[MH] Great Scarrier Reef

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Na okładce na górze jest mordka Clawdeen i Draki hehe, ciekawe, kiedy się przemogą i wypuszczą ich lalki. Co to w ogóle za moda wypuszczanie na rynek jednej serii ratami? :co?:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Peri i Pearl na ciele (chyba) ducha CAM i być może wilkołaka (dalej wydaje mi się, że są szare, a nie białe) link.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: takes »

zastanawiam się czy jakby gorącą wodą rozgrzać te ogony czy by się dało je pozamieniać..

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Dzisiaj widziałam na żywo w polskim sklepie bliźniacze siostry Hydry Pearl nad Peri, aż trudno mi w to uwierzyć. Wszystko za sprawą mojej mamy, która była przy okazji w sklepach zabawkowych i napisała mi w mailu zdanie typu, "że nie ma nic ciekawego i była tylko taka (nowa) z dwoma głowami". Na co ja zareagowałam błyskawicznie i osobiście wybrałam się zobaczyć te lalki, a na miejscu czekało mnóstwo pudełek syjamskich bliźniaczek. Oczywiście przeszukałam dokładnie regał i nie było nic więcej, ani Kalmara, ani Wodorosta, ani syrenich basiców.

Bliźniaczki zrobione są bardzo ładnie, Przyjrzałam się dokładnie ich buźkom i mają wytłoczone łuski w okolicach oczów oraz na policzkach, a także takie skrzelo podobne pręgi na noskach. Uszy zrobili im zabawnie płetwiaste. Mam bardzo mieszane uczucia do tej lalki. Ogólnie bardzo mnie urzeka jej wykonanie i tematyka węża morskiego, który tak jakby pilnuje zatopionego skarbu. Nie mniej trudno jest mi się przekonać do tego, że dziewczynki są syjamskimi siostrami. Wolałabym jednoosobowe postacie. ja wiem, że cały projekt i historia tej lalki oparta jest w dużym stopniu na tym, że są to zrośnięte bliźniaczki, ale jakoś kojarzy mi się to niemoralnie, bo mam świadomość, że w realnym świecie ludzie okrutnie męczą się przy zrośnięciach :(

Jeszcze muszę się zastanowić, czy bliźniaczki ostatecznie do mnie trafią i potraktuję je, jako symboliczny projekt, czy jednak definitywnie z nich zrezygnuję.

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Malina »

ingrid pisze: ja wiem, że cały projekt i historia tej lalki oparta jest w dużym stopniu na tym, że są to zrośnięte bliźniaczki, ale jakoś kojarzy mi się to niemoralnie, bo mam świadomość, że w realnym świecie ludzie okrutnie męczą się przy zrośnięciach :(
Wiesz, gdyby ktoś się urodził z łuskami, też by cierpiał. Podobnie byłoby z człowiekiem z jednym okiem, z odwłokiem zamiast nóg, dodatkowymi kończynami, a nawet z nadmiernym owłosieniem jakie ma Clawdeen. Ba, gdyby ktoś się urodził z ciałem którejkolwiek z monsterek, to całe życie spędziłby na rehabilitacji, o ile w ogóle odłączyliby go of aparatury.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

Na monsterkowym fb są zdjęcia artów Draki i Clawdeen. :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Dlaczego zawsze sprawdzam Meksykański? :facepalm: Mogę wkleić dla bezfejsbukowych, czy to będzie dublowanie postów?
Obrazek
Obrazek
Na arcie Draka wygląda ślicznie, a u Clawdeen podoba mi się kolor włosów, ale obie mogą być szpetne w rzeczywistości. Szkoda, że dają im te nowe stawy (chyba?), więc przy przekładaniu głów na niesyrenkowe ciała, nie będzie można przełożyć rąk.

Czy siostry Serpentine były może w polskim pudełku? Wtedy byłaby szansa, że nie były jednorazowo sprowadzone zza granicy. Może nawet dostalibyśmy Jelonkę i spółkę dużo wcześniej, niż na wiosnę? *_*

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Może jednak przekonam się do wodnych bliźniaczek, cały czas chodzą mi po głowie.

Pudełka z lalkami mama znalazła w smyku, wpierw myślałam, że są wydania gdzieś na Czechy, południe, ale później dopatrzyłam się i polskich akcentów, tak więc to zdecydowanie edycja na rynek polski.

Natomiast dostałam Gooliope w prezencie i śmiać mi się chciało, że ona miała pudełko na rynek meksykański? Ni krzty po polsku. Nie wiem, skąd ona została wytrzaśnięta :] Reiha, gigantka jest cudna, jak pisałaś. Gdy siedzi, to jest mniejsza niż inne lalki, ale jak stoi, to cała moja kolekcja wydaję mi się przy niej śmiesznie drobniutka. Moja ma ładne włosy, gęste, ale loki takie luźne. Bardzo mnie przekonuje ta laleczka.

Ciekawe, jak będzie wyglądała Clawdeen i Draculaura. Na artach są interesujące. Marzy mi się taka bardzo wodna syrenia półka, ale nie zmieściłabym chyba tych wszystkich lalek, a do tego na promocję będzie raczej trzeba trochę poczekać. Nie mniej Poseę postanowiłam sobie kupić w pierwszej kolejności, jak gdzieś ją spotkam w nieszaleńczej cenie :>

Całkiem możliwe, że Jelonka i spółka wymiany studenckiej też szybko u nas zagoszczą. Tak bardzo bym chciała nową Astranovę, albo inną Kosmitkę :(

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Moony »

Omg, miętowe i różowe pasemka wyglądają pięknie u Clawdeen! Może kiedyś przererootuję w te kolory którąś z moich panien?

Ja Gooliope pierwszy raz widziałam w tym tygodniu w Smyku (210 zł!? W necie są po 150!) i... nie myślałam, że jest aż tak wielka i ciężka! Niby nie powinno mnie to dziwić, ale jednak... jej głowa wydaje się być jak kamień!



Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Ojojojoj, takie nowe zdjęcia, a ja nie spostrzegłam. Super jakość, widać szczegóły, detale i chyba bardzo upatrzyłam sobie Draculaurę, wygląda zupełnie inaczej, nawet nie przypomina Wampirzycy. Clawdeen też niczego sobie, kolory rewelacyjne. Trochę żałuję, że nie są to zupełnie nowe postacie, bo są zrobione naprawdę na nowo i bardzo ciekawie. Nie wiem, jak będzie z fotkami real, ale one przebijają, jak dla mnie na razie o głowę Lagoonę i Frankie.


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Zbliżenia:
Clawdeen
Draculaura

(podobno w sklepie Draca jest opisana na cenie jako "fishified dracula" :D)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Jak spotkam Draculaurę z tej serii, to pewnie jej się nie będę mogła oprzeć, wyparła wszystkie pozostałe, z kotem włącznie. Chociaż najbardziej zależy mi na Kali i Posei.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość