczcie ile zyskuje Jednorożek po wydziubaniu tych tęczowych pasemek. Nawet mógłby mi się podobać :P
ObrazekYar by raidoland, on Flickr
(to reroot, nie tylko wydziubanie, ale tam :P)
Obrazekwip by raidoland, on Flickr
W poziomie jego twarz wygląda lepiej. Albo z profilu. Ten z rozpuszczonymi włosami wygląda jak stara gwiazda metalu :P
ObrazekShut your mouth! by raidoland, on Flickr
(bardzo ładne zdjęcie :serducho: Cała galeria jest fajna, polecam zajrzeć)


(właśnie zauważyłam, że wątek został utworzony prawie równo rok temu, a ja dalej nie mam Lagoony :rotfl: Chociaż pewnie dlatego, że ciągle nie pozbyłam się dylematu, czy NA PEWNO ją chcę :/)

seyumi
Posty: 39
Rejestracja: 08 lis 2014, 16:32
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: seyumi »

Jednorożec bez tej tęczy we włosach jest o niebo lepszy :serducho:
Człowiek z łatwością zabłąka się i zajdzie w zgubne rejony: najtrudniej jest nauczyć człowieka słusznej drogi. - mądrość japońska

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Jeszcze wracając do Bonity, chociaż Freaky Fusion nie jest już ekscytującym tematem do rozmów :P

Jej uszy/czułki są plastikowe, wklejone w głowę :/ Nie tak jak u innych lalek, odlane razem z głową. Słyszałam, że da się je urwać, co nie wydaje mi się problemem, skoro przy próbie związania włosów co kawałek zahacza o nie gumka, zaplątują się o nie włosy :/
Obrazek
Może widać ciut-ciut miejsce wklejenia?
Nie jestem pewna co do czarnych, ale różowe włosy to na pewno kanekalon :( Boję się, że jeszcze kilka przeczesań, a zaczną się rwać i miętosić przez czułki :/

We włosach ma gąbkę, która podnosi fryzurę, nie wiem czy nie jest czymś wczepiona, bo nie poruszyła się podczas robienia zdjęć i manipulowania lalką.
Obrazek

Pasek i opaska nie mają zamknięcia, pasek trzyma się tylko na gumce, opaska na słowo honoru :| Oryginalnie była przywiązana nitką. Nie chciałam jej zdejmować, ale włosy się brzydko rozsypały już w pudełku, więc nie miałam wyboru :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W ogóle wszystkie dodatki bez malowania wydają się ohydne (kupiłam lalkę dla lalki, nie akcesoriów :P), muszę kupić farbę żeby chociaż trochę maznąć buty, ich moldowanie przy dokładniejszym przyjrzeniu wygląda świetnie.
Obrazek
Obrazek

(wszystko jest bardzo przeostrzone, bo nie potrafię zrobić zdjęcia zlewającej się żółtej masie :|)


I jeszcze - dłonie są z gumy.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Najgorszą obrazą dla centaura jest pytanie, czy można się na nim przejechać. Na centaurach się nie jeździ!
Mój jest chyba popsuty!
Obrazek

Bardzo grzecznie znosił wszystko,
Obrazek

ale to wszystko
Obrazek

co z nim robiłam
Obrazek

Obrazek

Jeszcze nie próbowałam postawić dęba z pasażerami, ale wszystko przede mną.
Obrazek


- -
udało się po 10 minutach, ale tylko w układzie, gdzie ogon Avei wystawał spomiędzy nóg Lagoony, więc tylko link. Nie wygląda to najlepiej :p
zostaliście ostrzeżeni.

Awatar użytkownika
Kaelssi
Posty: 62
Rejestracja: 26 paź 2015, 03:09
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Kaelssi »

A ja mam takie trochę z czapy pytanie, bo kompletnie nie wiem gdzie go zadać - uważacie, że 60 zł za avee, która rzekomo nie była używana, tylko wyjęta z pudełka (ma jeszcze gumeczki na sobie) to dobra cena?

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: ingrid »

Śliczna Avea, na zdjęciach prezentuje się wybornie. Bardzo przepadam za tą laleczką i wielkie szczęście, że obdarzyli nas tak udanym centaurem.

Lagoona z black carpet jest też urocza, poluję na tę laleczkę, mimo już natłoku Lagoon u mnie. Ona ma takie nieco miętowe włosy i ciekawe akcesoria, pasuje mi wizerunkiem do Vandali. Wciąż poluję na taką bardzo morską Lagoonę, najbardziej po głowie mi chodzi z serii dawn dance.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości