Kolekcjonerskie MH i EAH

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: EvilCupcake »

Aaa, nie ważne jak wygląda ta lalka, cieszy mnie sam fakt, że będzie druga Gooliope! Definitywnie must have.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: reiha »

Gooliope! ale mam nadzieję, że to tylko bardzo wczesny prototyp, bo włosy, kolczyki i makijaż nie różnią się za bardzo od poprzedniej wersji.
ale
ta cyrkowa sukienka jest zbyt łada, żebym mogła przebrać lalkę, może jest jakiś plus dawania jej fabrycznie nudnej : D



z fb:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: ingrid »

Wszystko super, tylko jak nie mieszkasz w Usasa, to możesz cmoknąć się chyba w kuper, albo żabcie w łapcie.

Narobili mi smaku na ten zestaw z ojcem Robusi, szczególnie na tatuśka miałabym chęć, byłby cudnym kapitanem Nemo, ale takie rzeczy, to raczej nie dla dzieci z 3 świata.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: EvilCupcake »

Podoba mi się dobór słów w twoim komentarzu. XD Jestem straszna... A tak serio, to też mnie to wkurza. Jedyną opcją dla fanów z innych części świata jest Amazon i ebay, a ceny tam są zawrotne. :c Co im szkodzi zrobić chociaż 30 lalek na rynek europejski?

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: ingrid »

Co im w ogóle szkodzi zrezygnować z tego szpanu pseudo nacjonalistycznego, czy jak inaczej to nazwać? Przecież, to jest ogólnoświatowa marka, a nie dziedzictwo narodowe, bo jeśli te drugie, to po co w ogóle sprzedają cały rok produkty na inne kontynenty?

Czyste chamstwo pokazać coś komuś, jak dziecku lizaka za szybą, aby chyba faktycznie sobie uświadomiło, że nie dla psa kiełbasa, tylko dla protegowanych, którzy mieli jakże niesamowite szczęście wyrodzić się w Utopii, lub tam pojechać na wycieczkę i sobie kupić.

Po za tym, tutaj łaski nikt nikomu nie robi, co z tego, że lalka ma wyższy standard, a może powinni go już tylko zaniżać? Za te pieniądze, które my tutaj płacimy (ok 100-200zł za lalkę), to te standardy nie są wygórowane tak bardzo, jakby się mogło zdawać, a bywały wpadki, że Lalka z targów miała np., jak się nie mylę krzywe oko, czy dwie prawe dłonie i gdzie tu ten prestiż? Płacić za sprowadzaną lalkę kokosy i paść pośredników, to jakieś barbarzyństwo, szczególnie, gdy sprowadzić ją chce człowiek właśnie mniej zamożny, a kibicujący i zaznajomiony w temacie.

Uczciwie, aby pozbyć się wątpliwości i nie puszczać selekcjonowanego produktu na rynek sieciówek, co by nie robić dobrze sfochowanym, czy niezdecydowanym komercyjnym klientom, którzy mało znają wartość, to mogliby zrobić zapisy z przedpłatą z całego świata od danej daty do zakończenia pobierania przedpłat. Później wydaliby tyle sztuk, ilu zgłosiło się chętnych, z pewnością, że kupią. Wysyłka wyszłaby masowo na Europę, Azję, więc poszłaby po kosztach. Myślę, że 50$, to przyzwoita kwota i lalka przychodziłaby w dniu premiery targów, aby wszyscy mogli cieszyć się wspólnie.

Tak się tworzy społeczność i jakąś równość fanów tematu!

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: Annorelka »

Sama impreza Comic-Con to jeden wielki bałagan od dobrych paru lat, więc zamieszanie z lalkami tylko do tego pasuje.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: takes »

Annorelka pisze:Sama impreza Comic-Con to jeden wielki bałagan od dobrych paru lat, więc zamieszanie z lalkami tylko do tego pasuje.
zgadzam się, swego czasu byłam napalona żeby kiedyś pojechać na comicon. Teraz już nie, wydać kasę na bilet lotniczy, hotel a potem dwa dni stać po parę godzin w kolejkach do wszystkiego? to trochę mija się z celem...
Ingrid masz fajny pomysł ale kto wie jakie oni tam mają układy. Ważne, że na tym zarabiają a fanów mają w tyłku i tyle :/

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: ingrid »

Kolejki, jak przed 89, może zabrakło im tego fetyszu i serwują swoim krajanom wydeptane, wystane, by dosięgnąć gwiazd i zobaczyć lalki, komercyjne, które z zasady będzie i tak za ok. pół roku można kupić w sieciówce, leżące beznamiętnie na stosie innych plastików.

W ogóle świetnie, że takie targi, to raczej nie ogólna radocha fanów, a głównie lans, komercha. Jak złoto brody nie będzie dbał o miłośników tematu, to pozostanie jemu chyba fotografowanie się na tle wielkiego pytona, aby być zauważonym.

Jakby, im człowiek starszy, tym bardziej pozbawiony złudzeń.

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: Pat »

Ale zdajesz sobie sprawę, że Comic Con to nie tylko i wyłącznie Mattel? Wręcz przeciwnie, masa marek się tam wystawia więc co się dziwić, że tyle ludzi i kolejki? Co jest złego w tym, że ludzie mogą (i chcą) zobaczyć TERAZ coś co będzie za pół roku w sklepach? Nie wiem czego oczekujesz...
Nie mam żadnego problemu z faktem, że jeśli chcę limitkę to albo jadę na targi, albo płacę kupę forsy. Coś za coś. Oczywiście, możemy dyskutować czy kupienie kilku lalek na targach za 30$ a potem wystawienie ich po 100$ jest moralne/uczciwe i inne takie. Tylko co to zmieni? Nic. No i dlaczego mieliby sprzedawać limitki na inne rynki? Cały ich "urok" na tym polega: lalka wyłącznie na San Diego Comic Con.


Mówiąc szczerze, wolę europejski "trzeci świat" niż tę wielką Utopię w USA (stereotyp jakich mało: tysiące $$ miesięcznie, prawie zerowe koszty życia itp. Ha. Ha. Ha.)
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: ingrid »

Ok, zrobi się zaraz off top. Właściwie nic nie mam do takich spędów i skupisk, jak ktoś ma ciśnienie marzenie, to niech stoi w kolejkach, okupuje wejście przez 3 doby w śpiworze, bądź heroicznie wciska się w tłum, aby strzelić sobie selfie. Mnie to mało interesuje, ja się za bardzo w takie masowe imprezy nie pcham. Ostatnio, jak była we Wrocławiu noc muzeów, to niektóre miejsca omijałam po prostu.

Nad czym jednak się rozwodzę hmm? No nad kilkoma aspektami.
Po pierwsze, że wychodzi nowy ciekawy charakter, jako świetnie skonstruowana lalka i niestety ciąg mojego zbioru zerwał się już dawno, właśnie z powodów limitowanych lalek. Nie wiem więc, czy oni na targach są po to, aby przyciągać klienta, czy grać mu na nerwach?
Po drugie, że takie spędy różnej maści nie organizowane są w wielu miejscach jednocześnie, ale tutaj można filozofować, że wiele zależy od kraju i społeczności.Tylko jeśli produkt jest międzynarodowy, to myślę, że powinni robić kampanię na szerszą skalę i dostępność, a nie korzystać z lokalnych prestiżowych Comiconów, do których przyklejają się, jak wół do karety, aby pod lansować markę.
Po trzecie nieco rozdrażnia mnie napinanie się projektantów, zamiast skupianie na produkcie. Np. Linda wypada odpukać dość skromnie, a brodaty szczerzy te swoje kły, jakby miał zjeść obiektyw, chyba, że to tylko na mnie tak działa, jego parcie na szkło.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: reiha »

podpisane
Obrazek
Obrazek

śliczna jest, ale trochę za biedna jak na trÓ kolekcjonerską lalkę :( pierwsze basici miały więcej na sobie.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: EvilCupcake »

Na MHarena pojawiło się info (nie wiem na ile prawdziwe), że Cedar ma być sprzedawana tylko i wyłącznie przez internet. O.o

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 84
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: Netta »

Tak patrzę i patrzę na zdjęcia tej kolekcjonerskiej Skelity i coraz bardziej jej mi sie zachciewa...czy ktoś widział tę lalkę w Polsce? Jeśli tak, to w jakich sklepach?

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: EvilCupcake »

Jeśli ma do nas dotrzeć, to pewnie dopiero po nowym roku. W USA można ją było dostać przez jakiś czas w toys r us.

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie MH i EAH

Post autor: Pat »

Ehkem, tu chyba pasuje bardziej :P
Wczoraj dostałem swoją Gagę. Jest świetna.
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Cienie wokół oczu ma posypane fioletowym brokatowym pyłem.
Obrazek
ObrazekObrazek
Marynarka ma podszewkę, koszula gumkę zapobiegającą zsuwanie, spodnie kieszenie. Zdjęcia bez stojaka ale jest.

Tył butów:
Obrazek
Na jednym "MH (błyskawica) BTW" na drugim " <3 Lady Gaga"
Dolls... Dolls everywhere...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości