Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Royally Wicked może być serią negatywnych bohaterów.

W Posea skupiłabym się tylko na "sea". Należałaby do Sea-mares.

Serpentyna jako wąż morski, znowu do serii Sea-mares.

"Bay" to chyba gniady w umaszczeniach koni, a więc znowu morskie konie (albo ten niebieski z płetwami Fright-mares).

Firehoof to pewnie ten fioletowy Fright-mares z ognistymi ocieplaczami na nogach.


Wodna i centaurowa seria to tylko figurki, podobne do MLP, naprawdę ich nie chcesz :| obrazki


Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: Mangalarga »

Pojechali z tymi centaurami po bandzie - a miałam nadzieję, ze będą jak Avea, a nawet ulepszone o artykulację zadnich nóg...
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Word Mark: DEADLUXE HIGH SCHOOL
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES, DOLL PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR
Word Mark: AERY EVENFALL
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
Evenfall to według słownika synonim "the beginning of evening; twilight; dusk. "
I włoski zespół metalowy.
Aery ma być synonimem "Ethereal"

Chyba, że to nawiązuje od jakiejś baśni? Nie znam tych słów, więc tym bardziej nie potrafię ich z niczym skojarzyć... Muszę czytać więcej książek po angielsku :P

Word Mark: AMBER MIDAS
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
Everka raczej? Chociaż Manny jest monsterkiem...
Word Mark: HARELOW
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
Harlow to miasto w Wielkiej Brytanii, Jean Harlow to aktorka i symbol seksu :P
Może chodzi o zmianę nazwy miasta, tak jak Booyork, ale zające nie są zbyt przerażające. Ktoś z Portugalii myśli podobnie o mieście, albo mówi jeszcze o postaci niskiego zająca.
Niska zajączka z filmu dla dorosłych?:P
(mamy już Bunny więc raczej nie powtarzaliby tego samego motywu)

http://darth-alinart.tumblr.com/post/10 ... trademarks

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: LolitaDolls »

Word Mark: DEADLUXE HIGH SCHOOL
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES, DOLL PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR
Czy tylko mi się to kojarzy z prywatną szkołą dla bogatych dzieciaków?


Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: Ner »

Dla bogatych i martwych... :]


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Mamy nowe znaki.
WICKED WINTER by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES, DOLL PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR.
Mam nadzieję, że to Everki, bo mają dużo dodatków, a okrutna zima wymaga wielu uroczych ocieplaczy, wzorzystych legginsów, kapturów obszytych futrem, grubych swetrów, czapek z uszami i puchatych nauszników :serducho: I Everki częściej występują w rękawiczkach, chociaż wolałabym duże, materiałówe, takie na kciuk i resztę serdelków. Albo wmoldowane mitenki. Och.
Wolałabym, żeby to nie była kontynuacja serii łyżwowej, bo wyglądała biednie.
(chociaż sądząc po ilości tagów mogą być częścią łyżew, a może nawet filmu)
MOONLIGHT HALLOWEEN by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.
Ghouls Rule 2 + dodatki świecące w ciemności -> TAK!
DREAM DATE by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES.

Myślę o serii dwupaków, tej w której do tej pory wyszła Ghoulia i Slo, Roszela i ten facet (Roszela i Kotarzyna?!), ale tylko Twyla kojarzy mi się ze snami, a ona nie ma chyba chłopca? Mały, męski lalek, ojej :serducho:
Ale-ale dream częściej występuje przy Everkach, więc może Briar + Pan żaba, czy tam z kim ona jest, byle tylko nie byli tak biedni jak Raven i Dexter w podomkach.

źródło

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: Viktor »

Mam nadzieję że Twyla nie będzie nikogo mieć, bo die hard fanem Twyleen jestem.
Ale nazwa niekoniecznie musi być jakimś punem, może nie chciało im się wymyślać? Chociaż czy na pewno te dwupaki z Ghoulią i Mo i Rochelle i Garrottem to z tej serii?... W końcu Ghoulia i Mo są już wpisani jako Love is not Dead a Rochelle i Garrott jako Scarisian Vacation...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: EvilCupcake »

Na takie szipy bym w bajce dla dzieci nie liczyła ;D.

Obstawiam dwa warianty, pierwsze i ostatnie znaki to everki i dostajemy coś w stylu pierniczkowej zimy połączonej ze stylem Raven. W wersji drugiej znaki pierwsze i drugie idą do monsterek, nowe wydanie Casty i Abbey, zamrożone czaszki itd.
Wolałabym dwie nowe serie eah i może jakich chłopaków ^^ Dream date widzę tylko przy everkach. Może zobaczymy kolejną odsłonę Ash i Huntera i dwupak Alka i Bunny?

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: Viktor »

Nie mówię że mają być, MH i tak stara się jak może (Manny tańczący z Mo w Why do Ghouls Fall in Love? np.) Garret Sanders jest gejem (chyba nawet zamężnym), więc wiadomo że jego to też pewnie boli. Chociaż Korrze i Steven Universe i Clarence się udało, ale wiem doskonale o tym że MH jest dla mniejszych dzieci raczej, więc tu trudniej. Ale nic, nie liczę na canonowe szipy, wolałbym aby była sama z innego powodu również- nie każdy przecież musi parę mieć, a moim zdaniem fajnie ze jest taka aspołeczna.

Dalej, co do znaków towarowych... Jeżeli mam być szczery, to raczej nic z tego do MH nie pasuje. Może i dobrze, niech szlifują to EAH jak mogą. A Dream Date to faktycznie raczej EAH, bo chyba Raven z Dexterem z tej serii jest?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Przeglądałam ostatnio wątek, w poszukiwaniu znaku pasującego do szarej Clawdeen, i zastanawiam się, czy nie będzie drugiej rundy cyrkowej serii? Twyla z przecieku wygląda jak clown, gdzieś widziałam spekulacje, że Clawdeen mogłaby być mimem (wątpię). Przed chwilą mignęła mi teoria, że pojawi się Manny, skoro jest na zestawie Roszeli. I zobaczcie, mamy jeszcze COURTLY JESTER, to mogłaby być nowa postać, tak jak Gooliope. Główny zły serii. Albo tycilalka, dla kontrastu. I zostaje nam jeszcze CIRCUS SCAREGROUNDS. Małe pudełka? Chociaż zwykle tak duża seria połączona jest z filmem, a o nim wiemy dużo wcześniej, niż pojawiają się przecieki lalek.
Chyba, że to jest nazwa zestawu Roszeli?

Inną teorią Clawdeen był film o koszmarach (ona zamieniłaby się w zomie), który zawierałby w sobie Whisp. Nie widzę nic, co można by z tym połączyć.


Zastanawiam się jeszcze, czy DEADLUXE HIGH SCHOOL nie łączy się z ROYALLY WICKED.

Albo to drugi rzut Zombie Shake. Ta Clawdeen. Albo to Deadluxe. :facepalm:

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: Pat »

CIRCUS SCAREGROUNDS to zestaw Roszeli.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Dedukuj Szerloku, czyli o nowych znakach towarowych.

Post autor: reiha »

Znalazłam to na forum monsterkowym.
WHERE PRINCESSES ARE POWERFUL by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES, DOLL PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR, TOY FIGURES AND ACCESSORIES THEREFOR, TOY FIGURE PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR; TOY VEHICLES AND ACCESSORIES THEREFOR; HAND HELD UNITS FOR PLAYING ELECTRONIC GAMES OTHER THAN THOSE ADAPTED FOR USE WITH AN EXTERNAL DISPLAY SCREEN OR MONITOR; CARD GAMES.
Ale ten znak pojawia się też w ciuchach, więc nie wiem do końca czy dotyczy lalek. Albo czy w ogóle Everek, może chodzi o Barbie i jakiś film.
EPIC WINTER by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES, DOLL PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR.
Na stronie jest jeszcze informacja, że Mattel porzucił znaki EVER AFTER REBELS, EVER AFTER REBELS, SHOWING MY TRUE FEATHERS (to było motto Łabądki?), GORY GAZETTE. Może i coś więcej, ale przewijam strony, a ciągle dostaję ten sam tekst. Gdzieś widziałam, że wywalili jeszcze Hoppera, mam nadzieję że to znak, że szykują lalce bardziej odpowiednie imię, nie że rezygnują z postaci.

(pojawiły się jeszcze PINK PASSPORT by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES; CHILDREN'S PLAY COSMETICS., ale to zdecydowanie Barbie. Jakaś wersja Monster Exchange? :hyhy: </offtop>)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości