[MH] Freak Du Chic

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Gooliope w polskim sklepie kosztowałaby 189,99zł - http://sklep.megadyskont.pl/Lalka-Gooli ... High-CHW59. Napisali, że od polskiego dystrybutora, hm hm hm. Mają też lalki z Boo Yorku, zastanawiam się, czy zrobili zakładkę z duużym wyprzedzeniem, czy te lalki naprawdę już lecą do nich z hurtowni. Hm hm hm. Chyba zapiszę się z ciekawości na newsletter. Na razie i tak kosztują za dużo :P

I z opisu Gooliope :D
Gdy upiorki zdobywają nowych przyjaciół, zaczyna się prawdziwy horror.
ojej...



Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Mangalarga »

Widziałam dzisiaj na żywo Gooliope w zabawkowym. Sama lalka/postać nie do końca mi podchodzi, ale wielkość i artykulacja - bomba! Na razie żadna z dużych panien nie jest must-have dla mnie, ale jeśli kiedyś wypuszczą Cleo - będzie moja! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Coś mi się wydaje, że w przypadku tej panny nie będę czekała na przeceny.

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

189zł to wcale nie tak dużo, toż to tyle niektóre exclusive kosztują albo zwykłe EAH, jestem pozytywnie zaskoczony, spodziewałem się ceny powyżej 200zł.
A widział ktoś playset z Rochelle w Polsce gdzieś?

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: KiciaKocia »

Wiem, że Gooliope to 'stary' temat, ale nie mogę się powstrzymać, skoro mój ulubioniony jutubowiec wrzuca review po prawie dwóch latach przerwy! :D

https://www.youtube.com/watch?v=CMiXT4HLrds
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: dollbby »

boże sam nie wiem jak się mam do tej lalki... niby jest ok, ale nie pociąga żeby kupić, choć sama chęć sprawdzenia jak toto się ma i wgl jest silniejsza ode mnie!

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Dorii.86 »

Ahhh Gooliope... jak tylko sie pojawila w sklepach musialam ja miec .... :serducho:

a najlepsze jest to ze ubrania Barbie na nia pasuja!!! No moze troche za krotkie ale... :D

Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Piękna :serducho:

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

GOOLIOPE JEST NA STRONIE SMYKA I NA DODATEK JEST PRZECENIONA! (Jak wszystkie lalki tam z resztą, ciekawe czy w sklepach stacjonarnych też są?)
http://www.smyk.com/monster-high-gigala ... a-dzieci-p

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Ona jest na tej stronie od miesiąca (pamiętam, bo miałam ją kupić na urodziny :P), tydzień temu byłam w smyku i nie mieli nic nowego. Ani nic taniego. Jej cena na stronie często skacze, raz widziałam ją za 178, raz za 158 właśnie.

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

Smyk musi swoją stronę ogarnąć, tak samo mają tam ekskluzywne G&B i dwupak wilkołaczych sióstr, nie mówiąc o Sylvanian Families, a w sklepie tego w ogóle nie ma. :/ TRU tak samo w sumie.
Ciekawe kiedy będą te nowsze budżetówki FDC, mianowicie Scarnival i to drugie... Clawd by mi się przydal aby go podmienić z Clawdem z Forbitten Love.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Raczej powinni ogarnąć swoje sklepy, bo na stronie mają większy wybór lalek niż na półkach. ;)

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

U mnie i w Smyku i TRU akurat jest spoko asortyment.

I właśnie... byłem dzisiaj w TRU i wszystko było! No, prawie wszystko. Na półce z FDC była tylko Gooliope, ale obok było pudło z jedną Toralei, trzema Frankie i jedną Jinafire, Honey nie było. Playsetu z Rochelle również nie było.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość