[MH] Freak Du Chic

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Nie mogę się doczekać : D Chcę!

Obrazek
(źródło na obrazku)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Mattelu błagam, wydaj ją szybciej! Chcę milion razy bardziej niż przedtem. :serducho:

-- 26 mar 2015, o 23:44 --

*offtop*
Ehhh, szkoda, że nie udało mi się przeczytać komentarzy na czas. :/ Jak dla mnie to ludzie ostro przeginają (obie strony), błagam, to jest tylko zielona lalka z afro! Zabawka dla dzieci! Jestem ciekawa czy fandom zrobiłby nalot na dziewczynkę, która zdecydowała się swojej lalce rozczesać włosy.
"[...]was there drama when Howleen’s hair got straightened?", chyba nie obiło się to aż takim echem.
Nie wiem czy to kwestia tego, że wychowuję się w innym otoczeniu niż większość tumblra (zakładam przewagę Amerykanów, chociaż mogę się mylić), ale nigdy by mi do głowy nie przyszło, że kręcone włosy są gorsze, brzydsze czy kij wie jakie. :D Moje są jak druty i nigdy nie łapią żadnej fryzury na dłużej niż kilka godzinek, więc zawsze trochę zazdrościłam koleżankom, którym się tak pięknie kudły kręciły. ;)
Ciekawa jestem co by się stało gdyby mattel wypuścił Honey w prostych, albo falowanych włosach, dla mnie tak czy siak byłaby jedną z ładniejszych monsterzyc, a pewne cechy fizyczne dalej byłby zachowane. Normalnie korci mnie żeby zainwestować w dwie Miodki i jedną wyprostować. *zła ja* Żeby nie było, kocham jej puchate afro, śmieszy mnie tylko shitstorm wokół włosów jakiejś lalki.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

:3

Obrazek
(źródło na obrazku)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Puf! Wreszcie jakieś konkrety się pojawiły :>

Obrazek
Obrazek
(źródło na obrazku)
Jednak pakują Frankę w taki sposób. Wyobrażam sobie zawał serca wszystkich tych, którzy wybrali ją na swoją pierwszą-pierwszą lalkę. "Pyknęło, znaczy że połamałem staw?!?@!?@!?@!?@". Albo dzieci, które gubią rączkę przy odpakowywaniu, dobry ruch, Mattel, więcej się sprzeda.
Toralei ma nowe łapki! Zastanawiam się, czy Jinie na stałe zmienili kolor włosów, ogódkowa ma inne niż Scarisowa i poprzednie... Chyba wolałam ten poprzedni, chociaż jeszcze nie widziałam jej na żywo. (ogródkowej... zresztą obu :P)
Zastanawiam się gdzie jest wklejona na papierowa kotara, na przezroczystej ściance dałaby bardzo ładny efekt trójwymiarowości :serducho: (szkoda, że nie zasłania lekko lalki z drugiej strony)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

Na pewno zagoszczą u mnie w kolekcji lalki z pierwszego zdjęcia! Btw. Toralei ma namalowany nos?! Tego chyba jeszcze nie było. O.o Jina dalej jest pod znakiem zapytania, bo ta grzywka jakoś mi do niej nie pasuje.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: trujewszczak »

A mnie grzywka Jiny o dziwo podoba. :D Pudełka też ładne, mają klimat. Cała seria jest świetna. Biorę wszystkie! :rotfl:

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

trujewszczak pisze:A mnie grzywka Jiny o dziwo podoba. :D Pudełka też ładne, mają klimat. Cała seria jest świetna. Biorę wszystkie! :rotfl:
Tak! Seria jest genialna i ma klimacik. :D Jestem ciekawa czy zrobią jakąś kontynuację czy zamkną ją na tych pięciu lalkach.

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Ina »

Kiedy będą w PL? jak na nie patrzę to zwyczajnie chcę wszystkie *.*
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

sylvier
Posty: 40
Rejestracja: 30 sty 2014, 21:12
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: sylvier »

nie chciałam honey z rożnowym kapeluszem, to teraz nie chce z białymi kozakami :/


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

Tortur chciejowych ciąg dalszyObrazek:
Obrazek
(źródło na obrazku)


Obrazek
Dajcie mi ją JUŻ
Obrazek

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: Annorelka »

Nie siedzę w monsterkach, na tą również nie mam chcicy, ale jestem BARDZO ciekawa tej dużej lalki, jakiejś recenzji w stylu bloga Emily, zdjęć po wyciągnięciu z pudełka, budowy, stawów itd.

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: dollbby »

ja jestem w szoku! myślałem że to pic na wodę. Nie jestem ani trochę na bieżąco w MH i EAH ale oglądając nowości i tą wielkoludkę mam popęd chcicy na 50% z nich !

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: EvilCupcake »

https://www.youtube.com/watch?v=GCvA-YwiZa4
Balonikowe detale są przesłodkie.
https://www.youtube.com/watch?v=YNJOvdABl-Q#t=76
Jednak chcę smoczycę. :zakochany:
https://www.youtube.com/watch?v=vfpDyvVQkgY
Idealna! :slinka:

Brakuje tylko Franki i najbardziej wyczekiwanej olbrzymki.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Freak Du Chic

Post autor: reiha »

To są baloniki, AaaAaaAAAaaAaaAAaaAA! Urocze :serducho:
(a pani od Jinafire mówiła bardzo fajnie, jestem mile zaskoczona :D)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość