[MH] Freak Du Chic

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

W jakiej cenie była Gooliope w TRU?

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

189,99, ale jest obecnie promocja -25% na wszystkie lalki MH do 4 września w TRU, więc w sumie 146zł. W ogóle za 4 lalki 269zł zapłaciłem, warto korzystać.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Malutka Gooliope/duża z pojedynczymi stawami/fotoszopka
Obrazek
Ma torebkę! Żeby tylko nie wymienili dużej na nią, bo ciągle czekam aż zejdzie z ceny :<

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

Na pewno nie zamienią, duża się dobrze sprzedaje bo kupują ją nawet kolekcjonerzy którzy nie są fanami MH aby ją przerobić.
Ciekawe, ciekawe, i w sumie ma trochę sensu bo blob zmieniał swój rozmiar.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: ingrid »

Ja myślę, że to jakiś pierwszy projekt, prototyp, który zastąpiono obecnym (aż żal tej słodkiej torebki). Gooliope chyba będzie z tych, które nie specjalnie mattel będzie miał ochotę powielać, chociaż mogę się mylić, aczkolwiek stawiam ją w szeregu hybryd, czy duchów, które niekoniecznie doczekają się kontynuacji. Marzę jednak o Elle EEdee w jakieś serii plażowej za śmieszną sumkę, bo tę lalkę chętnie wzięłabym na przebieranki i wrzuciła do grona moich robotów, jako nowy model :serducho:

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia czy kupić sobie Gooliope, to dodam tylko, że na dobrą sprawę jej jedyną wadą są włosy, które po drobnych zabiegach układają się świetnie. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Awww, wygląda jak zrobiona z jakichś słodyczy :serducho: Nie wiem dokładnie jakich, ale teraz mam ochotę na żelki ;<
Zerknęłam na swoją i, ych, jak stary mop.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: ingrid »

Narobiłyście mi smaku, ostatnio w markecie obmacywałam pudełka i tak miałam ochotę wziąć jedno pod pachę, ale są zdecydowanie za drogie. Może zejdą z ceny, lub dadzą jakaś świąteczną promocję, ja mam tyle Monsterek w planach, że już sama nie wiem, z których powinnam rezygnować :( . Np. taka Amanita, niby nie mam jej wcale, tak, jak kiedyś Jane, lub Casty, a dzisiaj i Castę i Jane mogę kupić online za niecałe 40zł? Gdzie za Jane zapłaciłam w takim detalicznym sklepiku kolosalne ok. 140zł w obawie, że już jej nie spotkam, a Castę kupowałam przez internet pełna obaw o nadruk makijażu i też wydałam coś ok. 100zł.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: ingrid »

Mój cyrk
Obrazek

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Manhamana »

W promocji w Tesco ostałą się Honey - świetna jest! Jedyna, której stawy mogą latać :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

szałowo! :D w najbliższym mi dużym tesco nie ma już mh, a w następnym, większym, dział z zabawkami jest malutki.
strasznie lubię tą Honey, ale w końcu kupiłam FCA, bo nie mogłam już nigdzie znaleźć cyrkowej.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Ja kocham jej cyrkową wersję i oczywiście jedna jedyna jaka była u mnie w tesco musiała być krzywa. XD

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Manhamana »

Ja swoje złapałam przed mamuśką zapełniającą koszyk - kobita łapała po każdej lalce z rodzaju - i o dziwo wszystkie równe się trafiły.

Mam nadzieję jutro zrobić fotki mojej Honey :) wraz z dużą bo Glucię bardzo lubię :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości