[MH] Freak Du Chic

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

To jest Franka z dwupaku piknikowego z rerootem :D Na innym forum pisali, że to tylko próba jak lalki będą wyglądały w pudełkach. Ubranie jest uszyte z resztek, widzę tam rajtki Roszpunki EAH.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Czyli coś w rodzaju prototypu. ^^
Wyciekły już ceny zapowiadanych lalek! Olbrzymka będzie kosztować 29,99$.
W rozmiarze 17' wyjdą jeszcze trzy inne lalki, Clawdeen, Draca i Frankie, niestety nie było info o kolekcjonerskiej wersji Draculaury.

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: LolitaDolls »

30 dolców to niewiele jak na sporą lalkę z artukulacją, ne? Ale pewnie w polskich stacjonarnych sklepach i tak będą po 200 ;-;

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Zapewne będą w cenach lalek z playsetami.

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

30$?! Ja sie spodziewałem więcej, nawet wiedząc że lalki w Ameryce kosztują tanio jak barszcz! Przecież to jakieś 6$ drożej od lalki deluxe jedynie! Ale fakt, w Polsce pewnie będą w cenie playsetów, ehh... Ja się serio zastanawiam nad lotem za granicę tylko by lalek nakupywać...
Gooliope mi się strasznie podoba, a większe podstawowe mają ładne twarze, być może sobie Draculaurę sprawię, ale trochę szkoda że są w sumie tak zdegradowane jak old favorites... Jak już i tak taka mała różnica w cenie to by już mogli na całość iść, nawet 40$ za taką lalkę to by deal był.
A co do innych z FDC... praktycznie wszystkie mi się podobają, niestety, niestety.

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Ina »

To jest jedna z serii nad którą człowiek siedzi, myśli i wzdycha, ciekawe jak będą wyglądać w realu
I chyba faktycznie lepiej zakupić za granicą. Poza tym zauważyłam, że monsterki np. z DE mają sztywniejsze ciałka niż te z polskiej dystrybucji, więc ich stawy tak szybko nie zaczynają latać jak w naszych ;/
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Moony »

PRAGNĘ Gooliope!
Tyyyylle bym z nią mogła zrobić!! <no homo?>
Myślę, że może nawet przemalowałabym jej ciało... z tego co widziałam na zdjęciach, materiał głowy i ciała różni się bardzo, i pewnie by mnie to irytowało.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Wydaje mi się, że na Toy Fair były prototypy, czyli ona mogła być faktycznie pomalowana, a odleją ją już z tworzywa o odpowiednim kolorze :>
(Chyba, że widzisz ją w zupełnie innym odcieniu :P)

Na razie wolałabym, żeby wyszły jak najpóźniej, bo nie skompletowałam jeszcze swojej chciejlisty z poprzednich serii :rotfl: Chociaż już zupełnie nie mam ochoty na Honey (czyli jedna odpada), nie wiem czy to przez tę durną aferę z prostowaniem włosów, czy jednak jej kolor mi nie podchodzi.
(z drugiej strony jej aligatorowe ciało jest taaaaaaakie śliczne, chciałabym ją dla niego ;()
Ina pisze: I chyba faktycznie lepiej zakupić za granicą. Poza tym zauważyłam, że monsterki np. z DE mają sztywniejsze ciałka niż te z polskiej dystrybucji, więc ich stawy tak szybko nie zaczynają latać jak w naszych ;/
Czy ja wiem, czy dostajemy inne, gorsze lalki... Z tego co zauważyłam u siebie, chińskie mają luźniejsze stawy niż indonezyjskie, szczególnie widać to w kolanach. Złapana za stopy chińska lalka już po wyjęciu z pudełku leci do tyłu, a stare indonezyjskie dalej trzymają się sztywno.

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Ina »

Ina pisze: I chyba faktycznie lepiej zakupić za granicą. Poza tym zauważyłam, że monsterki np. z DE mają sztywniejsze ciałka niż te z polskiej dystrybucji, więc ich stawy tak szybko nie zaczynają latać jak w naszych ;/
Czy ja wiem, czy dostajemy inne, gorsze lalki... Z tego co zauważyłam u siebie, chińskie mają luźniejsze stawy niż indonezyjskie, szczególnie widać to w kolanach. Złapana za stopy chińska lalka już po wyjęciu z pudełku leci do tyłu, a stare indonezyjskie dalej trzymają się sztywno.[/quote]

To może ja tak trafiłam? Bo mam dwie z DE i mają wyraźnie sztywniejsze ciałka a resztę z PL i każdej coś lata >.< głównie łapki ;((( strasznie to irytuje, ale w sumie jak Dalkę z pudełka wyjęłam to też jej ręka odpadła ;D
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

Mi się tam Honey podoba, ale szkoda że nie eksperymentują bardziej z jej włosami- ofc. nie żeby były proste, ale przecież z afro też się da fajne fryzury robić, coś takiego np.: https://www.thebeautyinsiders.com/beaut ... tyle04.jpg. Albo inne rodzaje naturalnych kręconych fryzur. Chociaż już widzę jak by taki box hair wyglądał... :/

W ogóle to Frankie ma mieć te pierścienie w końcu czy cylinder? Bo widziałem prototyp z cylindrem chyba, i to chyba fajniejszy pomysł od pierścieni...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Gdyby jej mattel wyprostował włosy to by była kolejna afera od siedmiu boleści. XD

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: ShokoCat »

Przepraszam za offtop, ale oświeci mnie ktoś w kwestii tej afery z włosami?
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: MajorMistakes »

https://toychestsnarker.wordpress.com/2 ... ney-swamp/

Najwyraźniej wszystkie opinie inne od opinii autorki to trolling :) Jak to łatwo można sobie życie skomplikować.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Viktor »

Ja tam rozumiem dlaczego nie powinni (w sensie Mattel) jej włosów prostować- jest kodowana rasowo (akcent, fakt że jest z Nowego Orleanu, jej stereotypowa osobowość typu "perfectionist strong black woman who needs no man"), a prostowanie naturalnych włosów to raczej taboo jest. Małe afroamerykanki się wstydzą swoich naturalnych włosów a aby je wyprostować trzeba je zniszczyć, a większość osób zmuszonych do tego wcale tego nie chce, a muszą to robić bo są uważani za brudnych albo po prostu do pracy ich nie chcą przyjąć albo dokuczają w szkole. Takie rzeczy się dzieją i nie wiem czy powinniśmy na ten temat mieć zdanie w sumie, ale przyznam jedno- jeżeli ktoś robi to ze swoją lalką to jego sprawa, atakowanie tej osoby nie na miejscu było w 100% i w ogóle dziwnie w tagu wtedy było... Mnie bardziej ciekawi JAK oni jej te włosy wyprostowali, przecież one muszą być strasznie cienkie...

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: MajorMistakes »

Do momentu w którym czytałam dyskusję- komentarze były grzeczne i spokojne. Szkoda, że w taki sposób zamyka się rozmowę na jak widać kontrowersyjny temat.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości