[MH] Monster Exchange

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: KiciaKocia »

Wolałabym, żeby zachowali kolory z artu, ale i tak jest całkiem-całkiem! Czy dobrze widzę, że jest na mniejszym ciałku?
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

KiciaKocia pisze:Wolałabym, żeby zachowali kolory z artu, ale i tak jest całkiem-całkiem! Czy dobrze widzę, że jest na mniejszym ciałku?
tak :D Dodałam więcej zdjęć :D Na razie piszczę z zachwytu, więc nie jestem w stanie napisać nic sensownego.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Miranda »

Nie jestem fanką MH, ale Kjersti jest bardzo interesująca.
Nie na tyle, żeby ją mieć, jednak naprawdę fajnie pomyślana.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: KiciaKocia »

Isi jest cudna - muszę mieć ją i Kjersti. Batsy ma śliczne ubranko, ale jakoś mold i kolor skóry mnie nie przekonują.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Mangalarga »

Isi chcę na bank, Kjersti podoba mi się bardziej niż na artach - może skusze się i na trolliczkę. Tym bardziej, że preferuję u Monsterek ciałka małe i duże od tych przeciętnych ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Moony »

Strrraaasznie mi się podobają- wszytskie. Trollka ma śliczne kolory fajny pomysł, sarnina ma cudny projekt, kolory i cieniowanie ciałka, a Batsy... myślałam, że będzie nudna, ale urzekła mnie jej buzia, z tymi brwiami i dwukolorowymi ustami... Udała im się ta seria

Awatar użytkownika
Chale
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2015, 00:42
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Chale »

Isi jest bledsza niż na Comic Conie, czy mi się wydaje?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

Nie jestem pewna, czy ten blog jest bezpieczny dla osób poniżej 16, ostrzegam :P Nie przeglądałam go. Może to tylko tło.

Obrazek
Obrazek
Pod spodem ma cały kombinezon! Nie leginsy! Szał :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

źródło: kittenboob.tumblr.com
Była kupiona na Amazonie.


Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: ingrid »

Buuuu idę ryczeć do kąta :beczy:
Miałam taką ogromną nadzieję, że Jelenica będzie na dużym ciałku, a tu widzę po zdjęciu, że to już tylko senne marzenie. No to kwaśna sprawa. Dużych ciałek na razie wyszło ledwie 5 (nie licząc Gooliope) , myślałam, że jak dali Trollkę na małym ciałku, do dla zróżnicowania dadzą Sarnę na dużym i by jej to idealnie pasowało, bo głowę ma potężną, ale pewnie nastąpiło skąpstwo i pazerność. Monsterek wyszło tak dużo, że powinni więcej robić ciałek dużych i małych, to ślicznie urozmaica kolekcję.

Nogami, a raczej racicami jestem też zaskoczona. Wyglądają one zgrabnie, ładnie, chociaż są zrobione na modelu ociosanej stopy, pustej w środku. Myślałam, że będzie to rozwiązane nieco inaczej, ale w butach wygląda ok. Szkoda, że Mattel nie dał takich nóg Gildzie, a Abbey tak dużego i włochatego ciałka, jakie ma Marisol. Mattelu, gdzie Ty masz głowę? :no:

Obrazek


źródło: http://www.specktra.net/t/190461/monste ... s-2015/960

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby główne bohaterki dorosły, a ich miejsce zajęło nowe pokolenie, szczególnie że mamy kolejnego wampira, potwora morskiego, robota, i co raz głupsze miksy człowieka ze zwierzęciem (myszołak!), z którymi nie bardzo wiedzą co robić. Niektóre z głównych bohaterek nie mogą dorosnąć (martwe ciała Ghoulii, Frankie, Cleo i Draki), ale to tylko bajka, więc powinni to olać. Abbey wtedy mogłaby wskoczyć na ciało Marisol. Mogliby dublować stare pomysły na serie, skoro nowe powoli im się kończą, a ich ulubioną Frankę rzucać tylko do specjalnych serii.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: ingrid »

To jest genialna myśl. Ja bym poszła krok dalej i odesłałabym absolwentów w ich rodzinne strony, tak żeby lalki nie były łączone tylko ze szkołą, ale i z tematem, do którego zostały przydzielone. Przecież Cleo ma starszą większą siostrę, ich czas zatrzymał się w różnym etapie. Elissabat również może być starsza niż Draculaura, a są podobnej figury, nie przeszkadza to jednak wypuścić wysokiej wampirki. Rochelle jest rzeźbą z kamienia, ale rzeźby mogą mieć różne proporcje. Niektóre lalki mogłyby wydorośleć, tak jak siostra Wolfów, Clawdia (chyba, że tutaj siostry reprezentują rasy, np. chihuahua, yorka i wilczura). Można dodać wiele modyfikacji. Ja miałam właśnie ogromną nadzieję, że Abbey urośnie, któregoś odcinka. Bardzo ucieszyłam się na widok Marisol, to prawdziwe duże Yeti, jakie zna się z opowiadań, szkoda tylko, że Mattel jeśli powtarza mniej przemyślany projekt, to już w zupełnie innym formacie i choć Marisol jest uzupełnieniem, to jednak Andy nie są tak śnieżne i klimatyczne, jak Himalaye.

Lalki, które mogłyby rosnąć, to te z dziedziny krypto-zoologii, wszelkie kotołaki, jaszczury, wężowe, błotne, czy rogate. Pozostałe mogą przechodzić różne magiczne przemiany, czy rytuały, co mattel zaczął właściwie praktykować dając serię np. duchów, czy syren. Oby tylko mattela nie ponosiła fantazja nad zbyt :pudło:

Mnie osobiście marzy się seria z robotami w tle, roboty męskie żeńskie, małe, duże i średnie. Robecca jest moim bardzo ulubionym projektem ze steampunkiem w tle, Elle Eedee również polubiłam, jako futurystyczne WI -SI, tak silnie przypominającą mi EDI ze słynnej gry "Mass Effect". Gdyby tak przemieniono kilka Monsterek na robotynki, jak Dracubeccę i wrzucono parę nowych postaci, może coś na wzór Oskara z gry "Syberia", posyłając ich w wir szalonej podróży np. łodzią podwodną w stylu Juliusza Verne'a, to podskakiwałabym chyba z radości. :zakochany:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

Przemiana bohaterek w roboty jest bardzo prawdopodobna po tym, co tam się wyczynia ostatnio. (chociaż w następnej kolejności najbardziej spodziewam się wróżkowej serii...)

Nowe odcinki:
From Fear To There
Meet Brand Boo students
Decomposition Class
Nigdzie nie ma tej czwartej, tajemniczej lalki :'( Może na siłę wepchną harpię, albo wampirkę, które przegrały głosowanie.

I profil Batsy z frozensunset.tumblr.com :)
Obrazek
Na blogu jest jeszcze porównanie z Draką i kilka ujęć stroju.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: takes »

Szkoda myślałam, że Isi będzie miała ładniejsze te kopytka, chciałam ją bardziej naturalną zrobić.

Biała nietoperka ma taki uroczy nosek i uszka, rozpływam się :D

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: ingrid »

A ja byłam w pełni przekonana (a może tylko w to głęboko wierzyłam), że Batsy będzie chupacabrą. Właściwie nie wiemy, jakim oficjalnym potworem jest Batsy, pochodzi z Puerto Rico, gdzie właśnie miały początki pierwsze doniesienia o chupacabrze oraz jedna z teorii naukowych jest taka, że chupacabra może być jakąś mutacją (np. laboratoryjną) białych nietoperzy wampirów. Ogólnie nie ma jednoznacznego opisu chupacabry, gdyż jest sporo rozbieżnych wersji, a film klasy "Z" - "chupacabra terror (mroczne otchłanie)", jaki nakręcili kilka lat temu opera się na sylwetce wampira nietoperzowego. :boisie: http://www.gstatic.com/tv/thumb/dvdboxa ... _v7_aa.jpg

Tak samo zastanawiałam się nad Ćmami, gdyż nie byłam pewna, czy nawiązują one do insektów, czy tajemniczego człowieka ćmy. Tak myślę, że Bonita jest bardziej insektem, a Luna mimo, iż ma ciało insektowe oraz czułka, to wcale nie musi być owadem, tylko niezidentyfikowanym gatunkiem krypto-zoologii, lub ufologii. O człowieku ćmie sporo można się dowiedzieć w filmie "Przepowiednia", który, jak twierdzą opera się na zbiorze prawdziwych zeznań świadków z wydarzeń, prawdopodobnie w Point Pleasant w Wirginii zachodniej.

Ciekawe również, że sporo osób ponoć widziało Nopperę Bo w Japonii, do której nawiązuje Kiyomi i w kronikach tamtejszej policji znajdują się notatki i doniesienia o rzekomych spotkaniach z tą istotą. Kolejna miejska legenda, lub skrywane fakty, a Mattel robi jedną z najlepszych reklam 8)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości