[MH] Monster Exchange

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

Zbliżenia na makijaże:
Obrazek
Hauntlywood & Ghoulebrities Viperine by Margarit-chan, on Flickr

Obrazek
Hauntlywood & Ghoulebrities Elissabat by Margarit-chan, on Flickr

Obrazek
Friday 13th Catty & Ghoulebrities Catty by Margarit-chan, on Flickr

Na jednym ze zdjęć widać, że frędzle w dodatkach Viperiny są zrobione z węży. Tylko czemu odlali je w takim okropnym kolorze? Kolczyki-pacyfki(?) to tragedia. Na tym skończę, bo musiałabym krzywić się nad każdym jednym elementem garderoby tego zestawu, bleh.

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Szklanooka »

Powiedziałabym, że kicia mi się podoba... gdyby nie te białe kozaki. Jak będą w rozsądnej cenie to może wezmę, bo nie mam jeszcze żadnej z nich, a w 3-paku zawsze wychodzi taniej.

*patrzy na godzinę dodania posta* reiha, czy ty w ogóle sypiasz?xD

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: LuLu »

Mi się niestety żadna nie podoba. Wyglądają z daleka jak klony...
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

łaaaaaaaa :D
Czy to jest ten królik z porożem? Był taki znak, ale ta postać jest podpisana inaczej...

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Mangalarga »

reiha pisze:łaaaaaaaa :D
Czy to jest ten królik z porożem? Był taki znak, ale ta postać jest podpisana inaczej...
Hm, a może to Kirin? Pliiis? :D
Obrazek

sylvier
Posty: 40
Rejestracja: 30 sty 2014, 21:12
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: sylvier »

Jeżeli to coś podobnego do Jackalope kupuje :D bardzo mi sie podoba ta seria <3

btw, bo nie wiem gdzie dać info, w Krakowie dworzec główny galeria w sklepie z zabawami, są już dostępne exchange, duchy duze, małe figurki vinelove i nowo everki, w tym duchess i lizzi w nowym pudelku :/ i seria wiosenna.ceny kosmiczne ale sa.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

Jaki szałowy sklep, nawet mimo cen :serducho: Zastanawiam się, czemu zawsze musimy tyle czekać na pojawienie się lalek w sklepach, skoro w hurtowniach są już od dawna wersje w polskich pudełkach? Do tej pory nie widziałam nigdzie stacjonarnie Jane Boolittle, a kupiłam swoją tak dawno temu :facepalm: </offtop>

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Pat »

Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: EvilCupcake »

Wow, dopiero teraz widzę, że Kicia ma pomalowane uszka. :O

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: LolitaDolls »

Gosh... Ciemna skóra, jasne włosy. Pierwsze skojarzenie:
Obrazek
Venus. No bo się właściwie zgadza, nawet oczy mają obie różowe z tą kotką... Po prostu nie trawię.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

Grzebę po forach, to niesamowite ile rzeczy można zrobić zamiast rzeczy, które trzeba zrobić!

Pani rogaty zajączek to Isi Dawndancer. Według monsterpedii, to być-może-córka Jeleniej kobiety/Deer woman. Z rzeczy, które powinniście wiedzieć to to, że jej mama ma raciczki i często spotykano ją podczas tańca (czasem dołączała do tancerzy).

Jest duża dyskusja na temat Batsy Claro. Ma być córką chupacabry, albiontycznego nietoperza, albo (moja ulubiona) świecącego Zubata.
Obrazek
Tak, to zdecydowanie to.

Za nietoperzem -
jej "claro" brzmi jak włoskie "chiaro", które oznacza jaśniejszy kolor. I oczywiście istnieją białe nietoperze:P
Triumvirate pisze:Costa Rica has 110 different species of bats, basically 10% of the different known species of bats in the world live in Costa Rica. So, to make a bat creature to represent Ghosta Rica in the MH universe is very fitting. One of their most common bat species is the vampire bat. They also have two species of white bats, the first one is the one calebtobey pointed out, the Honduran White Bat. But apparently they also have a rarer white bat known as the Ghost Bat. I had a hard time finding more info on that, though, as apparently the most well known Ghost Bat species is from Australia? (...)
I honestly think that strange looking area on her forehead is for sonar/echolocation like on a real bat's face. I have a possible explanation for the green color scheme as well. There is something kind of leafy about her headband and the bat symbol on it. In Costa Rica tent-making bats are common. A tent-making bat species basically modifies leaves to use as roost or shelters to protect them from predators. Batsy may be using the green color scheme as a form of camouflage?
linkują filmik o białych nietoperzach mieszkających w liściach.

Jak przyjrzycie się zdjęciu z fejsbuka, zobaczycie że z jej pleców wystaje dziwny twór, podobny do piorunów Francy, a więc "claro" jako przezroczyste skrzydła.

I podobna teoria:
weird wolf pisze:I'm thinking batsys wings are supposed to represent sound waves/echo location.

Za chupacabrą -
chupacabra bywa opisywana jako stworzenie o zielonkawoszarej skórze i skrzydłach nietoperza. Podobno Batsy ma łuski na pyszczku.




Jeszcze inna:
Triumvirate pisze: I suppose it's possible that she's a Hupia, but here's the description for that I found:

"The hupia are undead spirits from the Taino culture. Shapeshifters, the hupia have no definite form, but often appear as faceless humans. They may also appear in the form of a dead relative, but can be distinguished by their distinct lack of a naval. The hupia are associated with bats, and will likewise sleep in caves during the day to emerge only at night. The hupia are known to seduce women who wander alone at night, and will kidnap indiscriminately."

I o Kjersti :serducho:
MonsterGirl♥ pisze: I adore Kjersti, I love the theme they went with for her. I wonder if it's a pun, having her be into gaming, since when people are being annoying or whatever online they're "trolling" lol.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
GENIALNE.

cały wątek

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Manhamana »

Wielka Stopa po mojemu http://klinikalalek.blogspot.com/2015/0 ... iorna.html

Fajna lalka- przemyślana i całkiem solidnie zrobiona.

Chodzi za mną jeszcze Lorna -ale poczekam na jakieś przeceny, bo oglądałam stacjonarnie, ale mnie nie powaliła jakoś.
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: reiha »

Urocze. :|
Obrazek
z everaftermonsters.tumblr.com
(chyba jakiś kot się do niej dorwał :P)
(albo Draculaura)

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Monster Exchange

Post autor: Moony »

Obrazek
To chyba Batsy z bliska... faktycznie ma jakiegoś jakby przezroczystego nietoperza...

Obrazek
I trollica. Te pixelowe oczy!! :serducho:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości