Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: IHime »

Wygląda na postaci z EAH, syna czerwonej królowej (on się gdzieś już pojawił jako postać chyba?), księżniczka na ziarnku grochu, królewna zaklęta w żabę i... błazen? :bezradny:

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: EvilCupcake »

Jestem ciekawa czy w Polsce będą tłumaczyć go jako syna czarnej królowej.
Królewna to chyba powinna być od całowania żab, bo mamy już księcia, który w płaza się zamienia. Chyba, że razem będą żabkami. :D

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Ktoś sprawdził je na stronie mattelowskiej i podobno te znaki w ogóle nie istnieją...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: EvilCupcake »

reiha pisze:Ktoś sprawdził je na stronie mattelowskiej i podobno te znaki w ogóle nie istnieją...
Angielski fp eah podaje je jako prawdziwe, wolałabym żeby tak było. D:


Odnośne Rookley Chesster.
"Chester – definicje
a town in western England, the county town of Cheshire"
Nawet by pasowało, wieża szachowa, postać z Krainy Czarów.


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Word Mark: PIXIE WORLD
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES; TOY FIGURES AND ACCESSORIES THEREFOR; TOY PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR
Serial Number: 86875902
http://darth-alinart.tumblr.com/post/13 ... -trademark

Kto obstawiał wróżkomonsterki po syrenkomonsterkach?

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: ingrid »

Reiha, no jak to kto? A pamiętasz mój rysunek-szkic wrzucony na forum? Jak to Monsterki przenoszą się z Castą do średniowiecza?, a do rysunku dopisałam sobie historię, że Upiorki spotykają córkę Elfów oraz pojawia się świat Elfów, królowa Elfów...

Mattelu, Elfy dobra rzecz, ale wcześniej wolałabym świat Robotów i nie zabierajcie mi Robecci Steam, gdyż to moja wyjątkowa i ukochana lalka!

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

BARKER WOLF by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
EBBIE BLUE by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
PAWLA WOLF by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
WEREDITH WOLF by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
LUX DE NILE by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
PHARRAH DE NILE by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
DEDYET DE NILE by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
SANDY DE NILE by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
KELPIE BLUE by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
KING OF THE CRYSTAL CAVE by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
źródło

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: Mangalarga »

Rodzinka de Nile się powiększa? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: ingrid »

Nie King of the Crystal cave, tylko było bardziej King of the dragons i Queen of the spiders in Crystal cave!

Ciekawe te nazewnictwa, obawiam się jedynie, że zamiast lalek, to zastrzegają sobie hasła pod postacie występujące w filmach, ale gdyby wyszły lalki różne np. te egipskie, cała społeczność, bracia, siostry, matka, ojciec, czy kuzynka, to jestem jak najbardziej zainteresowana i moje kolekcjonowanie Monsterek może wcale się nie skończy tak szybko.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

On Monday, November 28, 2016, a U.S. federal trademark registration number 87249240 was filed for INTERGALACTIC GALA by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
źródło

były już kosmiczne Barbie, więc jest szansa na mh. Albo eah, właściwie wolałabym eah, ale pewnie dostaniemy podświetlane lalki z lametą we włosach, ze świecącymi w ciemnościach naklejkami do ozdabiania sukienek-tubek.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: EvilCupcake »

To co opisałaś to koszmar, ale pewnie tak będzie. Seria aż się prosi o drugą Astrę i trzecią Elle. Nie wiem czy nie wymagam zbyt wiele, ale nowa kosmitka, albo kosmita i kosmitka, to byłoby coś. Dalej czekam na lalkę, która będzie miała czułki i troje oczu (zestawu CAM nie liczę).

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: ingrid »

Reiha Ty już niemal myślisz, jak sztab projektowy szablonowy. Czyżby oni stali się, aż tak przewidywalni? Czy jednak wyłamią się i zrobią nową serię lalek w stylu Mass Effect na motywach Space Opera, gdzie żyją sobie w harmonii różne miłe stworzenia.

Astranova jest sympatyczna, chociaż, jak na szablonową kosmitkę, to mam odczucie, że troszkę jej brakuje. Była seria duchów, gdzie potrafili dać Vandalę, Portera, czy Kiyomi, nie zaszkodzi, jak zrobią ekipę kosmitów, kilka stereotypowych szablonów znanych z książek, czy filmów. Elle, Robecca, Venus, Lagoona i Gooliope, to nawet pasują na kosmos wyjątkowo. Nawet Cleo może mieć rodzinę w odległej galaktyce, jak na motywach Gwiezdnych Wrót.

Oby tylko, to nie był szał w stylu usztywniane lalki, al'a czteropak idziemy na lody, albo mamy słodkiego bajgla na głowie i sukienkę z dedronu w narysowane gwiazdki plus buty i torebkę z recyklingu. Mam dziwne przeczucie, że to to, też jest całkiem realne.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: EvilCupcake »

Inna opcja jest taka, że lalki będą miały w 100% wmoldowane kombinezony, tak jak jedna seria DC super hero girls. Niech coś ich tknie w końcu! Mogą sobie raz darować robienie syfu i wypuścić serię składającą się tylko z artykułowanych lalek, bez plastiku zamiast ubrań.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

ooo i jeszcze z hełmem jak Gill/Buzz Astral, żeby głowa była nieruchoma :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość