[MH] Great Scarrier Reef

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

Powiem krótko, na tym zdjęciu wygląda jak podróba. Ciekawe co skłoniło mattela do pozbawienia jej tak małego lecz znaczącego detalu...

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Porównanie wzrostu:
Obrazek
http://www.pikore.com/m/1115610480001081427_280787743

jojczenie "niech ktoś ją wreszcie rozbierze" wydaje mi się nie na miejscu, ale NIECH KTOŚ JĄ WRESZCIE ROZBIERZE! :/

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

A jednak Kala wygląda na jakby sporszą, oby, oby!!! Posea może być niższa, bo i tak z tymi glononogami zajmuje pewnie dużo miejsca. Szkoda, że nie dodali jej tych rzeźbień na buzi, zawsze jakaś odmiana, ale i bez tego jest dla mnie cudna. ja grymasić nie będę, podobają mi się w niej realne kolory i finalny wygląd, nawet jeśli na promo było inaczej, najważniejsze, że jest niezwykle świeżym, odważnym i dynamicznym projektem w moim przekonaniu, na pewno ją chcę.

Niech ktoś rozbierze kali? Zaraz kali, to z Indii, ona jest chyba Kala marnica xD . Za wiele do rozbierania, to tam nie ma, ale chętnie bym ją pooglądała z perspektywy różnych stron. Zdjęcie też super, dziękuję, bo czekałam z utęsknieniem!

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Film wychodzi 14.03. Zwykle dostajemy lalki w okolicy premiery, więc...

(źródło)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Lalki wychodzą w okolicy premiery, bądź nawet wcześniej Yupi! (oby nie później!). Miałam nadzieję, że może tak nieśmiało pojawią się w okolicy świąt, kto wie, kto wie... Bardzo bym chciała Poseę, kalę i Jane, ta Jane chodzi mi od rana po głowie, nie mogę zapomnieć, jest taka inna i taka niebieska i etniczna, nie wiem czemu, ale dzikie Indiańskie wyspiarskie klimaty mnie szybko wciągają. To teraz będą stały na półce dzikuski, Piratka, Kraken do pary, gloniasta Panna, Syrena, bagnista Panienka i Harpia, oj marzy mi się :zawstydzony:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Peri i Pearl https://www.youtube.com/watch?v=16R4CxuOvek. Pod koniec jest bez ubrań, nie ma artykulacji pod biustem! Nie rozumiem tej loterii, komu dają a komu nie :facepalm: Ona jest sprzedawana pod innym numerem niż Wodorost i Kala, ale i tak :/

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Może zrezygnowali z artykulacji pod biustem z powodu dwóch główek, które by przeciążały staw i lala by się kiwała? Mam wrażenie, że bliźniaczki posiadają też jakby większe biodra. Buźki tej laleczki są śliczne, cała zaprojektowana jest uroczo, chociaż wolałabym postać z jedną głową, takiego węża morskiego, może córkę Lewiatana, strzegącego podwodny skarb.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Mam wrażenie, że Mattel chciał ich użyć w cyrkowej serii, ale jednak bał się, że może mieć przez to kłopoty, więc zamienił ją w dwugłowego węża-syrenkę :p Głowa Gooliope też jest ciężka, przeważa ją do tyłu przy szarpnięciu, więc jedynym wytłumaczeniem braku artykulacji jest tutaj skąpstwo.

jeszcze jedna wideorecenzja (kolczyk na płetwie jest uroczy) i ładne zdjęcie włosów Lagoony.

(komputer ciągle coś mi podkreśla, a ja nie wiem o co chodzi, bo przecież litery się zgadzają! Że jest ich dwa razy więcej dochodzi do mnie dopiero po trzecim sprawdzeniu i drugim poprawieniu :|)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Właściwie masz rację, Mattel chyba miał plan wdrożenia bliźniaczek w serię cyrkową, gdyż zbiegły się te projekty w tak, jakby jednym czasie. Lalki z dwoma główkami krążyły po internecie od dłuższego czasu, jako samoróbki i firma w końcu pękła. Nie eleganckim byłoby jednak wrzucać bliźniaczki do cyrku osobliwości, traktując je podmiotowo, bo takie dziewczynki żyją w naszym teraźniejszym świecie realnie i jest to po pierwsze okrutne kalectwo. Mam tylko ogromną nadzieję, że dziewczynki, które znają tylko takie życie od urodzenia, będąc zrośnięte tak mocno ze sobą, czują się mimo wszystko wolne i szczęśliwe, na ile się to da.

Pearl i Peri, jako wodna Hydra, wąż morski, syrena sprawia, że lalka wygląda bardziej nierealnie, bajkowo, nawiązuje nieco do mitologii i pewnie łagodzi, to oblicze firmy, nie mniej ja osobiście wolałabym lalkę z jedną główką, jako np. córkę Lewiatana, tak jak pisałam. Projekt zrobili genialny, ogon, ręce, płetwy, łuski i biżuteria, niczym podebrana ze skrzyni zatopionego statku, taki podwodny strażnik skarbu.

Gooliope musi być świetna na żywo, w łapkach. ja nie miałam okazji jeszcze jej obmacać. Martwię się, że nie będę miała w razie "w", gdzie jej postawić. Ciekawe, czy jest ciężka, czy taka bardziej pusta w środku? Bo na pewno śliczna.

Aha, rozebrali Kałamarnicę, ojej, ona jest obszerna. Myślałam, że bliźniaczki mają większe biodra, ale one chyba są, tak samo chudziutkie, jak siostra cień Gigi. Natomiast Kala ma te bioderka i brzuszek okrągłe i nie tylko jest na ciałku starszej siostry, to jeszcze na pełniejszych gabarytach, będzie spory kawałek lalki z niej.

Jest na co popatrzeć :hyhy:
http://cdn.specktra.net/e/e5/e52c6ee7_t ... _1280.jpeg

http://cdn.specktra.net/7/71/71fdfd0c_t ... _1280.jpeg

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Następnym razem linkuj zdjęcia razem ze źródłem ;< Te są z kandipony.tumblr.com.
Kala jest genialna! Jakby przemalować dolne macki na mniej zabawkowo-dziecinny kolor, to byłaby przepiękna. Syrenkość zaczynają się pod biustem wygląda jak gorset :D Chociaż - zaraz będzie miało miejsce tradycyjne marudzenie :boisie: - wolałabym ją w ludzkiej wersji. Nie szaleję za syrenkami. Mam nadzieję, że nie zmarnują potencjału swoich nowych form, i niedługo ujrzymy zwykła lalkę o pełniejszych kształtach :D
ingrid pisze: Gooliope musi być świetna na żywo, w łapkach. ja nie miałam okazji jeszcze jej obmacać. Martwię się, że nie będę miała w razie "w", gdzie jej postawić. Ciekawe, czy jest ciężka, czy taka bardziej pusta w środku? Bo na pewno śliczna.
Czy Gooliope jest ciężka, czy to było nawiązanie do innej lalki? Ma ciężką głowę, ciało jest lekkie. Nogi na pewno są puste w środku, ręce są raczej pełne, albo co najwyżej lekko wydrążone, bo pypeć stawowy (:P) sięga głęboko. Ładnie siada na nogach, jest wtedy dużo niższa od zwykłych MH, więc nie ma problemu z ekspozycją na półce. Za to pewnie zajmuje pół szafki :P

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Moony »

reiha pisze:pypeć stawowy sięga głęboko
CYTAT MIESIĄCA

Wyobraziłam sobie, że to opis jakiegoś wodorosta, albo czegoś w typie pływaka żółtobrzeżka (przepraszam że tak nie na temat ale trochę umarłam)

Z całej serii Kala podoba mi się chyba najmniej, jest trochę zbyt masywna... ona ma mold dorosłych Monsterek, czy mi się wydaje?
Swoją drogą gdzieś na Tumblrze czytałam, że może być czarnym charakterem filmu, "Lagoona's bully", ale ile w tym prawdy- kto wie...

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Reiha no dobra, dobra ;) będę linkowała całość, ale jak było tam napisane specktra, to już myślałam, że namiar jest. Dziękuję za opis Gooliope, jeszcze nie miałam okazji jej macać i oglądać w rękach, no chyba, że przez pudełko. Dobrze wiedzieć, że jest zrobiona solidnie. Ogólnie przebieram nogami i czekam z utęsknieniem za tym, aby ujrzeć nowe lalki, mam przeogromną nadzieję, że nie zaszokuje nas ich cena, bo czekać pół roku, aż spadną z wartości, to tortury, a do tego mogą szybko uciec ze sklepowych półek, chociaż z pół roku pewnie wytrzymają, nikt nie kupuje masowo pudełek w dniach premiery (chyba, że dadzą jakaś super promocję).

Kala jest masywna, duża, jak na Krakena przystało w sam raz, pewnie mieli za dużo plastiku na stanie, bo pomysłów nie wiele, tak jak i nowych postaci, a plastik trzeba opchnąć. :dzidzia: Ona ma mold dużych Monsterek, tych, tak zwanych starszych sióstr, tylko w tym przypadku, to już starsza siostra XXL.

Jeszcze trzy nowe z wymiany studenckiej, kurcze mam nadzieję, że one też będą niedrogie, jak Lorna, która kupiłam za rekordowe 49zł, muszę opracować strategię zakupów. :hyhy:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Mamy jeszcze miesiąc co świąt, może Amazon jeszcze zdąży je przecenić, więc dorwiesz je tanio na FLTE już teraz, zamiast czekać do marca(?). Trzymam kciuki ;)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

FLTE, to mi się smutno kojarzy, z takim epizodem, że mieli tam swego czasu Barbie Brazil DOTW za jedyne 150zł, a ja głupia gęś nie wiem o czym wtedy myślałam, łudząc się, że ta lalka poczeka, przy czym dzisiaj wyceniają ją nawet na 1400zł. Dodam tylko, że to ostatnia światowa z serii walizkowej, jakiej mi brakuje do zamknięcia serii (nie mam jeszcze Mexico Mariach wydania specjalnego, ale to druga powielona meksykanka i mam od niej cały outfit, więc jej nie liczę) . Chętnie bym od nich kupowała, ale obawiam się o wady nadruków i inne ukryte, a przy Monsterkach zdarza się, to niestety częściej, one mają duże główki, ogromne oczyska i w ogóle produkowane są masowo. Przy DOTW mam mniejsze obawy, bo tam mimo, że makijaże nie są idealne, to są chyba częściowo ręcznie malowane, bardziej dopracowane i przy tych lalkach wyglądają realistycznie nawet z krzywiznami.

Dzisiaj wiem, że chcę Kalę, Wodorosta i Jane dzikuskę, nie przeszło mi i raczej nie przejdzie, ale inne próbuję wypierać z chciejstwa.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

głupie ceny :(



minizapowiedź Draki i Clawdeen:
Obrazek
źródło

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości