[MH] Great Scarrier Reef

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xiao
Posty: 86
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:27
Lokalizacja: Warmia (oln)
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Xiao »

Peri i Pearl są cu-do-wne i bardzo chętnie bym takową przygarnęła. Dla czystej satysfakcji.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Ale ktoś zrobił sobie śliczną "wodną półkę" :> . Moja, to jest jeszcze w powijakach i brakuje trochę lalek i akcesoriów więcej by się przydało :zawstydzony:

http://41.media.tumblr.com/c6dc066e00e3 ... 9_1280.jpg

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Clawdeen jest w kolorze Jane! http://mysticalmoonstone.tumblr.com/pos ... -and-gloom Bardzo żałuję, że to nie ona pojawiła się w tej serii :/

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Tak, jak Everki, tak wodne Monsterki też już są w polskim toysrus. Zdziwiła mnie cena, za zdublowane postacie (Tora, Lagoona, Frankie) chcą jakoś 89zł, a za Kalę, Poseę i bliźniaczki 129Zł? , ceny tak kuszące, że chyba nie wytrzymam i w najbliższym czasie zaopatrzę się w glononóżkę. Posea na żywo jest cudna, według mojego oka kolory dobrane są rewelacyjnie, ma śliczną buźkę, a nóżki - glony są przyjemnie gęste i zgrabniejsze, niż mi się wydawało patrząc na filmiki online. Zakochałam się w tej lali, czuję radochę, że mnie odpukać nie rozczarowała. Kala również wygląda ślicznie, jak na dużą lalę jest zgrabniutka, chociaż ma dość spore biodra. Buzia Kali nie jest taka ostra w rysach, jak myślałam, projekt też niezwykle udany. Szkoda, że robią ten cały reboot, jak zaczęli się tak nieźle rozkręcać.

Draculaury i Clawdeen niestety nie było, ale jak seria trafi do marketów, to pewnie, gdzieś te dwie wpadną w tej naszej krajowej ruletce.

Dlaczego nie zrobili Gila pana płaszczki !!!!!!!!!!!??????????????? ;(

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: takes »

o to fajnie ze Posea wygląda dobrze bo ją kupię na pewno jak ceny troche zejdą :3

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

Żałuję, że Posea nie ma tych skrzeli na twarzy, wtedy pewnie bym jej nie pomijała, a tak to czegoś mi w niej brakuje.

Jeśli ktoś chce bliźniaczki to w Smyku są za 89,99. Mają głowy twarde od kleju, ale bardzo przyjemne, gęste włosy. Trzeba się trochę nagimnastykować, żeby trafić egzemplarz z równymi makijażami na obu głowach, ale warto. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Xiao
Posty: 86
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:27
Lokalizacja: Warmia (oln)
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Xiao »

Ślicznotki z nich. Teraz tylko czekam, aż ktoś im zrobi jakiś fenomenalny repaint :D

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

ingrid,dobre wieści dzisiaj przynosisz :D (złe dla mojego portfela, ale skoro na horyzoncie ciągle nie pojawiła się Jelonka, może być spokojny). Chciałabym je zobaczyć na żywo, tylko nie wiem czy pogoda jutro pozwoli, bo mam kawałek do TRU, a bilety tramwajowe znowu podrożały :( :( Obejrzeć, bo na razie jak na lalki, do których nie jestem przekonana, te ceny są za wysokie :D

Posea jest szara, prawda? Widziałam gdzieś na ciele od Ghoulii, ale (chyba?) zapomniałam wrzucić na forum. No i zdjęcie było bardzo kiepskiej jakości :p

Czy Draka i Clawdeen nie są zaklepane dla jakiegoś sklepu? Nie widzę ich na wikipedii, a nie pamiętam dobrze. Może znowu objawią się w Tesco, tak jak Spectra Haunted.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

Draca i Clawdeen nie są targetowe?
A Posea jest niebieska i to tak typowo niebieska.

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: LadyBarbarella »

Xiao pisze:Ślicznotki z nich. Teraz tylko czekam, aż ktoś im zrobi jakiś fenomenalny repaint :D
Taak :tanczy: ogólnie nie zachwycają mnie, ale jeśli ktoś im zmieni twarze będą piękne.. :)

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Ciabas »

http://m.youtube.com/watch?v=GXlrqqMm3II przemalowane syjamskie syrenki :)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

Ciabas pisze:http://m.youtube.com/watch?v=GXlrqqMm3II przemalowane syjamskie syrenki :)
Jego repainty mnie nie ruszają, ale ładnie poradził sobie z ogonem. :)

Awatar użytkownika
Xiao
Posty: 86
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:27
Lokalizacja: Warmia (oln)
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Xiao »

No właśnie ogon jest fajny, ale mordka jakoś tak... niekoniecznie do mnie przemawia.

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Ciabas »

to był jedyny jaki znalazłam....ale bardzo lubię jego łózka dla lalek :) inspirujące są :)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Malina »

Ja nawet lubię jego repainty (łożka podobnie jak Ciabas uwielbiam), ale ten zupełnie mnie nie przekonuje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości