[MH] Haunted

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: LolitaDolls »

Rzyg rzyg. Okropna jest, i jeszcze ten rzygogenny szaropodobny plastik...

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: Moony »

Mnie osobiście nigdy nie podobały się bardzo... zapadnięte...? wcięte...? policzki Spectry, ale z tym nowym moldem jednak polecieli po bandzie- teraz w ogóle samej siebie nie przypomina. .__. I czemu ma oczęta takie małe? I te brwi...

Awatar użytkownika
Illama
Posty: 47
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:13
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: Illama »

Paskudna Spectra :( Aż się serce kraja na taką krzywdę przepięknej lalki. Nie przemawia do mnie ta lalka jak prawie wszystkie z tej kolekcji. Są jakieś żelkowate, bez wyrazu... takie jakieś maziate :D
Jedna co Twyla jest według mnie mega piękna poza tymi ustami beznamiętnymi :D

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: reiha »

Wiecie, że są dwie wersje Haunted? Może dlatego ta Spectra taka...
indonezyjska Twyla z lewej, chińska z prawej - http://forum.dollplanet.ru/viewtopic.ph ... 5#p3463955. Podobno obie bez kleju.

Awatar użytkownika
Illama
Posty: 47
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:13
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: Illama »

To mi wpadła chińska Twyla :P I tak jest śliczna, kolor włosów jest mega :zakochany:

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: LolitaDolls »

No to teraz muszę dopisać kolejny punkt do łyszlysty, chińska jest urocza :zakochany:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: reiha »

Na stronie TRU można kupić tę amerykańską(?), brzydszą wersję Spectry Haunted O: http://www.toysrus.pl/toys/mh-nawiedzon ... 8907120001. Szkoda, że nie mają Roszeli, ale ona chyba Walmartowa była? W każdym razie na stronie smykowej też jej nie ma. W TRU napisali jeszcze, że mają do -50% na wybrane lalki MH, na stronie nie ma nic ciekawego, ale może warto zajrzeć do sklepu.

(zobaczcie cenę Astranovy link)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: EvilCupcake »

Chyba im ktoś dopływ tlenu odciął. Nie wiem na ile to wina podatków, ale cena przyleciała z kosmosu razem z lalką.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: ingrid »

Właśnie skąd te ceny z kosmosu? Jak to może być, że niemiecki toysrus, ma astranovę za o wiele niższą cenę, a tam zarabiają o wiele więcej od nas tutaj? Ostatnio patrzyłam na ich stronę online i mają astranovę za ok 50euro, to jest raptem 200zł plus wysyłka, nie wyjdzie chyba więcej niż 250zł. U mnie we Wrocławiu astranova w toysrus kosztuje ładne ponad 400zł, ale że co ona niby ma w sobie nadzwyczajnego? Po pierwsze wolałabym ją bez tej fruwającej stacji. Po drugie ubranko ma dośc ubogie, jak na basic, lepiej by wyglądała w jakimś kosmicznym skafandrze. Po trzecie chciałabym ją kupić osoboście, bo przez internet lubią przychodzić kiepsko nadrukowane, a oczy Astranowy są ogromne i tam błędów w nadruku może być mnóstwo.

Jak mieszkałam trochę na zachodzie, to pamiętam, że w sklepach trzymali się często jednej ceny lalek. Wycenili coś na 20-15 euro i zazwyczaj cały czas taka cena się utrzymywała, aż do masowej przeceny. Zestawy lalka z mebelkiem (łóżkiem, kawiarnią itp.) standardowo 50 euro, a dla nich te 50 euro, to jak dla nas 50 zł. U nas w Polsce coś kosztuje 400zł, albo 30zł, a cena jest absolutnie nieadekwatna chociażby do ilości zużywanego plastiku. Elle Eedee mieli w Auchan w tej samej cenie, co Gooliope, za ok. 180zł! , a w tym samym niemal czasie zapłaciłam za Kiyomi 39zł w innym markecie na wyprzedaży, jakaś masakra, nie wspominając o tym, że za trzy Boo Yorki w 3 packu zapłaciłam mniej więcej tyle ile kosztuje jedna z Gali. :pudło:

No i do tego, każdy market ma coś innego, bo target, bo walmart, bo at, jakieś zagraniczne podziały, a do nas wpada, jak do pralki i trzeba latać po sklepach i polować heeeeeh. Tak jak Casty i Jane nigdzie nie było,to teraz kosztują w necie ok. 30zł, z Amanitą pewnie będzie tak samo, gdy się znudzi na zachodzie.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Haunted

Post autor: EvilCupcake »

W smyku mają Rochelle, a w Tesco (już o tym chyba pisałam) Spectrę. :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości