[MH] Frightfully Tall Ghouls

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

[MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: reiha »

ObrazekObrazek

Jeden kolczyk?
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Ciekawa jestem wielkości tej szczotki :rotfl: Na innych zdjęciach wiać, że lalki mają jeszcze stojaki.
Jeśli mają klejogluta, to muszą być megaciężkie. Żałuję, że nie poszaleli trochę z makijażem, przeskalowany do tego rozmiaru wygląda płasko i tandetnie.
źródło zdjęć

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Moony »

Tak tak tak! Nie pogardziłabym, szczególnie Draką, która ma jakąś ładniejszą buzię niż zazwyczaj...?
Gorzej, że do tych lalek ciężko by było zdobyć np. zamienne buty...

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: LolitaDolls »

Najbardziej podoba mi się Draka, to puste spojrzenie typu "czego ode mnie chcesz, nie widzisz że przeglądam fejsa" w jej wydaniu wygląda nawet interesująco... ^^


Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: KiciaKocia »

A mnie ciekawi jak bardzo im się będą nogi/ręce zginać, skoro mają podwójne stawy.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: LolitaDolls »

KiciaKocia pisze:A mnie ciekawi jak bardzo im się będą nogi/ręce zginać, skoro mają podwójne stawy.
Dla mnie to ogólnie dość podejrzane, że wcale nie pokazują możliwości tych stawów, ale cóż, się okaże.

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: dollbby »

te stawy trochę nie ten tego...przyjżyjcie sie. Zgilaność wydaję się mierrna. Jednak sam rozmiar napala!!!

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: trujewszczak »

Mam nadzieję, ze nie będą się z byt szybko luzowały...

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: BarbieDream »

Moony pisze:Tak tak tak! Nie pogardziłabym, szczególnie Draką, która ma jakąś ładniejszą buzię niż zazwyczaj...?
Gorzej, że do tych lalek ciężko by było zdobyć np. zamienne buty...
A jakiej one są wielkości? 16"? Jeśli tak to dla lalek tej wielkości jest mnóstwo butów na ebayu... Tonnerki, FR16, Sybarite - żyć nie umierać! A każda ma inaczej profilowaną stopę, więc na pewno znalazłoby się i coś na MH :)


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: reiha »

Nie ta seria, ale chodzi mi o artykulację tych lalek :P Część możliwości była już pokazana na filmikach podlinkowanych w cyrkowym wątku.

Obrazekcomparison3 by RequiemArt.com, on Flickr

Obrazekcomparison4 by RequiemArt.com, on Flickr

Obrazekcomparison7 by RequiemArt.com, on Flickr

Obrazekcomparison6 by RequiemArt.com, on Flickr
(Franka :D)

Obrazekcomparison9 by RequiemArt.com, on Flickr

Chcę tonę takich, ale jednak wybrzydzam, że na razie powiększyli akurat te egzemplarze ;P Wolałabym Ghoulię albo Lagoonę. Na pewno Cleo miałaby duże wzięcie ze względu na jej ludzki kolor.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: EvilCupcake »

Nie obraziłabym się za kotołaczkę w takim wymiarze. ;)


Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: Moony »

O żesz kurczę, Gooliope bardziej gibka, niż się spodziewałam! Notabene tu lepiej widać to odcięcie pod biustem
Obrazek

Jak nie Cleo, to Draka będzie nieźle chodzić... i Clawdeen można uszy amputować xD

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Frightfully Tall Ghouls

Post autor: reiha »

Och-och, nie ma kleju! Ktoś wyrwał jej włosy i napisał, że były stopione w środku(?), ale nie klejone. Napisał jeszcze, że ma głowę wielkości lalek SD, a ciało MSD. W innej notce nosiła perukę na własnych włosach, miała rozmiar 8~9 albo 9~10. Jej buty prawie wchodzą na Minifee, tylko "prawie", bo są inaczej wyprofilowane. Informacje stąd.

Podobno jest lekka, bo pusta w środku, ale nie pamiętam już gdzie to wyczytałam.

(mogliby zrobić taką Aveę :hyhy:)
w ogóle, ciekawe czy powiększą też Everki? Mieliby ogromną sprzedaż, bo pewnie dużo osób kupowałoby je na ciała.

dollbby pisze:tylko żeby nie dowalili ceną milion pińćset....
W TRU kosztuje 29,99$, dla porównania na jakimś filmiku widziałam przed chwilą stojące na półkach standardowe lalki z tej serii po 19,99$. Pewnie u nas będzie jakoś po 150? Chociaż pewnie sprzedawcy zwietrzą interes i podciągną ją do dwustu :/
Chociaż nie, monsterki kosztują chyba więcej niż 100? Nigdy nie kupowałam ich w regularnej cenie. W tesco na pewno będzie po 2131231234,98.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości