[MH] Boo York, Boo York

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Viktor »

Vandalę jedyną widziałem w Auchanie właśnie, ale to cud nad Wisłą był, bo wszędzie same Kiyomi są i trochę Porterów. W Polsce River tylko raz widziałem i na tym koniec, a ona mi została :/

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

Ha! A ja dla odmiany napiszę na temat :P
Istnieją dwa warianty Astranovy. To nie jest wina filtrów, na forum ktoś przyznał się, że widział takie w TRU. Ciekawe jaka do nas dotrze? Wolę granatową, ale nie na tyle, żeby ją kupić.

(u nas też głównie Kiyomi :/ tak w ogóle to jeszcze nigdy nie widziałam większej promocji na te lalki :/ może raz w TRU, ale i tak były drogie, 90 czy 80-coś złotych)

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Viktor »

Podobno ktoś jeszcze w innym odcieniu niebieskiego ją widział... Nie no, my raczej będziemy mieli niebieską jednak, jeżeli te co są na allegro to od Polskiego producenta a nie z hameryki tylko. Mi się wydaje że to ta sama fabryka co brzydką Haunted Spectrę i rzadziej widzianą brzydką Gooliopę produkuje.

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Pat »

Z tego co widzę, to te z allegro są z ameryki. A fioletową wersję ludzie nazywają "International" więc...
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

Która Gooliope jest brzydka? O:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

Piosenka Boo York, Boo York po polsku. Wreszcie coś się u nas ruszyło, inne kraje mają mnóstwo trailerów, a u nas ciągle cisza.
Raz w piosence pojawił się "Boo Jork", bo przecież co za różnica :facepalm: Nie podoba mi się ta wersja :| Ani głos Catty.

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: LadyBarbarella »

Ciekawe kiedy u nas będzie wysyp, jak na razie cisza na morzu :no: mnie też się nie podoba ta wersja, ale najbardziej interesują mnie lalki :cwaniak:

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Viktor »

reiha pisze:Która Gooliope jest brzydka? O:
Widziałem parę Gooliope z wielkim czołem, na 100% to nie była wina zle nadrukowanych oczu.
A lawendową Astranovę to ktoś w Ameryce znalazł, chyba po prostu są warianty, ale nadal nie rozumiem dlaczego tak zrobili...

Czyli jeszcze cisza w sklepach? :/ Eh, chyba zostanę sprzedawcą zabawek aby móc dostawać lalki wcześniej...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

Muszę się bardziej przyglądać Gooliope :zawstydzony:
Trafiłam na ładną teorię na temat koloru Astranovy, pozwólcie że zerżnę ją w całości z innego forum:
Kara Zor-El pisze:Sounds like Astranova's variant is a running change in China, not the result of producing in two different factories.

Color changes and paint app alterations are sometimes a result of instructions being lost in translation; communications between Mattel's home office in California and the factory in Indonesia can suffer from the language barrier. For the most part, they rely heavily on a standardized numbering system for colors. For example, 'lilac' may be 45T399, and 'dark purple' might be 45C399, and a single typo could result in an entire production run being made in the wrong color. If the error isn't discovered quick enough, it may be impossible to catch it before it's shipped out of the factory, loaded up on a steamer ship, and untouchable for 6-8 weeks as it's freighted to it's destination country.

Variants like this, then, are considered 'a running change,' they made the correction as soon as they realized the mistake, but the errored parts still made it out to the public.
http://mharena.com/index.php/topic,9052 ... #msg203416

Ale to dalej teoria fanowska, nie oficjalne stanowisko. W filmie jest raczej jaśniejsza..? link
Nowy polski zwiastun (kotołaki straciły ogony? XD)


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

Znowu spamnę :D Co powiecie na taką Myszę? :D
ObrazekMouscedes King ooak by Firexia, on Flickr
ObrazekMouscedes King ooak by Firexia, on Flickr

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: IHime »

Umarłam i nie żyję! Ona jest doskonała! Mattel, ucz się!


Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Viktor »

Ej patrzcie, a jednak:
Obrazek
Zdjęcie stąd: http://victhorlilmonster.tumblr.com/pos ... tco-source
Fajna ta Catty, bardziej mi się podoba niż ta "główna". No i z Frightseers najbardziej właśnie Drake i Clawdeen bym chciał, ale kurde, toreb nie mają a mi się podobały akurat :/

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

Nie spodziewałam się takie rozwiązania, szczególnie że jakiś czas temu czytałam jakimś forum, że Mattel przestał już kłaść duble do zestawów :rotfl: Catty jest ładna, chyba najbardziej udana z jej najnowszych wydań. I szkoda toreb, szkoda...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość