[MH] Gloom and Bloom

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

[MH] Gloom and Bloom

Post autor: Viktor »

Serio, tematu o G&B nie ma jeszcze? A akurat chyba do Polski wychodzą niedługo (bo na allegro się pojawiła nazwa "Kwietne Upiorki", eugh)
Fabuła jest taka że blabla, Amanita Nightshade, mroczny kwiat, budzi się po 1300 latach, blabla, Drama w pamiętniku Cleo strasza że nowy special by z tego był, blabla.

Gwiazda główna, Amanita:
Obrazek
Lalki Deluxe:
Obrazek
Obrazek
Lalki zwykłe:
Obrazek

Moja opinia? Wszystkie świetne... Oprócz Amanity. Coś mi jej ryj nie podchodzi, na arcie pudełkowym jest o wiele lepsza. No i się skarżą że ma włosy bardzo cienkie, jak są serio cieńsze od włosów jakiejkolwiek Spectry to będę zdziwiony.

Źródło zdjęć:
http://shop.mattel.com/family/index.jsp ... Id=4280973

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: privace »

Proszę o podanie źródła zdjęć!

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: Viktor »

Wszystkie zdjęcia są oficjalne, więc nie wiem czy potrzebne jest źródło, skoro to nie są autorskie zdjęcia ani nic? Ale skoro trzeba, to źródłem jest http://shop.mattel.com/family/index.jsp ... Id=4280973. Dodam do 1 posta.

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: astridnat »

Zgodnie z regulaminem forum źródło należy podać za każdym razem, gdy korzysta się z cudzych zdjęć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: Ina »

Najbardziej przemawia do mnie Venus i Catrine, najmniej chyba Cleo.
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: reiha »

Widziałam na żywo Jane i Venus, chcę to odwidzieć, bo są zbyt ładne ;( Chcęchcęchcę :serducho:
Ale mimo ich śliczności zastanawiam się, czy ta seria nie wypadłaby lepiej jako fashionpacki? Strasznie (upiorrrnie?XD) podobają mi się stroje Jiny i Cleo, ale nie wiem czy na tyle, żeby je kupić. Szczególnie, że mój pokój powoli zamienia się w magazyn lalek :zawstydzony:

Nie wiem co z Amanitą, nie podoba mi się, ale przecież jest ZIELONA :/ Jej podomka też jest ok, najlepsze jest to że składa się z dwóch, zupełnie różnych strojów :serducho: Jestem ciekawa, jak wytłumaczą telefon i teczkę? Czy do niech będzie film (książka byłaby cool)? Czy po prostu zrobili ją w stylu semestralnym/upiornych foć, bo jest nową postacią?

Awatar użytkownika
Ina
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2013, 02:28
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: Ina »

reiha pisze:Widziałam na żywo Jane i Venus, chcę to odwidzieć, bo są zbyt ładne ;( Chcęchcęchcę :serducho:
Ale mimo ich śliczności zastanawiam się, czy ta seria nie wypadłaby lepiej jako fashionpacki? Strasznie (upiorrrnie?XD) podobają mi się stroje Jiny i Cleo, ale nie wiem czy na tyle, żeby je kupić. Szczególnie, że mój pokój powoli zamienia się w magazyn lalek :zawstydzony:

Nie wiem co z Amanitą, nie podoba mi się, ale przecież jest ZIELONA :/ Jej podomka też jest ok, najlepsze jest to że składa się z dwóch, zupełnie różnych strojów :serducho: Jestem ciekawa, jak wytłumaczą telefon i teczkę? Czy do niech będzie film (książka byłaby cool)? Czy po prostu zrobili ją w stylu semestralnym/upiornych foć, bo jest nową postacią?
Wieczny dylemat zbieracza ;) a jak Venus na żywo? Różni się od promo?
http://mouse-must-die.blogspot.com/ -----> trochę kocio, ciut lalkowo :)

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: Viktor »

Ja mam Venus i jest spoko, ma dość... dorosłą twarz. Ubolewam nad tym że Jane nie ma laski i aparatu na nodze, co, nagle jej się nogi wyleczyły? No i ofc. rosiczki Venus nie mają buziek pomalowanych.
Co do Amanity... Jej twarz mi nie pasuje, no i moim zdaniem powinna być na dorosłym ciele. Ktoś już wstawił ją na ciało Casty i dał jej łeb od Zombie Shake Venus (ofc zrerootowany)- wyglądało super.

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: dollbby »

dla mnie ... zbyt pstrokate, naćkane tyle że aż głowa boli, twarze też nic specjalnego...

Awatar użytkownika
AshleyHill
Posty: 39
Rejestracja: 17 lut 2015, 17:39
Kontakt:

Re: [MH] Gloom and Bloom

Post autor: AshleyHill »

Dla mnie najbardziej podoba się Venus,jest inna niż wszystkie.Pewnie dlatego,że ma folka z tyłu głowy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości