[MH] Frightfully Tall Ghouls

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: LolitaDolls »

Jak fajnie że ma głowę SD, gdyby nie ten kolor to można by przesadzić ją na ciałko sd i mieć bjd w trochę mniejszej cenie (Co z tego że głowa jest winylowa, ma śmieszny mold i jest różowa, dajcie mi się nacieszyć). Swoją drogą to artykulacją kolanek jestem zachwycona, inna historia z łokciami, bo one nie zapowiadają się nadzwyczajnie.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: EvilCupcake »

Tylko po co skoro wystarczy dołożyć trochę więcej i ma się głowę SD? xD Wyglądałoby to równie dziwnie co pullip na ciele dollfie dream lub obitsu 50.

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: LolitaDolls »

Nie zgadzam się! Ja lubię pullipy na dużym obitsu xD Ale wciąż wierzę, że taka duża mh może byc chociaż namiastką prawdziwej bjd dla kolekcjonera który ni huhu nie uzbiera na wymarzoną sd ani msd (jak ja! :D)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: EvilCupcake »

Jak ktoś uzbiera na ciałko to i na całą bjd. ;D Zamienników bjd jest sporo, a nowe duże MH, to dodatkowe możliwości. Ciekawe czy zrobią CAM w tym rozmiarze, byłoby świetnie, bo lalka nie miałaby rootowanych włosów i można by jej łatwiej peruki dobierać. ^^

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: reiha »

Sądząc po tym, w którym miejscu odłączane są ręce raczej nie będzie camów :P Zawsze możesz ją bardzo krótko wystrzyc, bez zdejmowania głowy. Resztek włosów i tak nie będzie widać pod peruką.
(ten człowiek napisał, że wydlubywanie włosów z Gooliope było tak koszmarnie męczące, że po prostu wyciął przedziałek razem z kawałkiem głowy :facepalm:)


Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: EvilCupcake »

Nieee, ją chcę zostawić w oryginale, ale może poświęcę którąś z głównych bohaterek. ;)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: reiha »

Znalazłam kolejny powód do spamowania/marudzenia, główne bohaterki mogłyby zostać, ale być w wydaniach School's Out <marudziu marudziu>. Dawno nie widziałam tej serii :<
Przydałby się wątek wishlistowo-gdybalny :rotfl:

Awatar użytkownika
Saikou
Posty: 62
Rejestracja: 02 paź 2013, 00:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Saikou »

Jak dla mnie to w ogóle mogliby wszystkie wydać w takiej wielkości <3

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: reiha »

Są! Jakość zdjęć jest okropna, ale lalki stoją obok basic, więc można chociaż trochę ocenić jak powinny wyglądać.
Ubrania w tej skali wyglądają tanio i tandetnie :rotfl: Powinni użyć innego, grubszego materiału.

zdjęcie grupowe

Draculaura

Clawdeen

Frankie

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Pat »

Franka wygląda jakby dostała patelnią... Podoba mi się twarz Clawdeen, jest bardziej pociągła niż w normalnej wersji, przez co wygląda lepiej w moim odczuciu.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Mangalarga »

Ja i tak czekam na wielkowymiarową Cleo! :D
Moooże skuszę się na Drakę, choć jest zbyt różowa - chciałabym jednak lalkę o "ludzkiej" karnacji i bez dziwnych uszu czy innych wyrostków ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: MajorMistakes »

Właśnie zauważyłam, że buty i ubranie dużej Draki jest mniej dopracowane niż tej regular. Trochę to...
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Viktor »

Widziałem zdjęcia "na żywo" FTG, buty są nieco bardziej dopracowane niż rerelease. Ciekawe jakiej jakości są włosy, podobno u Gooliope narzekają że w dotyku zbyt podobne do mohairu...

Awatar użytkownika
Somarie
Posty: 79
Rejestracja: 22 cze 2013, 15:18
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Somarie »

Najpierw mnie zachwyciły, a po zobaczeniu fotek na żywo jakoś mi przeszło. Ciuszki są dość fajne, ale natrętnie kojarzą mi się z klonikami. Do tego buty - czyli to, na co ostrzyłam sobie zęby - wyglądają dość tandetnie, przynajmniej te wysokie. Rozczarowały mnie.

P.S. Czy tylko mi się wydaje, że wyglądają jakby miały piwobrzuchy?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość