Comic-Con 2014

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: EvilCupcake »

Aż 8?! Ciekawa jestem co by tam wrzucili za potworki. :rotfl:
Marzenie ściętej głowy, ale chciałabym coś w polskich klimatach. ^3^

Awatar użytkownika
Vainz
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, 03:16
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: Vainz »

Ja pierwsze co rzucę się na Lornę, tylko dowiem się jeszcze w międzyczasie jak jej wcisnąć głowę na kark tak żeby jednak wyglądała normalnie. :hurra:
Zaraz po niej dla mnie jest Vandala. Ta Lagoona jest świetna, szkoda tylko, że nie zbieram powtórek a mam już Mad Science.
Największe rozczarowanie to dla mnie Kiyomi, jest bardzo nijaka. Niech już sobie będzie bez twarzy, ale jej ubrania i włosy zlały się całkiem z całą resztą pastelowych tworów. Wygląda dla mnie jak te paskudne CAM pack'i z płaskimi twarzami.

Obrazek
z Monster High Wikia.

-- 28 lip 2014, o 00:50 --
Marzenie ściętej głowy, ale chciałabym coś w polskich klimatach. ^3^
Kto wie? Może niekoniecznie w polskich ale jest dużo potworów z kultury słowiańskiej, które TAK BARDZO chciałabym zobaczyć. Coś w stylu rusałki, wiły czy wodnika. Umarłabym ze szczęścia. :hurra:

Awatar użytkownika
Lukrecja
Posty: 593
Rejestracja: 06 mar 2013, 11:24
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: Lukrecja »

Vainz pisze:Ja pierwsze co rzucę się na Lornę, tylko dowiem się jeszcze w międzyczasie jak jej wcisnąć głowę na kark tak żeby jednak wyglądała normalnie. :hurra:
Lorna jet super! Nareszcie prawdziwy rudzielec :zakochany: Wydaje mi się, że ta jej szyja będzie normalna, tylko z możliwością wyciągania, bo na niektórych zdjęciach wygląda całkiem normalnie :D
reiha pisze:Weszłam teraz na forum monsterkowym (miałam nadzieję, że może mają jakieś zdjęcia everek :P :P) i człowiek-hurtownik pisze, że w serii Monster Exchange ma być 8 nowych postaci :cwaniak:
OMG!

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: reiha »

Właśnie przeczytałam, że Comic Con już się skończył. No i nie dali Everek :no:

Polska lalka musiałaby być już zarejestrowana w znakach towarowych, trzeba by popatrzeć i poszukać czegoś znajomego, ale naprawdę nie wydaje mi się, żeby taką zrobili :P

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: Szklanooka »

Vandala - identyczna kolorystyka jak Honey. Myślałam, że to ona... Mogłaby być jej klonem, a twarz ma jak psi gryzak. Tak czekałam na piracką lalkę a ta jest, moim zdaniem, zupełnie bez pomysłu i pirackiego klimatu. Ja też lubię pastelowe kolory, ale tutaj mi to nie smakuje, już za dużo tego. Trochę brązu, złota, czemu nie? Można dostosować piracką stylistykę też dla dzieci, nie musi być ponura, wystarczy spojrzeć na Pirate Fairy: LINK. Ech...

Lorna - fajnie, że kolejny potworek z Europy. ^^ Niby następna Lagoona, ale lubię rude, ma śliczny kolor włosów i brwi. Kiecka trochę jak od Ghoulii, ale buty super.

River - na grafice wyglądała świetnie, co prawda znowu w stylu pastel goth, ale i tak pomysł mi się podobał. Na żywo - ałć. Każda część ciała w innym kolorze (białe łączenia stawów do fioletowego koloru skóry? Dlaczego?) Nie przepadam za kościotrupową główka, ale dodatki ma całkiem ciekawe, może jeszcze zmienię zdanie, ale na razie jestem na nie.

Kiyomi - to taka Jina w kolorach Abbey, nie wiem o co chodzi z jej twarzą i jestem ciekawa kolejnych fotek.

Nawiedzona Twyla - wygląda na najładniejsze wydanie to tej pory i ma te piękne mebelkowe buty.

Jane w wersji party - chcę, pragnę, pożądam. :serducho:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: reiha »

Łapcie Abbey
Obrazek
Obrazek
z mhinsider.tumblr.com

Garret napisał na tumblerze, że zapomniał pokazać kaptur River
Obrazek

I kilka zdjęć z thedollnerd.tumblr.com
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Vandala, ponownie z thedollnerd.tumblr.com
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i SPOILER SPOILER!!!!!!!1111
Ghoulia

:>

Awatar użytkownika
Blu Nectarine
Posty: 151
Rejestracja: 20 maja 2014, 19:38
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: Blu Nectarine »

Vandala jest cudna :zakochany: Te kotwiczki, łańcuchy, kapelutek, noga - wszystko mi się w niej podoba :serducho: Może dlatego, że i tak wszystkie moje lale maja przemalowane dodatki i twarze, a do tego uszyte stroje więc widzę w niej duży potencjał :hyhy:

Za to River jest bleh, paskudna grzywka! Kolor też nie taki :facepalm: Fajny pomysł z tymi prześwitującymi kościami ale nadal ten fioletowy plastik mnie odpycha.
I decide what the tide will bring
>>>http://bludolls.blogspot.com/<<<

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 278
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: Dia »

River twarzą kojarzy mi się z Jeffem the Killer i Niną (a kaptur to już kompletnie, zwłaszcza że Nina ma bluzę ;-; )
Ale... żniwiarz? Serio? Biorąc pod uwagę, że nazywa się River i na nazwisko ma Styxx, do tego ma kaptur a jak wiemy Styks (z łac. Styx) to taka rzeka w mitologii przez którą przewoził Charon to sądzę że ktoś gdzieś po drodze zrobił okrutny błąd robiąc z niej żniwiarza. XD
A tak poza tym... damn it, spodobała mi się. Nie wiem jakim cudem, ale mi się spodobała. Może to ta mitologia. ;-;

Awatar użytkownika
kmaja
Posty: 64
Rejestracja: 30 lip 2013, 18:57
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: kmaja »

Dia pisze:River twarzą kojarzy mi się z Jeffem the Killer i Niną (a kaptur to już kompletnie, zwłaszcza że Nina ma bluzę ;-; )
Ale... żniwiarz? Serio? Biorąc pod uwagę, że nazywa się River i na nazwisko ma Styxx, do tego ma kaptur a jak wiemy Styks (z łac. Styx) to taka rzeka w mitologii przez którą przewoził Charon to sądzę że ktoś gdzieś po drodze zrobił okrutny błąd robiąc z niej żniwiarza. XD
Masz całkowitą rację. Miałam nadzieję, że będzie zrobiona z pomysłem, a tu żelki i cukierki + mina pt: "mama wie, że ćpiesz?"

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 278
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: Dia »

kmaja pisze:Masz całkowitą rację. Miałam nadzieję, że będzie zrobiona z pomysłem, a tu żelki i cukierki + mina pt: "mama wie, że ćpiesz?"
Właśnie mi też brakuje w niej nieco tej... złej strony? Jak lubię cukierkowe lalki, tak w tej gdyby nie imię i pelerynka stwierdziłabym raczej że to... córka zombie troskliwych misiów skrzyżowanych z Jeffem ;_;
ALE może się nie przyjmie, może jej nie polubią, może będzie tania :3333

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: trujewszczak »

Miałam taką ochotę na River... a wygląda tak tandetnie. Matellu, coś Ty uczynił?! :facepalm:

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Comic-Con 2014

Post autor: Suriri »

a mi jakoś River przypadła do gustu, ale jak wiadomo - najlepiej pooglądać "na żywo" ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość