Toy Fair 2015 (NY)

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: reiha »

MH:
Gooliope, Astra Nova, lego, centaury, duże lalki basic z podwójnymi stawami:
https://www.youtube.com/watch?v=nF806bw ... e=youtu.be
(w tle widać cyrkową serię, łiiiiii! <3)

i kilka sekund dla nowych postaci EAH:
https://www.youtube.com/watch?v=BZlP5Ym-W40#t=0m51s

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: EvilCupcake »

Szkoda, że nie pokazali więcej nowych MH, ale po tym nagraniu wiem, że Gooliope to jedyna 17 calowa lalka, która mnie interesuje. ;D Lewitująca kosmitka to fajny bajer, ale mnie do niczego niepotrzebny.
To kilka sekund dla Everek wyglądało jakby bali się je filmować. xD Alek i Bunny wyglądają ładnie, ale bez szaleństw. (i tak chcę, zawsze można podrasować)
Ciekawe kiedy trafią do internetu lepsze zdjęcia.

Liczyłam na to, że zobaczymy nowe modele Novi Stars.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: reiha »

Na żadnym z ujęć nie widzę innych serii MH, czy oni je dokładają w trakcie? :(
Trochę zdjęć z http://instagram.com/stitchkingdom/, ale nic ponad to, co było w filmiku. Tylko jakość mają lepszą.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szkoda, że na pierwszą serię dużych lalek wybrali Drakę, Clawdeen i Francę, ile można mieć wersji tej samej lalki :rotfl:
Cała seria Booyorkowa będzie miała moldowane rękawiczki? Po tych zdjęciach z ebaya zastanawiałam się, czy ten wzór na rękach to część ciała ćmy, ale tutaj ma go też Mysz i Ta Druga Spectra. I Nefera i Catty na promo, ale w innym kolorze niż ciało. Och, niech pokażą Neferę! Chcęchcę :zakochany:

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: ShokoCat »

No njee, z tymi centaurami to pojechali po bandzie :/ Troche tandetne kolorki i stroje bym przeżyła, ale te cienkie, nieartykuowane rączki i sztywne nogi... Wyglądają przez to jak klony. Ale omfg Darling i Rosabella :serducho:
Wie ktoś, czy uszy Bunny są wmoldowane?
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: reiha »

Nie wiem :< Na razie nie widzę żadnych dokładniejszych zdjęć Everek :< Mam wrażenie, że zrobią je na opasce :/ Zaraz poszukam bardziej.

Spam MH
Obrazek
(Inside The Magic on Facebook)

To pudełko jest piękne :zakochany:
Obrazek
(źródło jest na obrazku, a tutaj dokładny link do bloga)

Obrazek
Przycisk power na czole jest idiotyczny, ale te oczy :zakochany:

ObrazekToyfair2015_MonsterHigh_19 by MyLifeInPlastic.com, on Flickr

Obrazek
(źródło na obrazku)

Obrazek

Te pudełka są bardzo ciasne :P
Obrazek

Jedyne zdjęcie Catty, jakie udało jej/jemu się zrobić
Obrazek

:serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cyrkowe:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek

I seria bez butów
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lagoona bez butów wygląda jakby nie wiedzieli, co zrobić z nadprodukcją rolkowej.
Obrazek

(zdjęcia od SweetSunnyB powinny dać się otworzyć w większej rozdzielczości po kliknięciu)

- - -

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chyyyyba jeszcze przez jakiś czas nie zobaczymy Boo Yorku w sklepach, bo Operetta ma makijaż Freaky Fusion, zamiast tego który jet na pudełku. Podobno data sprzedaży do czerwiec 2015.

Dalej nie widzę Bunny :C


Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: KiciaKocia »

Oficjalnie stwierdzam, że mysz to pierwsza monsterka, którą uważam za regularnie obleśną. Były już moldy, które podobały mi się mniej czy bardziej, ale ten jest po prostu creepy. Jako posiadaczce monsterhajowej OC, która jest kosmiktą, jest mi trochę przykro, że zrobili oficjalną kosmitkę taką brzydką. Ale za to Elle jest ładna - zbyt robeccowa, ale ładna.

Zdecydowanie chcę Rosabellę - ma naprawdę udany mold. I chyba też chcę Darling mimo, że nie wygląda jak na tamtej ilustracji z książki.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: reiha »

Nowy mold jest śliczny, twarz wygląda na żywszą niż u standardowego naleśnika, ale jeśli Bunny ma taki sam, to wolałabym jednak ją. Rosabella jest naprawdę ładna, ale nie lubię brązowych włosów. No po prostu nie :/ Dobrze, że zapakowali jej okulary osobno, nie trzeba będzie oglądać pudełka ze wszystkich stron, żeby znaleźć zeza :P
Co raz bardziej podoba mi się olbrzymka, jeszcze nie wiem czy chodzi o imidż, czy fascynuje mnie jej rozmiar. Raye DelSol była tak miła, żeby zakosić z wystawy kosmitkę i porównać jej rozmiar z Gooliope <3
Obrazeklink
Dalej podoba mi się ćma, chociaż wolę myśleć o niej jako o pszczole. Pani robot też jest bardzo fajna.
Darling. Jestem ciekawa, jak będzie w rzeczywistości wyglądała Fayebelle, lalki w kolorach zimy i lodu są u mnie zawsze mile widziane, ale nie potrzebuję dwóch prawie identycznych (CHYBA).

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: ShokoCat »

A ja spytam jeszcze o te monsterkowe maleństwa, które się tam w pudełkach przewinęły. Co to, figurki? Bo mnie zauroczyły. I jak na początku wiązałam nadzieję z kosmitką, tak teraz mnie odstrasza. Brzydactwo :P
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: KiciaKocia »

Ja jednak wolę Rosabellę. Króliczka jest fajna i w sumie nawet ma bardziej interesujące dodatki niż Rosa, ale nie widzi mi się jej zestawienie kolorów.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: reiha »

ShokoCat pisze:A ja spytam jeszcze o te monsterkowe maleństwa, które się tam w pudełkach przewinęły. Co to, figurki? Bo mnie zauroczyły. I jak na początku wiązałam nadzieję z kosmitką, tak teraz mnie odstrasza. Brzydactwo :P
Pierwszą serię można już kupić w niektórych polskich sklepach, druga chyba dopiero co wyszła, ale nie jestem pewna, bo nie zbieram figurek :P Łap filmik!

Więcej spamu. Nie będę wklejała wszystkich centaurów, bo są nudne.
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 008 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 022 by IdleHandsBlog, on Flickr

Podwójne stawy w kolanach:
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 037 by IdleHandsBlog, on Flickr


ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 095 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 092 by IdleHandsBlog, on Flickr

ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 100 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 105 by IdleHandsBlog, on Flickr
Te rzęsy od boku wyglądają przeuroczo.
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 103 by IdleHandsBlog, on Flickr

ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 109 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 115 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 112 by IdleHandsBlog, on Flickr


ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 084 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 082 by IdleHandsBlog, on Flickr
Podoba mi się pomysł na Jinę, ale sama lalka już nie.


ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 170 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 166 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 177 by IdleHandsBlog, on Flickr
ObrazekToy Fair 2015 Mattel Monster High Shoot 2 181 by IdleHandsBlog, on Flickr

Czeeeemu nikt nie chce wślizgnąć się do sekcji z pudełkami i zrobić zdjęcia Catty? :C

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: Suriri »

A mi się panna mysz podoba - jest mała i ma wystające zęby :D

Awatar użytkownika
AshleyHill
Posty: 39
Rejestracja: 17 lut 2015, 17:39
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: AshleyHill »

O jejku *O* Rosabella i Darling są takie śliczne,kiedy pojawią się to je kupię!Jeszcze intryguje mnie Bunny i Alistar czekam aż pojawią się jakieś fotki;)

Awatar użytkownika
Saikou
Posty: 62
Rejestracja: 02 paź 2013, 00:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: Saikou »

A mi się tam twarzyczka Bunny podoba, dużo lepiej niż gdyby miała być pyzata ;) w ogóle i Bunny i Rosbella mi bardzo przypadły do gustu, już myślałam, że się na nie nie skusze bo na tych pierwszych zdjęciach to ani trochę mi się nie spodobały, ale cóż, mój portfel się trochę odchudzi ;P

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Posty: 434
Rejestracja: 04 gru 2013, 14:12
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Toy Fair 2015 (NY)

Post autor: Lunatyczka »

Miałam nie chcieć więcej monsterek. A niech cię, Mattelu! :C

Widzę jakiś potencjał w tej kosmitce - co prawda ma tragiczny malunek twarzy, trochę szmatowate ciuchy, no i celofan we włosach, ale te kiczowate dodatki i "skrystalizowane" ciałko biorą mnie wyjątkowo bardzo.
A Luna i Elle biorą mnie jeszcze bardziej (choć Elle dopiero od drugiego wejrzenia).

Btw, duże są te duże potworki! :O (też będę którąś chciała, damn it)
Żyj szybko. Kochaj mocno. Umrzyj młodo. Zostaw po sobie dobrze wyglądające zwłoki.
http://akwarelove.blogspot.com/ - blogasek
http://lunatyczka.soup.io/ - tumblr dla hipsterów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość