[MH] Boo York, Boo York

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

"Sięnij gwiazd" po polsku(?). Nie wiem czym jest sięnij, nie wiem czemu raz słowa są rozciągnięte, kiedy trzeba je zaśpiewać dłużej, a raz nie i zupełnie nie wiem, czemu użyli czcionki bez polskich znaków, przez co litery z ogonkami są napisane innym krojem. Bardzo profesjonalna robota.
https://www.youtube.com/watch?v=Ji7Tjz99EZA
Czy tylko ja mam dreszcze, kiedy widzę słowo "upiorystyczny"?

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Pat »

I tak jest lepiej. W pierwszej wersji (była jedynie na polskiej stronie MH, usunięta następnego dnia) teks z refrenu nie pokrywał się ze słowami piosenki. Może jeszcze ze dwa razy usuną i będzie "dobrze" :P
Dolls... Dolls everywhere...


Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Viktor »

W TRU można już trafić na wszystkie Frightseers i Gala Ghoulfriends (oprócz tych dwóch trójpaków), była również Astranova (tylko ciemna, tak jak przypuszczałem). Niestety, nie było Nefery ani Catty.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: trujewszczak »

Dla porównania:
Obrazek
źródło
Jaśniejsza o wiele bardziej mi się podoba, ale w parze całkiem fajnie się dopełniają.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: KiciaKocia »

A mi się ciemniejsza bardziej podoba, przy czym 'podoba' to za duże słowo, bo obie są paskudne jak noc grudniowa. Serio, jako posiadaczka monsterhajowej OC, która jest kosmitką, jestem zdegustowana, że Mattel takie paskudztwo wypuścił...
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: LadyBarbarella »

W toy R us widziałam dzisiaj Catty Noir, ale ktoś sprzątnął mi sprzed nosa Neferę i nie wiem jak na żywo wygląda :evil: :face: :D są po 150 zł. Kocham Lunę, jednak jest za droga na razie. :mur:

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: EvilCupcake »

A ja chyba pierwszy raz na film czekam, bo chcę usłyszeć piosenkę Nefery w HQ i ogarnąć rolę Toralei w tej historyjce. :> Ciekawe czy w Oszołomie BYBY będą tańsze.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

W moich auchanach nie mieli Haunted, to sprowadzą booyorki...? :/ W Kerfurze i leklerku cała nadzieja :P Lunę widziałam na wystawie zabawkowego, ale pluszowa Elsa zakryła jej twarz :( Mieli też Gooliope, ale była ustawiona wysoko, w oknie które śmierdzi gołębiami, więc nie mogłam się przyjrzeć. Wiem tylko, że okropnie różowa jest :<

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Viktor »

U mnie z BYBY były tylko Frightseers, reszta to FDC, nawet była Gooliope taniej niż w TRU.

sylvier
Posty: 40
Rejestracja: 30 sty 2014, 21:12
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: sylvier »

Wczoraj widziałam w Tesco zestaw z cma, robotem i myszka, ale nie było ceny, a na czytnik zapominam popatrzeć. :P

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: EvilCupcake »

Czasami się opłaca się iść do informacji jeśli nie ma ceny na półce, bo tak można dostać lalkę o kilka złotych taniej. ^^ Zrobiłam tak z Cleolei pierwszego dnia gdy się te lalki w tesco pojawiły i kupiłam ją za coś ok 80 zł, a na drugi dzień już wszystkie były wycenione na 130.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Soihime »

A to wynika z tego, że w takich sytuacjach, gdy klient upiera się kupić a oni nie mogą znaleźć właściwej ceny to biorą "najprawdopodobniejszy EAN", czyli produkt który w charakterystyce ma podobną nazwę i cenę szacunkowo najbliższą realnej jaką ocenia pracownik informacji. W ten sposób najczęściej wychodzi na korzyść klienta. Wiem to z doświadczenia. :)

Zazdroszczę Cleolei, bo sama czaiłam się na ta lalkę, ale też czekam na szał obniżkowy xD.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

na tumblerze puff-pink jest link do całego filmu

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: LadyBarbarella »

sylvier pisze:Wczoraj widziałam w Tesco zestaw z cma, robotem i myszka, ale nie było ceny, a na czytnik zapominam popatrzeć. :P
U mnie też są. Najlepsza jest ich cena. 319 zł :straszne: O.O uśmiałam się solidnie :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość