[MH] Freaky Fusion

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

[MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

WRESZCIE zaczęły wyskakiwać zdjęcia.
(zedytowałam trochę post, bo ktoś przekleił zdjęcia fejsbukowe na tumblr, więc mogę wkleić obrazki)

Cleolei i LagoonaFire
Obrazek
marsmcflytrap.tumblr.com

Pan Jednorożek/Neightan Rot
Obrazek

Dracubecca
Obrazek

Obrazek
z rayedelsol.tumblr.com

Obrazek
rayedelsol.tumblr.com

I naprawdę fatalne z jakiegoś filmiku, wygląda na to, że Clawdeen będzie flokowana.
Obrazek
Obrazek
z rayedelsol.tumblr.com

LagoonaFire wygląda na taką paskudną, chyba chcę ją nawet bardziej niż Trzynastkową :( Cierpię z tego powodu, że nie może się magicznie zmaterializować na moim biurku już TERAZ.

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Magalita »

CleoLei!!!!!!!!!!!!!! OMG!!! JA chcieć - JUŻ!!! Idealne połączenie moich ulubionych monsterek - do tej pory nie kupiłam Cleo własnie ze względu na to, że nie kotowata a teraz! no PURRRRFECT!!! Nie mogę się doczekać !!!! :brawo: :brawo: :brawo: :hyhy: :rotfl: :slinka: :happy:
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Cleo jest piękna nawet kiedy nie jest kotem :zakochany: Martwi mnie trochę jej kolor, na niektórych zdjęciach wygląda na różową.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jakie uszy!
Obrazek
Widać ogon jednorożca :>
z themonsterhighdolls.tumblr.com

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Magalita »

Nie ważne! CHCĘ :slinka:
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Dampirg85 »

Natomiast mi totalnie nieprzypadła do gustu ta seria. :wrr: Ewidentnie widać brak pomysłu na nowe lalki, a do tego to dziwne kolory, które (moim zdaniem) gryzą się ze sobą... Trochę to wygląda jak taki tęczowy miszmasz. :facepalm: Już wiem że nie kupę żadnej lalki z tej serii... Zdecydowanie bardziej będę się starał kolekcjonować wcześniejsze MH, które były 100 razy ładniejsze i przyjemniejsze dla oka. :serducho:

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Mangalarga »

W oryginalnym stanie i mi się nie podobają.
Ale na pewno kupię Lagoonafire - wodny orientalny smoczek mi się zamarzył jak ją zobaczyłam! :serducho:
Może nabędę też Dracubeccę. Za to jednoróg kompletnie odpada - przez widoczne ścięgna... :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Mad-Telepath
Posty: 755
Rejestracja: 22 sie 2012, 17:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Mad-Telepath »

Szczerze? Mam te same odczucia, co Dampirg. Desperacka i nieudana próba stworzenia czegoś nowego. Jak mogli tak zepsuć jednorożca :facepalm:
Kłopot z myśleniem polega na tym, że kiedy już się zacznie, niełatwo przestać.
Terry Pratchett

Moi chłopcy: http://madtelepath.blogspot.com/

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: EvilCupcake »

Ta seria wieje mi jednym wielkim poisonem. Kolory są fatalne, takie zakreślaczowe. Jedynie LagoonaFire przyciągnęła moją uwagę, dobra na repaint. Niestety kotka mnie zawiodła... Co mi po uszach i ogonie jak nie ma już tego ślicznego noska! Wygląda jak zwykła nekomimi.

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Pat »

Pomysł niby ciekawy ale to wszystko za bardzo przekombinowane. Jestem na nie, nie podoba mi się niestety.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Draka wygląda tak, jakby jedną rękę miała od Cedar :>
Mi się podoba ich neonowość i kiczowatość. Clawdeen zdecydowanie wypada lepiej niż GR (porównuję je ze względu na fryzurę), zielony, różowy i brązowy to dobre połączenie. Draka podobała mi się bardziej na promo, ale może jej kolor nie jest jeszcze ostateczny, skoro odpada z niej farba. Jestem bardzo ciekawa, jak ta seria będzie prezentowała się na żywo. I kiedy pokażą pozostałe lalki :> Zacieram łapki na Ghoulię.
Jednorożek ma ładniejszy mold niż ten drugi zombie, Sławek (Wolnimierz? Poweł? muszę to przemyśleć! Brzmi bardziej idiotycznie niż Upiorne Wszystko) (albo nauczyć się, jak się poprawnie pisze jego imię) (naprawdę nie wiem czemu kojarzy mi się z imieniem "Sławek"), szkoda że ma ścięgna na policzku :/ Na fanartach ma jeszcze przezroczysty korpus, tak jak ten zestaw Inner Monster, ale to pewnie interpretacja koszulki, prawda?! Nie popsuliby go aż tak?

LagoonaFire, nieznany artysta :P
Obrazek
spróbuję to powtórzyć przy dziennym świetle, bo musiałam wyrzucić wszystkie zdjęcia :facepalm:

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: Annorelka »

Moim zdaniem pomysł na serię, taka koncepcja hybrydek jest świetna! Bardzo oryginalna i nie uważam jej za desperację. Sam pomysł ma olbrzymi potencjał, tylko z wykonaniem/designami nie trafili.
Ale kilka detali np. uszy wilko-roślinki jest super.
Tak samo postać ludzio-jednorożca mającego moc miksowania (?) i ścięgna na wierzchu ma coś w sobie. Nie lubię takich rzeczy typu flaki na wierzchu, tym bardziej u lalki, ale doceniam pomysł na postać.

Podsumowując, koncepcja super, tylko wykonanie zawiodło.

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: LuLu »

Jestem pod wrażeniem wszystkich lalek. A czy pozytywnym? Tutaj bywa różnie. Jednorożec to jedna wielka klapa! Czekam tylko na jakieś dokładniejsze zdjęcie buźki, bo ciekawi mnie to co ma po lewej stronie twarzy. Różowy robot jest świetny z wyjątkiem twarzy... Najbardziej podoba mi się zdecydowanie i nieodwołalnie Cleolei (jej kolor faktycznie może być jakiś różowawy, choć to byłoby bez sensu)! I to ją chcę najbardziej. Choć LagoonaFire też jest ciekawa :] Claw ma fajne te uszy, ale reszta mnie nie powaliła - za bardzo przypomina mi tę z Ghouls Rule.
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Do filmu FCA była dołączona ulotka z Freaky Fusion (pewnie to jeszcze nie jest ostateczny wygląd plakatu filmowego, bo jest w 2d :< Wolałabym film w 2d.)
Obrazek
Freaky Fusion by Werewolfsisters72, on Flickr
Premiera ma być jesienią, czyli zobaczymy lalki już latem? :> W czerwcu może? :> FCA wprowadzili do sklepów na dłuuugo przed filmem, a biorąc poprawkę na to, że ostatnie lalki na 2014 rok były już zimą 2013... Ja już chcę Lagoonafire!
Wychodzi na to, że niebieska Franka z Toy Fair jednak należy do tej serii, a nie, jak wcześniej myślałam, robi za dekorację do mebelków. Szkoda, bo jest dziwaczno-interesująca, a ja mebelków nie zbieram.
Obrazek
Mattel at Toy Fair 2014 by insidethemagic, on Flickr

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: LuLu »

A ja chcę Celolei! Teraz, już, na ten tychmiast! :( Niebieska Franka wygląda naprawdę fajnie. Nie przepadam za tą postacią, więc rzadko, która mi się podoba.
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freaky Fusion

Post autor: reiha »

Mam tak samo z Franią. Głównie nie podoba mi się sam jej kształt twarzy i szwy (miałam je zmyć swojej, ale trochę się boję :zawstydzony:). Ostatnio mam ciut pretensję do Mattela, że dodaje jej kolorowe pasemka - lubię białe włosy, więc jak dla mnie nie powinni dodawać nawet czarnych pasemek.

Okładka z grafiką 3d, nie pamiętam skąd ukradłam.
Obrazek

I minizapowiedź filmu, nic specjalnego. link.

-- 2 kwi 2014, o 23:16 --

<niewidzialny post>

Obrazek

Obrazek
źródło

Jakie okropne usta :|

-- 3 kwi 2014, o 01:07 --

Kolejna lalka z niemieckiego ebay, osoba która wrzuciła zdjęcie na flickr pisze, że to najprawdopodobniej prototyp z Toy Fair.
Obrazek
Trochę szkoda, po ciuchu liczyłam na to, że będą JUŻ w sprzedaży :>

(a kły i uszy poprzednich lalek podobno są wyjmowane, tak pisze ta osoba z flickr. Zastanawiam się, czy kły są na jakiegoś gluta, czy lalki maja dziury w ustach :p)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość