[MH] Boo York, Boo York

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

LadyBarbarella pisze:
sylvier pisze:Wczoraj widziałam w Tesco zestaw z cma, robotem i myszka, ale nie było ceny, a na czytnik zapominam popatrzeć. :P
U mnie też są. Najlepsza jest ich cena. 319 zł :straszne: O.O uśmiałam się solidnie :lol:
Od jutro są za 174,49. Promocja jakaś :p

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: ingrid »

Hej, Witajcie. Na forum jestem nowa, ale w kolekcjonerstwie mam dość spory staż. Napisałyście o lalkach Monster High w Tesco, konkretnie 3-pack i to do tego w promocyjnej cenie od jutra. Zjeździłam kilkukrotnie, po jednym z Waszych wpisów, niemal cały Wrocław i zwiedzam przez kilka dni trzy różne Tesco, które mam nawet nie po drodze i za nic tych lalek nie mogę spotkać :facepalm: , a na tym zestawie zależy mi wybitnie. W jakim mieście te laleczki u Was się pojawiły? Jeśli nie spotkam ich u siebie, to czy mogłabym liczyć na małe wsparcie? :zakochany: . Ciekawe, czy ten zestaw, to wyłączność na dany sklep, czy będzie powszechny w swoim czasie w innych sieciach.

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Moony »

W Tesco w Magnolii są za 174, ale nie tam gdzie wszystkie zabawki, tylko na promocjach, niedaleko działu z poduszkami/ świeczkami itp.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: ingrid »

Znalazłam te laleczki już na własną rękę, byłam okropnie zdesperowana hehe. Serdecznie dziękuję za odpowiedź, bo gdybym na te lalki nie trafiła sama, to Twoje wsparcie Moony byłoby cudowną niespodzianką :zakochany: . Dziwne, że nowości schowali gdzieś na bocznym bezimiennym regale, zupełnie po za działem zabawkowym nieopodal magazynu. Trafiłam na te laleczki, ponieważ przypomniałam sobie, że w tym samym rejonie naszłam kiedyś na Barbie Birthday Wishes i coś mnie tchnęło. Dzięki Waszym informacjom mam już cały komplet i do tego w promocyjnej cenie. Lalki są cudowne, dla mnie o niebo lepsze od wersji galowych i do tego, co ważne sporo tańsze. Nabyłam zestaw właściwie bez wad, chociaż nie do końca, ponieważ Myszka ma troszkę źle odlane lewe uszko i miejscami taką fakturę, jakby jej schodził naskórek.

Postaram się cyknąć jakieś fotki. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.


Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Soihime »

o jezu :0 co to za oszczędność?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

Soihime pisze:o jezu :0 co to za oszczędność?
Magnes :D https://www.youtube.com/watch?v=0uE7nPLioWI

Nie to żebym płakała za nią po nocach, ale zastanawiam się czy kiedykolwiek pojawi się w normalnej wersji? Denerwuje mnie, że projektują nowe moldy, żeby użyć ich tylko raz, a później wypuścić 23242342 serii z Franką i Draką.
(tylko jeśli pojawi się w Everkowie, żeby nie zrobili z niej naleśnika :zawstydzony:)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: EvilCupcake »

reiha pisze: (tylko jeśli pojawi się w Everkowie, żeby nie zrobili z niej naleśnika :zawstydzony:)
Zrobią z niej bułkę od kebaba. XD

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

To jest lalka sprzed kilku postów :serducho:
ObrazekWelcome to Planet Star by B.B., on Flickr
ObrazekI'm not with the band, I AM the band. by B.B., on Flickr
ObrazekShe's About the Pink by B.B., on Flickr

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Balbinka »

oooo normalnie kopara mi opadła
Bosko jest zrobiona :zakochany: :klaszcze:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: ingrid »

Mogliby zrobić jeszcze jedno wydanie Kosmitki. Bardzo długo czekałam na kogoś spoza układu słonecznego, ale Atranova za niemal 400zł z jakimś magnetycznym pudłem u boku nie powaliła mnie na kolana. Miało być tak nadzwyczajnie, a wyszła lipa, jak zwykle. Do tego ciuszek Astranovy jest skąpy, niemal jak Create a Monster. Co więcej te dodatki w postaci kryształów, to do mnie słabo przemawia, nieciekawy ten projekt, miał być, jakiś super predator, a jest huśtający się na baterię bajer.

Ta zdizajnowana, po tuningu wygląda znacznie ciekawiej, chociaż jest jeden motyw, który lubię w oryginalnej Astranowie, że ma hełm i włosy idące pod nim, bo jako kosmitka pod hełmem może mieć przecież np. ciekawsze schodkowane czoło i dość oryginalnie rosnące na głowie włosy.

Awatar użytkownika
Chale
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2015, 00:42
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Chale »

Zaczęłam się ostatnio czaić na 3pak, ale nie wiem czy one mają stojaki, może mnie ktoś doinformować? :zawstydzony:

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Mangalarga »

Trójpak jest bez stojaków.
Obrazek

Awatar użytkownika
Chale
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2015, 00:42
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Chale »

Dziękuję :)

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Mangalarga »

Spamnę słodyczkową Myszką :serducho:

Obrazek
Macelynn by Ephemera, on Flickr
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości